0

Tak to już jest. La Liga produkuje i co roku dostarcza talenty Premier League, którzy są najlepsi w tamtej lidze :(

0

:O Ten Fabrice jest niezły, rocznik.... 96.

0

Jakieś zakłady na wyniki? :)
4:1

0

na meczyki.pl są polskie transmisje. Jeśli chcesz hiszpańskie to chyba najlepsze łap tu: http://vipracing-5d.blogspot.com/#www.rojadirecta.me

0

Widzę nadzieje w Athleticu. Wygląda to to trochę lepiej niż w poprzednim sezonie. Odzyskali pressing i świeżość choć to dopiero pierwszy mecz i nie ma co za dużo wyciągać wniosków. Dobrze, że to właśnie Valverde zamienił Bielsę, on bardziej zna się na tym stylu niż inni kandydaci którzy mogli znaleźć się na tym stanowisku. Doszedł Benat, Kike Sola - wzmocnienia są. Co za tym idzie ciekawi zawodnicy siedzą na ławce - De Marcos czy Ibai. Wróciła konkurencyjność i rywalizacja, nie to co w poprzednim sezonie, gdzie nie było właściwie zmienników.

Zaraz zaczyna się meczyk w Walencji. Podobno kilka osób miało się zlecieć komentować z nami hehe :) Ciekawy skład Nietoperzy. Jonas, Mathieu, Parejo ława, a skrzydła młodzi Fede i Viera. Debiut ligowy Postigi dodając do tego świetną formę Banegi może być ciekawie. Mam nadzieję na ciekawy mecz, jednak osobiście po cichu liczę na VCF. Malaga... nie wróżę im nic dobrego w tym sezonie. Kto tam został? Santa Cruz... z tych bardziej znanych. Nikt więcej, dodatkowo kontuzja Welingtona. Myślę nawet, że mogą wylecieć w tym sezonie poza pierwszą dziesiątkę.

0

Tak offtopem sprzed chwili: http://vcf.pl/index.php?id=6404
Świetny ruch ze strony VCF. 7,5mln szok, że ktoś tyle wydał w ogóle. Pamiętam Pabon nieźle kręcił obrońcami na prawej flance w tamtym sezonie.

0

A propo tamtego golazo. Tylko ja tak miałem, że zamiast siedzieć przybitym wybuchłem śmiechem jak piłka wleciała do własnej bramki? ^^ Cały mecz byłem poważny, ale wtedy już nie wytrzymałem. I często jak jeszcze to widze to nie mogę.

0

Ale byłoby golazo gdyby trafił tym kolanem :D

0

Z Lyonem będzie nie lada el partidazo. Co prawda nie ma już jeszcze nie tak dawnego trzonu drużyny - Lisandro czy Bastosa, ale są młodzi. Grenier, Lacazette, Gomis, (nie wiem czy ma kontuzje, ostatnio nie grał) oni póki co ciągną ten wózek. Szczególnie to było widać we wczorajszym meczu z Sochaux. Pierwszy 4:0 - widać, że jakąś formę tam mają. Oby tylko nie wystrzelił Benzia i Gourcuff, bo już byłoby lipnie. Jednak jeśli Baskowie zagrają jak w poprzednim sezonie, chyba nie będzie co zbierać z Olympique. Na naszą korzyść gra też boisko, rewanż na Anoeta. Historyczna szansa i wątpie, że to odpuszczą. Widać, że dzisiaj dali odpocząc najważniejszym graczom, więc widać że już myślą o wtorkowym meczu. Już nie mogę się doczekać. Trzeba wywalczyć awans.

0

Nauczże się wreszcie pisać Rosell.

0

No, Ander wymiata. Technika, balans, dynamika. Już po ruchu ciała widać, że ma "to coś". A jeszcze się rozwija, bo dopiero 24 lata.

Coś tam pisałeś, że nie będziesz mógł obejrzeć drugiej połowy RSSS. To nie będę opisywał bramki, bo cud, miód i malina. Lepiej obejrzeć :)

0

Taki to naród, tylko specjaliści, analitycy, znawcy - ogólnie koneserzy. Wszystko wiedzą najlepiej.

0

Widział ktoś bramkę Bilbao? Miazga, 3 bramki póki co w sezonie i trzy genialne akcje, miodzio.

0

Genialna akcja, kto to podawał?

0

lechu, znów jako jedyni oglądamy? :)

0

Off top: Nie ma gdzie obejrzeć mecz Barcelony B?

0

Tak, mówił, że będzie. Ale jeśli spotkał się z Martino a ten mu powiedział, że nie chce obrońcy to ma kupować na gwałt?

0

Lepiej żeby się zgadzał niż byśmy w przyszłości stoczyli się z długów jak Deportivo. Swego czasu to też był wielki klub.

0

Wiemy w jakiej sytuacji znalazł się Laporta po objęciu stanowiska Gasparta, ale pisanie też, że nie dorzucił swojej cegły do długu klubowego jest śmieszne. Mam Ci wymieniać zawodników, naprawdę? No po prostu strzały w dziesiątke jak Hleba, Keirrisona, Czyhrynski, Ibra czy Caceres. Nie mógłbym oczywiście zapomnieć o kapitalnej transakcji Ibra - Eto. I oczywiście oddawaniu zawodników za darmo, kogo tu mamy? Sylvinho, Jorquera, Saviola, Edmilson, van Bronckhorst, Larsson i WIELU, WIELU innych.

