auoan
Dołączył/a: wrzesień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam pytanie. Jesli wykupie Canal+sport i Canal+gol to nie to co Canal+sport hd i canal+gol hd ?
0
nosz kurwa wszystko sie tnie
0
Lazio - Milan 3:0 ...
0
Milan to kompletna porażka. Lazio Milan 2:0.
0
Szkoda Athleticu... Nie dosc, ze slabo w lidze to i teraz jeszcze to.
0
Co za mecz..
0
cholera
0
Valencia Bilbao 2:2 szkoda, 89 minuta.
0
Bilbao prowadzi z Valencia 2:1. 87 minuta.
0
yeah buddy
0
Wezcie teraz ogarnijcie a nie pozniej beda przeszczepy wbijac i prosic o transmisje. MECZYKI.PL
0
Wole by Messi odpoczął u siebie z Celtą niż dziś na wyjeździe.
0
Piekny? Odbilo sie od stopy tego kolesia...
0
dachu nie zamkneli
0
Dzeko w ostatniej minucie ;o
0
Ale Bayern szaleje..
0
Boruc puścił 2 brameczki.
0
Dobrze jakby dzisiaj wyszedł od pierwszej minuty i opuścił plac ok. 60-75.
0
Mam odmienne zdanie. Busi powinien zagrać z Rayo. To nic nie znaczy, że w minionym wygraliśmy 8:0. Myślę, że w następnym by mógł odpocząć (Celta Vigo na Camp Nou).
0
Off top: Jutro losowanie Pucharu Króla. Dajcie jakiś news :)
0
Brawo. Genialny nasz serwis :)
0
juz sobie nie pogra ten grajek co stracil
0
JUANFRAN ZŁOTA PILKA MVP MECZU BRAWO DZIEKI DOBRANOC
0
0
AHHAHAHAHAH
0
Obiektywnie to Fabs slabo gra a nie Iniesta.
0
lukininho nie odzywaj sie jak sie nie znasz na pilce..
0
Ale ma psyche fabs...
0
Teraz jest pytanie: Po co nam Yaya, jak mamy Busiego i Songa...?
0
Gaspar ma rację.