auoan
Dołączył/a: wrzesień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Grał od 63' i naprawdę fajnie się spisał. Nie miał za dużo piłek (bo Espanyol ruszył do odrabiania strat), ale jak już miał to zawsze coś pożytecznego. Musisz jutro obejrzeć jego akcje z 68 minuty. Pozostawię bez komentarza :) Przyszłość w Barcelonie, nie Celcie.
0
Almeria Villarreal 2:3!!!!!!!!
0
Nom, ale nie dodali tu akcji Rafy, minął 3 zawodników i bramkarz ledwo co wybronił. Akcja typowa dla Messiego, chłopak ma potencjał :)
0
Co za mecze!! Almeria - Villarreal 2:2, Celta - Espanyol 2:2. Co za emocje.
0
Ogląda ktoś Celte? Ale nasz Rafinha zamiata :O Świetny zawodnik.
0
Ale piękna akcja Celty :) 1:0
0
Almeria - Villarreal 1:0
0
Rafinha jednak na ławce :(
0
Jak tak będą grali przez cały sezon to będą liczyć na coś więcej niż na wyjście z grupy ^^
0
Aguero przekozak.
0
City już 1:0 po 7 minutach. A mieli jeszcze 2 setki po dwóch swietnych akcjach. Widać rękę Pelle :)
0
Luz, to zdam raport jak zadebiutował Rafa :)
0
Tak szybko bramek nie wrzucają. Po kilku minutach to można już obejrzeć gole Barce czy Realu. Na takie Rayo z godzinę będziesz musiał poczekać.
0
Pierwsza akcja też palce lizać. Uwielbiam oglądać LL, nie jest może bardzo emocjonująca, ale te akcje... mnie powalają. Jeszcze godzinka i kolejne dwa fajne meczyki. Może zobaczymy Rafinhe w pierwszym składzie :)
0
Co za golazo w meczu Rayo - Elche!
0
Godzinę przed meczem. To nie tylko u nas tak jest tylko we wszystkich drużynach.
0
ciężko wejść na allgoals.pl i sobie pobrać?
0
Navas to bardziej blokował potencjał drużyny w poprzednim sezonie niż grał dobrze. Negredo znakomity napastnik odszedł, ale sevillistas nie powinni za nim płakać. Bacca, Rusescu - królowie strzelców swoich lig. Marin, Gameiro, kilka innych ciekawych zawodników. Myślę, że Sevilla będzie walczyła o 3 miejsce, jak najbardziej może im to się udać.
0
No tak, jeśli Barcelona wygrywa to La Liga jest słaba. Mniejsza z tym, że Levante w minionym sezonie było wyszło z grupy i odpadło dopiero w dogrywce z Rubinem :)
0
No nareszcie ktoś napisał komentarz na poziomie. Aż oczy wypalają komentarze "po co te araby na koszulce".
0
Najbardziej emocjonująca ruszyła wczoraj o 13:45, najlepsza o 19.
0
A mówiąc o całej lidze. W czym 20 zespołów Anglii jest lepsze od hiszpańskich ? Na pewno nie poziomem piłkarskim. Chyba chodzi ci o zarobki z praw do transmisji, średniaki hiszpańskie jak Sevilla, Atletico czy Malaga potrafiły w ostatnich latach w europie szaleć, przy czym z Angli jak ktoś dalej zaszedł to było to tylko Manu i Chelsea, gdzie tu siła City pompowanego pieniędzmi arabskimi że odpada w fazie grupowej ? Malaga z Borussia jak równy z równym w lidze mistrzów grała, gdzie Arsenal, który przegrywa u siebie w kraju z 4to ligowcami w pucharach FA / Carling? Albo Liverpool który opadł? Liverpool, Arsenal, czy City swoim poziomem nie dorastają do piet Barcelonie i Realowi, to są zepsoly na poziomie właśnie Atletico czy innych czołowych hiszpańskich klubów. Nie siej tej bzdetnej propagandy o najlepszej angielskiej lidze bo to zwykłe brednie.
0
Z całym szacunkiem, ale to tylko świadczy o kasie jaką dysponuja nawet najwięksi słabiacy Premiership, o niczym więcej... Oczywiście ta uwaga nie odnosi się do Swansea, bo to jest akurat bardzo ciekawy zespół, grajacy fajną piłke, poza tym załapali się do europejskich pucharów, a to o czymś świadczy...
Co do renomy to nikt mi nie wmówi, że np. Norwich ma ją większą niż Sporting Lizbona (a z tego klubu przyszedł najlepszy napastnik do Kanarków, czyli v.Wolfswinkel) czy Stoke od PSV (np. lewy obrońca reprezentacji Holandii Pieters). Kasa, kasa i jeszcze raz kasa, to jest siła stanów dolnych Premiership, bo wiadomo że te czołowe kluby maja piłkarzom do zaoferowania o wiele więcej niż pełne konto w banku...
0
Sprzed 10 lat to sobie sam patrz, równie dobrze mogę patrzeć sprzed 60 lat, gdzie Real wygrał 6 razy Puchar Mistrzów.
0
Miano najlepszej ligi na świecie nie powinno obowiązywać za 10 lat tylko 2-3. Przecież chyba chodzi o obecnie najlepszą ligę? A ostatnie 2 lata PL były takie chude, że szok. Barcelona, Real co roku półfinał. Atletico zwycięża dwukrotnie w LE. 3 drużyny z LL w 1/2 poprzedniej edycji LE. Nie wspominając o kompromitacji, gdzie żadna drużyna z BPL nie przedostała się nawet do 1/4. Malaga była o minutę od półfinału.
0
warszawiak, tak miażdżą, atrakcyjnością, zwrotami akcji, PIENIĘDZMI, ale nie wynikami sportowymi.
0
Szczególnie ostatnie dwa lata, gdzie ten "ogór" Malaga dalej dochodziła niż jakakolwiek drużyna z PL.
0
Szkoda, że ta atrakcyjność nie przekłada się na wyniki sportowe w Europie.
0
nareszcie
0
Dopiero 17 lat, kolejny świetny zawodnik się rozwija.