0

Zgadza się. Nie ma co patrzeć, że nie ma u Królewskich 2-3 ważnych zawodników. Pamiętamy październikowe Gran Derbi, kiedy to my byliśmy osłabieni a jakoś zremisowaliśmy. Nie ma co patrzeć na absencje Madrytu. Na pewno się zmotywują, to nie jest Osasuna tylko Real.

0

Wie ktoś może dlaczego ostatnio Rafał Wolski nie komentuje żadnych meczów?

0

zdf, Ty jesteś jednym z najbardziej niewypalonych ludzi na tej planecie.

0

Na tacy widać, że Pinto to najlepszy przyjaciel Leo. Na treningach zawsze razem, wszędzie :)

0

Pikniki piknikami na CN. Ale jednak to są wspaniali kibice. Pamiętamy po bramce Torresa co się działo. Po tamtej chwili zdałem sobie sprawę, że to znakomici kibice !!!

0

Bez Falcao jeszcze Atletico straci punkty i Real wicemistrzostwo.

0

2:0. Już na pewno przegrali, nie ma co oglądać. Aupa Athletic!

0

Markus32, wszedł w 60min. Dla mnie pozytywna zmiana. Być może zmarnował trochę 2-3 sytuacje ale były to trudne pozycje.

0

Atletico przegrywa! I zapewne przegra, bo nic nie zapowiada żeby chociaż jedną strzelili.

0

Krótko o pierwszej połowie: widać, że chcemy wygrać jak najmniejszym nakładem sił i bardzo dobrze. Xavi, Busi, Pedro / Messi fuera i oszczędzać się na Gran Derbi. Sędziowanie w Hiszpanii jednym słowem - ŻAŁOSNE !!! Nie uznali prawidłowej bramki Villi (tam co Messi niby był na spalonym), a przepuścili akcję na 3:1... brak słów...

0

Hiszpania mistrzem świata... pogrom !
Co do meczu to wolałbym aby Xavi, Busquets, Pedro czy nawet Messi odpoczęli. Ale to nie ja wystawiam i mam nadzieję, że sztab podjął dobrą decyzję.

0

Wolałem obejrzeć finał MŚ w piłce ręcznej i na pewno dobrze wybrałem. Co za emocje! Polecam odpalić TVP 2. Nie wiem czy Dania odrobi straty, ale na pewno lepiej oglądać niż mecz FCB 2 - RM 2.

0

Ile bym dał żeby jeszcze raz zobaczył Messiego schodzącego do środka, który podaje piłkę prostopadłą do Eto'o a on ją wykańcza :)

0

0

Ciężko matoły wejść na meczyki.pl?

0

Jarekm,
Kameni, Jesús Gámez, Demichelis, Weligton, Eliseu, Seba, Camacho, Iturra, Duda, Joaquín, Santa Cruz.

0

Aj, szkoda tylko, że Tarzan nie wystąpi. Villa jak najbardziej na ławke. Po kontuzji nie ma sensu ryzykować.

0

Idealna jedenastka. Once de gala !

0

Ale beka. Real w półfinale bez Di Marii i praktycznie całej obrony; Casillas, Ramos, Pepe, Coentrao. No musimy przejść Malagę !

0

AlexisSanchez9, niestety, Ci ludzie myślą, że po kontuzji będzie grał w pierwszym składzie. Boli Was to, że Villa jak na razie nie mieści się w Once de gala ?

0

Ale Betis bramke stacił... brak słów. Atletico w półfinale.

0

Wątpie by CN powitało Victora buczeniem. Okej, na trybunach są "pikniki", ale kibice Azulgrany zawsze ją wspierają. Dla mnie niesamowite było śpiewanie po straceniu bramki na 2:2 z Chelsea. Więc dlaczego i tu miałoby tak nie być? Nie patrząc to Valdes też miał swój udział we wszystkich zdobytych trofeach.

0

Mecz o 12? Zero klimatu.

0

Bardzo mi imponuje JdS, że nie chce odchodzić, tylko bić się o swoje. Przecież pamiętamy już takie przypadki. Jak było z Xavim? Miał odejść do Milanu, został, stał się legendą. Kto wie. Albo sobie zaszkodzi albo wygra z przeciwnościami losu.

0

"Nie mówimy o jakimś piłkarzu. Mówimy o graczu, który spędził tu 20 lat, który poświęcił życie dla klubu, dla swoich kolegów z boiska." Zrozumcie to.

0

Miło, że "kibice" pamiętacie tylko jak Cuenca nurkował. Jak asystował przy bramce w półfinale LM to już nikt nie pamięta i nie chce.

0

Off top: Villa wrócił do treningów :)

0

kubafcb, do mnie piszesz? Bo ja nie pisałem do Ciebie. Odniosłem się do meczu. "oczy bolą", czyli aż nie mogę patrzeć na ich grę.

0

Ja bym już wyszedł ze stadionu.

0

Wy coś napiszcie, bo mnie oczy bolą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?