0

O jakie 40 mln Ci chodzi? To, że zapłacimy je dopiero w kolejnych latach, dzięki temu mając w budżecie pieniądze na zakup stopera?Ile kosztował to mnie to nie interesuje. Uważam, że zrobiliśmy świetny interes. Gdybyśmy go nie kupili, kupiłby go Real a ty wtedy krzyczałbyś i ubliżał Rosellowi, że go nie kupił. I tak źle i tak nie dobrze. Co by Rosell nie zrobił będzie źle.
Pieniędzmi wydanymi na Neymara bym się nie przejmował. Freixa mówił, że mamy jeszcze dużo na znaczący transfer. A to, że go nie ma, to nie znaczy że nie mamy pieniędzy.

0

Hehe, kiedyś się nosiło koszulkę Salasa z Juventusu :)

0

I znów się zaczyna... Podczas choroby klub opłacał wszystkie koszty leczenia i wypłacał mu pensję. Niedługo po tej całej sprawie Rosell powiedział, ze żaden z lekarzy nie dal stuprocentowej gwarancji na to, ze Abi może grac i nie nastąpi nawrot choroby. Oceniono go jak każdego innego piłkarza, czego zresztą chciał sam Eric. Jeżeli lekarze otwarcie mówią, ze zawodnik może nie być w stu procentach gotowy do gry, to sztab miał prawo nie podejmować ryzyka. Nie rozumiem Waszego toku myślenia.

A co by było jakby nastąpił nawrót? Chyba nie muszę podawać przykładu, że to jest możliwe. Myślę, że, że taki klub jak Barcelona ma wystarczająco mądrych ludzi w sztabie. Oni wiedzą najlepiej co jest najlepszy rozwiązaniem dla klubu. Możemy czasem krytykować ich decyzje, ale tak naprawdę nie znamy wszystkich szczegółów przy podejmowaniu decyzji zarządu. I nie piszcie coś w stylu "w Barcelonie nie pozwolili, ale w Monaco już tak", bo nawet nie będę z taką osobą dyskutował.

0

Ta sama sytuacja co opisałem niżej pisząc o pomocy. Podobna sytuacja jest w ataku. Niby fajnie, pozbyliśmy się jednego, jest pięciu. Pięciu na trzy pozycje. Kolejny raz chciałbym zwrócić uwagę na podobieństwo wystąpienia kontuzji, które u nas jest bardzo częste... Wypada przykładowo Alexis i kto zostaje na jednej stronie? Pedro, niby Tello też może ale to nie jego pozycja. Więc tu też bym wolał aby nasz klub się zabezpieczył Afellayem. Nie byłoby gadania o powyższych pomysłach gdyby nie MŚ w Brazylii, ale są i trzeba oszczędzać największe gwiazdy, bo owy turniej jest najbardziej prestiżowy w futbolu. A Ibrahim narazie mógłby spokojnie dojść do zdrowia, bo i tak trochę czasu zleci, później pograłby sobie w pierwszych szczeblach Pucharu Króla i jakby nie było problemów z kontuzjami mógłby odejść na wypożyczenie / bądź sprzedać w zimowym okienku.

0

Już prędzej powinno być tak: Jak donosi Pep Guardiola, Sport Bild, zapewniał zawodników Bayernu, że zrozumieli jego filozofię gry o wiele szybciej niż piłkarze Barcelony.

0

Ludzie już zapomnieli co dla nas zrobił. OK, najechał na zarząd, na samego Tito, niby coś gada za plecami... ale on nas poprowadził do najwspanialszej ery w historii Barcy.
Pamięć ludzka bywa krótka.

0

A ja jestem za zostaniem Dos Santosa w drużynie. Dlaczego? Popatrzmy na ilość, jakość i wydajność pomocników. Busquets, Song, Xavi, Iniesta, Cesc, Sergi Roberto. Niby 6 na 3 pozycje, ale wolałbym go zatrzymać. Nie dlatego, że dobrze zagrał, trzeba uwzględnić więcej okoliczności. Zwróćmy uwagę, że na rozkładzie mamy MŚ 2014 w Brazylii, gdzie nasi zawodnicy bedą odgrywali główne role. Sergio, Andres, Xavi - oni nie mogą grać w każdym meczu po 90 minut. Trzeba też pomyśleć o prawdopodobnych kontuzjach. Komuś coś się stanie - zostaje 2 zmienników. Jeszcze jedna i jest klapa. Nie miałbym nic przeciwko odejściu JdS gdyby nalegał na więcej gry (jak starszy Alcantara), ale on chce się uczyć od kolegów, mu to pasuje, nie widzę przeszkód by nie mógł zostać.

0

Co prawda mamy sporo zawodników w szkółce świetnie rokujących, w pierwszej drużynie zresztą też są zawodnicy przyszłościowi, ale takiego talentu jak Oliver to już dawno nie widziałem. Jeśli naprawdę mamy opcję pierwokupu to rozegraliśmy to świetnie. Potwierdzeniem moich słów niech będą komentarze kibiców Atleti gdy prowadzą i są zmiany. Każdy chce tylko zobaczyć tego młodziaka, najlepiej chcieliby od początku. Świetny przegląd pola, balans, dynamika i te przerzuty na nos przez pół boiska. Na dodatek te ME U21 - Torres będzie w przyszłości jednym z najlepszych, jestem tego pewien.

Co do Denisa, hmm. Tyle co go widziałem to na mistrzostwach. Co o nim napisać? Nie łapie się do pierwszego składu Hiszpanii, choć tu na usprawiedliwienie można dać, że skrzydłowych akurat mieli genialnych i ciężko było mu się przebić (Deul, Jese, Suso). Grał... nieźle. Pamiętam parę razy zmienił Deulofeu i często mieszał w szeregach obronnych rywali. Zawodnik solidny, ale nie na miarę pierwszego zespołu (coś ostatnio było, że po roku/dwóch przeszedł by do pierwszej drużyny). Jeśli do Barcy B - jestem na tak.

0

odp do kuba1624

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?