auoan
Dołączył/a: wrzesień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i zasłużone prowadzenie, brawo :)
0
Hehe, wiedziałem, że to jest xyzq / zdf :)
0
A tak, zapomniałem o Jamesie i Moutinho... jednak da się ich zastąpić i myślę, że wyjdzie na to samo.
0
Daniels, nie powiedziałbym, że aż tak się osłabiły. W Benfice? Narazie nikt. Pewnie tylko Oscar. Doszedł Sulejmani, Cortes, Marković i Djurcić - czyli naprawdę świetni zawodnicy. Do Smoków doszedł Quintero, Lica i jeszcze paru. Wszyscy zostali. Więc tym razem się nie osłabiły a raczej wzmocniły. Wyjątkowo. Ale pewnie za rok już wyprzedaż gwiazd :)
0
Też lubię oglądać LZS. Zawsze preferowałem futbol techniczny (Hiszapnia, Portugalia). Benfica, Porto - można oglądać w nieskończoność. Może Sporting się wreszcie obudzi i powalczy choćby o 3-4 miejsce.
0
Noo, teraz się zacznie. Jest jeszcze Taquera na boisku i Benfica ciśnie. Fajny meczyk.
0
Ale jaja. 50 min Sporting - Benfica i już 3 wymuszone zmiany wykonane przez Orły. W pierwszej połowie dwóch opuściło na noszach i teraz trzeci naciągnął mięsień. Wchodzi Cardozo.
0
Ja myślę, że to już jego ostatni. Jest zdeterminowany żeby odejść. Sprawa jest prosta. W finale TdP poszarpał się, pokłócił z trenerem i szuka nowego pracodawcy. Już miał ofertę z Anglii i nawet Porto go podobno chciało. Jeszcze dwa dni, prawdopodobnie gdzieś przejdzie, ale do Barcelony... no nie wiem.
0
W Hiszpanii, Portugalii i bodaj Francji kończy się dziś o północy. W Anglii, Niemczech i tam bliżej położonych 1 dzień później.
0
Jeśli chodzi o Cardozo to sprawa jest prosta. Grać w Benfice już nie chce. W finale TdP poszarpał się, pokłócił z trenerem i szuka nowego pracodawcy. Już miał ofertę z Anglii i nawet Porto go podobno chciało. Jeszcze dwa dni i pewnie gdzieś przejdzie, ale do Barcelony... wątpie.
0
U mnie 1:0 dla Sportingu z Benficą. Chyba idą na mistrza :)
0
Przegryw to przegrany? Co to w ogóle znaczy? Na wakacjach też sobie wymyślają jakieś gimnazjalne slangi?
0
Nie wiem co to przegryw. Ale wiem, że jak ktoś jest koneserem futbolu to może oglądać mecze całymi dniami. Z drugiej strony są też ludzie, którzy grają całymi dniami w fife. I są też internetowi napinacze, czyli Ty którzy z byle powodu wyzywają (wystarczy spojrzeć na komentarze) i ubliżają innej osobie jednocześnie próbując się dowartościować w internecie.
0
Przegrywy?
0
Jak Baskowie wyrwą punkty to będę oglądał mecze przez cały dzień :)
0
No, teraz czekać do 23 na mecz Osy z Żółtą Łodzią. Ale przeżyje, za godzinke lider Sporting na Benfice :)
0
Oczywiście chodziło czy będą o 23, nie 22.
0
Wie ktoś czy mecze o 22 godzinie będą do końca sezonu czy tylko na początku? Wiem, że są o tej, bo we wcześniejszych porach jest bardzo gorąco ale mam nadzieję, że to tylko chwilowe.
0
Można powiedzieć, że na pustą bramke.
0
No to niech sobie zapewni miejsce w podstawowej '11' i można oglądać Celte.
0
Świetnie, teraz zaczynają się rotacje, czyli to co uwielbiam. Mam nadzieje, że będzie więcej takich "niespodzianek" jak absencja Xaviego czy Alexisa. W poprzednim sezonie strasznie tego brakowało.
0
Sprawiedliwości stało się zadość, co ja mówie - jak wygrają po karnych to dopiero tak będzie.
0
Gdybyś nie wiedział, to właśnie Laporta już w 2003 chciał wprowadzić reklamy na koszulki. Dostał zgodę od socios tylko małe pieniądze stanęły na przeszkodzie.
