0

Barca jest w dobrych rękach !!!

0

Czym wy sie tak jaracie? Kazdy by tak zrobil ...

0

Oni to zawsze coś wymyślą. Są gorsi od PZPN'u.

0

Ebwelle, Adama Traore, Sergi Samper - ależ zawodnicy się nam szykują!

0

Jeest :) Mecz Barcy w tvp puszcza :D

0

Gdzie jest na tvp.sport.pl te glosowanie na mecz Barcy?

0

Panowie, możecie podać gdzie jest te głosowanie na mecz Barcy (przeciwko Benfice zeby puscili na tvp) ?

0

Dlaczego na tej stronie wszyscy kibicowali Hiszpanii ? Nie rozumiem... - w dzisiejszym finale.

0

Dla mnie to nie jest ważne. Najważniejsze są wygrane ZESPOŁOWE. Szkoda, że tak uzależniliśmy się od Messiego.

0

Coraz bardziej mi się wydaje, że jesteśmy zależni od Messiego :(

0

Puyol... !!! NIEZNISZCZALNY

0

Wjazd na Scolariego, bo powiedział : ,, Ale dla mnie Pelé jest wciąż na szczycie i będzie na nim przez wiele lat''. Haha, dzieciaczki. To tylko jego zdanie. Przestańcie płakać.

0

0

Panowie, nie oglądałem meczu Argentyny. Grał ktoś ciekawy ? GRAŁ MESSI, czy na ławce ?

0

Ale Wy macie kompleksy dzieciaki. Rozumiem nie lubić Ronaldo, ale po co pisać 'żelek' itp.? A Ty juliancarax możesz mieć i sto lat, oglądac Barce dwieście, ale żaden z Ciebie kibic. Zero szacunku, zero obiektywizmu. Tak jak patrze to tylko umiesz wyjeżdżać na Alexisa.
P.S. Nie obchodzi mnie, że masz 2x więcej lat ode mnie. Może masz, ale Twój mózg tego nie pokazuje.

0

izzikat, skończ pisać te wypociny.

0

SUPER MASCHE

0

To tylko jego zdanie zas**** eksperci.

0

juliancarax jak zawsze wie wszystko najlepiej :)

0

przescieradla musza na farcie - dziwne

0

Taka prawda.

0

Po co wy tak kibicujecie Valencii ? I tak Atletico nie bedzie sie liczylo... Co za ludzie... A gdzie ten geniusz MESSIMILIAN ? Ktory pisal, ze Messi na 95% strzeli gola ? Pokaz sie ekspercie.

0

Mnie juz to dawno zaczelo smieszyc. Teraz ? Co mam o tym myslec? TO JEST CHORE.

0

hahahah na sedziego gadacie a on dal nam bramke. jestescie niemozliwi hejci

0

sedziowe zabili mecz

0

sedziowie znow daja dupy

0

BARTRA ZA ????

0

Bojan strzelil dla Milanu. Milan - Chievo 3:1 45'

0

adriano kolejny do kolekcji po prawej

0

zajebiscie kurwa mac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?