0

Włochy najlepsze? O rany boskie.

0

Nie ma co się wysilać. Ludzie myślą, że po jednym słabszym meczu La Roja już nie będzie istniała..

0

To ciekawe, bo jak inni nam podbierają zawodników to płacz i wyzywanie danego klubu. Jednak jeśli my tak zrobimy to już pojawiają się takie komentarze jak tego pierwszego użytkownika - kibica NBA.

0

Ludzie, opanujcie trochę swoje hormony. To tylko jego zdanie - możecie się zgadzać lub nie, ale obrażanie i drwienie z takiej osoby jak Johan jest nie na miejscu. Uzasadnienia swej tezy za bądź przeciw, jak zawsze brak. Typowe dla naszych użytkowników.

0

Niektórzy mają chyba umiejętność czytania fotograficznego.

0

A co on jest komikiem czy piłkarzem?

0

Potrzebujemy obrońcy z prawdziwego zdarzenia, a nie zawodnika który większość sezonu grał na pozycji defensywnego pomocnika. Nie potrzebujemy obrońcy, który atakuje tylko takiego który broni. Jeszcze jego babole.. wiecie co to by było jakby tworzył z Pique duet na środku obrony? Mieszanka wybuchowa.

0

O Bożyszczu, 3:0 przegrywa Nadal. Rozumiem, że to nie jego nawierzchnia, ale już w pierwszej rundzie? Tak swoją drogą jakby wygrał to zagrałby z Janowiczem. A jeśli Kubot i Jerzy przejdą teraz swoich rywali to mamy polski pojedynek w trzeciej rundzie :)

0

Piłki meczowe dla Darcisa, masakra..

0

Oczywiście to miało być do drugiej części.

0

Cochise, chciałbym trochę zaprotestować (po raz pierwszy) i zobaczyć tę sprawę z innej pozycji.

1/3 Hiszpanii to kibice Realu bądź Barcelony, poza granicami Hiszpanii to już tylko te 2 kluby i może z 10-15% kibiców innych Hiszpańskich drużyn znajdziesz .Dlaczego więc te 2 kluby miały by dzielić się po równo z Depor czy Zaragozą których nikt po za ich miastem nie ogląda? Jak już komuna to pełna. