auoan
Dołączył/a: wrzesień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lleida? Hehe, Tito ma stamtąd dobre wspomnienia :)
0
Krew zalewa jak się czyta.
ATLETICO MADRYT - ATHLETIC BILBAO
I do wszystkich; nie ma takiego kogoś jak Rossel tylko jest ROSELL.
0
Offtop: Zostały już rozlosowane pary IV rundy eliminacji do LM. Real Sociedad rozegra dwumecz z Lyonem, pierwszy mecz we Francji.
Myślę, że RSSS nie powinien mieć większych problemów. Lyon to nie ta drużyna co kiedyś. Lisandro, Michel Bastos - ich już nie ma. Został jedynie młody Grenier, który ciągnie całą drużynę. Trzymajmy kciuki za drużynę za La Ligi :)
0
Zubi, ręce opadają.
0
Przepraszam, że się wtrące ale Cesc od drugiej połowy gra na '9'
0
Zaraz ludzie się zlecą i zaczną pisać a który to obrońca nie popełnia błędów :) Od siebie tylko dodam, że David jest zbyt lekkomyślny jak na pozycje ŚO, nie bez powodu grał pierwszą część sezonu na DP. Lepszy z niego defensywny pomocnik niż środkowy obrońca, my nie potrzebujemy kombinacji.
0
0
0
Uspokójcie się trochę, pod każdym newsem po 300 komentarzy. Zachowujecie się jakby Martino czy Zubi wyszedł i oficjalnie powiedział, że nie będzie transferów. Przecież pismaki muszą mieć co robić i większość tematów sobie wymyślają.
0
I lepiej tak niż zaciągać się w długi.
0
Do strzelania z wolnych już mamy ludzi. Potrzebujemy OBROŃCY.
0
Dlatego uważam, że bany powinny być na ip.
0
No, ludzie śmieją się z tego, że nasz bramkarz nie powinien grać nogami, ale obrońca już powinien strzelać piękne gole... To ta sama sytuacja. Totalny hipokryzja. Pisząc, że może strzelać piękne gole to zupełnie to samo co, że bramkarz powinien dobrze rozgrywać. Bramkarz jest od bronienia, obrońca to samo. Ludzi od strzelania bramek to my mamy, potrzebny nam OBROŃCA a nie rozgrywający (właśnie to jest pozycja Luiza - DP) ani strzelec.
0
Są zwolennicy i przeciwnicy. Zawsze tak było. Jak widzisz nas, przeciwników nie jest za dużo i próbujemy przekonać co niektórych, że nie jest taki dobry jak go widzą.
0
obaster, piszą prawdę, jestem kolejnym przeciwnikiem tego transferu.
0
destro, daj spokój, 80% użytkowników bazuje na meczach Pucharu Konfederacji, gdzie grał "życiówke" w defensywie. Nie dość, że w Chelsea grał pierwszą część sezonu na defensywnym pomocniku to jak już się zabrał na środek obrony to walił babole ala Pique. Wystarczy poczytać komentarze na chelsealive, jakoś nie wszyscy chcą by został.
0
Mecze towarzyskie są po to by testować ustawienia, sprawdzać zawodników, ich formę. Pierwszy mecz gramy za 16 dni, a nie dziś.
0
OnlyTito,
barcastuff @barcastuff 1 min
Barcelona line-up (official): Valdes - Alves Pique Mascherano Alba - Xavi Busquets Iniesta - Pedro Messi Alexis #fcblive
0
...........
0
A ja jestem za zostaniem Dos Santosa w drużynie. Dlaczego? Popatrzmy na ilość, jakość i wydajność pomocników. Busquets, Song, Xavi, Iniesta, Cesc, Sergi Roberto. Niby 6 na 3 pozycje, ale ja zostawiłbym Jonathana. Nie dlatego, że dobrze zagrał, trzeba uwzględnić więcej okoliczności. Zwróćmy uwagę, że na rozkładzie mamy MŚ 2014 w Brazylii, gdzie nasi zawodnicy bedą odgrywali główne role. Sergio, Andres, Xavi - oni nie mogą grać w każdym meczu po 90 minut. Trzeba też pomyśleć o prawdopodobnych kontuzjach. Komuś coś się stanie - zostaje 2 zmienników. Jeszcze jedna i jest klapa. Nie miałbym nic przeciwko odejściu JdS gdyby nalegał na więcej gry (jak starszy Alcantara), ale on chce się uczyć od kolegów, mu to pasuje, nie widzę przeszkód by nie mógł zostać.
Podobna sytuacja jest w ataku. Niby fajnie, pozbyliśmy się jednego, jest pięciu. Pięciu na trzy pozycje. Kolejny raz chciałbym zwrócić uwagę na podobieństwo wystąpienia kontuzji. Wypada przykładowo Alexis i kto zostaje na jednej stronie? Pedro, niby Tello też może ale to nie jego pozycja. Więc tu też bym wolał aby nasz klub się zabezpieczył Afellayem. Nie byłoby gadania o powyższych pomysłach gdyby nie MŚ w Brazylii, ale są i trzeba oszczędzać największe gwiazdy, bo owy turniej jest najbardziej prestiżowy w futbolu.
0
Tak offtopem przydałoby się napisać o mistrzostwach u19. Sandro Ramirez wczoraj strzelił bramkę i zanotował dwie asysty a inny jeszcze młodszy kolega - Adama Traore robi furorę na turnieju.
0
After press conference, Martino will travel to Oslo to join the squad. It's not yet clear if he will coach the team against Valerenga [rac1]
0
Spoko, to nie tylko u nas. Na stronach Manchesterów to samo, więc nie spokojnie, wszędzie się tacy znajdą.
0
0
Taka tam wypowiedź Neymara :)
Neymar: "Like to buy clothes, take care of my looks, but I don't see myself as a metrosexual. That's more for Beckham, he really has style."
0
It is expected that new Barcelona coach Tata Martino will join the squad in Oslo on Friday, after his presentation on Thursday #fcblive [md]
0
nba,
a Laporta święty? Chyba nie muszę pisać, który to pan robił takie transakcje Ibra, Czyhrynski, Hleb, Keirrison czy Caceres? To ten, który sprzedał Eto'? Tak to ten Joan, który oddał za darmo Sylvinho, Jorquere, Edmilsona, Ezquerro, Saviolę, van Bronckhorsta, Larssona, , Cocu, Kluiverta, Alfonso, De Boera, Christanavala, Rivaldo i jeszcze mógłbym się rozpisywać. Nie napisałem tego żeby pokazać jaki on zły i niedobry, ale uświadomić Cie, że do tego długu dołożył swoją cegiełkę.
0
Wiceprezydent Faus: Barça wygenerowała w tym sezonie 32 miliony euro zysków netto. [FCB]
0
MD: 'Tata' Martino trenerem Barçy
W szatni piłkarze już wiedzą: nowym trenerem Barcelony będzie Gerardo 'Tata' Martino. [Mundo Deportivo].
0
El Tata to jego pseudonim. Dla Ciebie - Gerardo Martino.