0

Mam pytanie. Jesli wykupie Canal+sport i Canal+gol to nie to co Canal+sport hd i canal+gol hd ?

0

nosz kurwa wszystko sie tnie

0

Lazio - Milan 3:0 ...

0

Milan to kompletna porażka. Lazio Milan 2:0.

0

Szkoda Athleticu... Nie dosc, ze slabo w lidze to i teraz jeszcze to.

0

Co za mecz..

0

cholera

0

Valencia Bilbao 2:2 szkoda, 89 minuta.

0

Bilbao prowadzi z Valencia 2:1. 87 minuta.

0

yeah buddy

0

Wezcie teraz ogarnijcie a nie pozniej beda przeszczepy wbijac i prosic o transmisje. MECZYKI.PL

0

Wole by Messi odpoczął u siebie z Celtą niż dziś na wyjeździe.

0

Piekny? Odbilo sie od stopy tego kolesia...

0

dachu nie zamkneli

0

Dzeko w ostatniej minucie ;o

0

Ale Bayern szaleje..

0

Boruc puścił 2 brameczki.

0

Dobrze jakby dzisiaj wyszedł od pierwszej minuty i opuścił plac ok. 60-75.

0

Mam odmienne zdanie. Busi powinien zagrać z Rayo. To nic nie znaczy, że w minionym wygraliśmy 8:0. Myślę, że w następnym by mógł odpocząć (Celta Vigo na Camp Nou).

0

Off top: Jutro losowanie Pucharu Króla. Dajcie jakiś news :)

0

Brawo. Genialny nasz serwis :)

0

juz sobie nie pogra ten grajek co stracil

0

JUANFRAN ZŁOTA PILKA MVP MECZU BRAWO DZIEKI DOBRANOC

0

0

AHHAHAHAHAH

0

Obiektywnie to Fabs slabo gra a nie Iniesta.

0

lukininho nie odzywaj sie jak sie nie znasz na pilce..

0

Ale ma psyche fabs...

0

Teraz jest pytanie: Po co nam Yaya, jak mamy Busiego i Songa...?

0

Gaspar ma rację.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?