auoan
Dołączył/a: wrzesień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czasem dobija mnie, że bramkarze w Barcie muszą ciągle podawać. Zobaczcie sobie jak bramkę straciła Barcelona B ! Typowo jak Valdes...
0
Granada się rozkręca z meczu na mecz i nie wolno dziś ich zlekceważyć.
0
Zaraz ktoś zdementuje, bo przecież słabo gra nogami, a nam trzeba bramkarza z podaniem Xaviego na bramce..
0
''a w środę klub z Katalonii czeka ważny mecz z AC Milanem'' - na prawdę myślicie, że zagra w tym meczu? :)
0
Nie podoba mi się sytuacja z Xavim. W Mediolanie na pewno całego meczu nie zagra, więc zobaczmy czy na Gran Derbi się wykuruje.
0
Trudno, trzeba to przeżyć. Jednak kasa jest bardzo ważna w naszym przypadku (długi).
0
"Klubowe źródła zapewniły", "poinformowała wczoraj Marca TV"
Chodzi o tę Marcę z Madrytu?
0
Im szybciej zapewnimy sobie mistrzostwo, tym trudniej będzie o rekordy. Pod koniec graliby już rezerwowi, bo chcielibyśmy walczyć o potrójną koronę.
0
Zapomnieliście dodać o jednej sytuacji Barcelony. Messi podaje prostopadłą piłkę do Fabregasa, który strzela w słupek.
0
Tylko mnie się wydaje, że naszym jakby nie chce się grać? Jakby wyszli za karę. Już bym wolał obejrzeć Alexisa, Villę, Thiago którzy by się chociaż starali. Ale nie umniejszając oczywiście VCF gra wspaniale.
0
Z tego co widziałem na boisku to Fabregas nie błyszczał na aż 7,5. Jedynym pozytywnym zagraniem była jego bramka w spotkaniu. Przede wszystkim zanotował dużo strat, a moim okiem kulał w grze wzajemnej. Ale to tylko moja opinia.
0
Zdecydowaną alternatywą jest wczorajsza porażka Realu. Jednak nie ma co patrzeć w przeszłość. Trzeba skupić się na jutrzejszych zawodach i zagrać je jak najlepiej.
0
Niesamowite. Szpakowski wywołuje większe emocje w TOWARZYSKIM meczu Polski z cyganami... niż w Gran Derbi.
0
Skonczcie juz pieprzyc o tym meczu. Nie zachowujcie sie jak oni (madridistas).
0
Ma ktoś link bramek meczu Sabadell - Barcelona B ?
0
Strona Realu się przeciążyła, ups.
0
Off top: Ghana Mali 1:1 Keita zdobywa kolejną bramkę :)
0
MadridistaForEver
Tak, większość "kibiców" by Go zjechała. Ale skąd możemy mieć pewność skoro nie ma dowodów?
0
Koniec okienka. Villa został :)
0
Każdy może powiedzieć co mu leży na sumieniu. A jak Ronaldo powie, że chciałby zdobyć ZP to płacz i zgrzyt zębami. Taka prawda.
0
Rewanż też będzie na TVP 1 / 2 czy na TVP Sport ?
Z góry dziękuje.
0
Ma ktos moze link z wczorajszego meczu do pobrania? Chodzi mi o cały mecz, nie tylko bramki.
0
Po raz który Xavi się ośmiesza. Po co to tak gadać? Aż przypomina mi się świetna praca z serii "W ciszy stadionu" : http://www.fcbarca.com/42703-w-ciszy-stadionu-xavi-czas-zamilknac.html
0
Nie powinien tak mówić, ale zdecydowanie poniosło wczoraj Alvaro. Po co to odpychać? Taki pewny siebie?
0
Kto to Kedhira ?
0
No to mamy Once de gala :)
0
Oficjalnie: Wniosek Realu odrzucony.
"Odrzucony został wniosek Realu Madryt o przełożenie spotkania ligowego z Barceloną na piątek 1 marca w związku z wtorkowym meczem z Manchesterem United na Old Trafford.
Real chciał przełożyć Gran Derby aby mieć więcej wolnego przed arcyważnym rewanżem na Wyspach Brytyjskich. Na prośbę przystali Katalończycy, ale za to federacja nie wyraziła zgody i tym samym spotkanie odbędzie się 2 lub 3 marca. "
http://primeradivision.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=242788
0
Wy nadal nie rozumiecie, że nasza w naszej Once de gala David sie nie mieści? Trzeba to przyznać. Póki co Andres (w takiej formie) będzie występował na skrzydle.
0
Hahahah, boże jakie te Lazio żałosne... zobaczcie ich ostatnie gole. I to co przed chwila z Juve.. toz to masakra. Wiecej szczescia niz rozumu.
0
Messi 10? Bez przesady. 4 gole, ale spójrzmy że to nie były szarże czy coś w tym stylu. 9 max. Dajecie mu ocenę za nazwisko?