Unicef nadal mamy na koszulkach i nadal wpłacamy im pieniądze. Nie wiem o co te krzyki. Mamy Unicef i przy okazji trzepiemy kasę za reklamy. Pisałem o tym kilklukrotnie. Już na Zgromadzeniu Delegatów w 2003 roku zgodzono się na wprowadzenie sponsora na koszulki. Co do cichego wprowadzenia Qatar Airways na koszulki, kolejna wierutna bzdura. Javier Faus w 2011 roku poinformował delegatów o tym, iż istnieje taka klauzula.
0
Kto pisał po wyborach, że Rosell zniszczy ten klub? Chyba tutaj w Polsce. Rosell wygrał z ogromną przewagą. Ludzie wierzyli w niego tam w Katalonii nie to co tutaj w Polsce. Zarzucanie Rosellowi, że robi słabe transfery to już w ogóle nieporozumienie. To nie Rosell rozpoczął wojenki, tylko Laporta pierwszy dawno temu nakłamał, że Rosell namawiał go do sprzedaży Ronaldinho, żeby dostać ogromne prowizje.
0
Jesteście śmieszni z tymi ciągłymi najazdami na Rosella. Facet zmniejsza długi waszego ukochanego klubu, broni go ze wszystkich sił, stara się załagodzić konflikt na linii Pep - zarząd, a wy jeszcze macie do niego pretensje, "że sprzedaje Barce", "zaraz odda klub arabom" itp. Większość jego decyzji jest trafna i za to powinniście go przynajmniej szanować bo kochać go nie musicie. Zrozumcie, że bez pieniędzy z Qataru to za kilka lat będziemy sobie mogli co najwyżej walczyć o Puchar Katalonii. Pretensji co do decyzji personalnych też nikt nie może mieć. Barcelona to nie jest klubik amatorski, który chodzi sobie pokopać w każde niedzielne popołudnie. Nie, to jest klub, który walczy z najlepszymi i nie każdy może tutaj grać. Villa i Abidal po prostu nie nadają się już do gry na takim poziomie. Tutaj nie ma sentymentów. Też bym bardzo chciał by ci dwaj panowie dalej co tydzień przywdziewali trykoty w barwach blaugrana ale wiem, że wtedy to jedyne puchary to moglibyśmy sobie zobaczyć w klubowym muzeum. A zarząd nie może sobie pozwolić na to by wypłacać takie pieniądze zawodnikowi, który nie jest wstanie fizycznie wytrzymać trudu sezonu, albo Villi, który swoje najlepsze lata ma dawno za sobą. Uszanuje decyzje zarządu bo naprawdę Rosellowi i spółce kierowanie Barceloną wychodzi dobrze.
0
Jeśli już się takie grono spotkało to i ja się dołącze. Jakiś wielkim fanem Smoków ani Orłów nie jestem, ale zawsze kiedy mogę oglądam ich mecze. Rozumiem, że jesteście zdesperowani i chcecie jak najszybciej obrońce, ale... za 50mln Mangale? Nie żebym był jakiś przeciwny temu zawodnikowi, ale wychwalanie go pod niebiosa i chęć ściągnięcia za taką kwotę jest śmieszna. Koleś wcale nie błyszczał tak jak wam się wydaje. W obu O Clássico prezentował się naprawdę przeciętnie. Mecze LM; też nie ustrzegł się błędów co się posypało stratą bramek. W LZS nie ma z kim błędów popełniać. Z mojej strony dodam, że o wiele bardziej podobał mi się Nicolas Otamendi. Eliaquim to solidny zawodnik, ale czy na miarę Barcelony? Być może, ale na pewno nie za 50mln.
0
Raczej powinno być tak; najpierw Atletico, potem wyjazd do Walencji i u siebie z Sevillą.
0
Poprzeczka, ale by było..
0
No, czyżby jak Benfica dzisiaj? Na 1:1 w 91' i 2:1 w 92' :)
0
Wcale nie przesadzasz, tak właśnie jest. Żeby strzelić bramkę z rożnego trzeba się przepychać, rozpychać i co nie tylko. To co Puyol. Ostatnia bramka z rożnego? Ja sobie przypominam tylko trafienie Carlesa (CdR, 2:2). Jeszcze poprzedni to chyba z Betisem (Busquets), ostatni mecz Guardioli. I nie można zwalać tylko na wzrost - pełna zgoda. Song, Busi, Pique, trochę centymetrów mają. Ale z charakterem trzeba się urodzić, bo już nawet nie zwalam na aspekt techniczny rozgrywania.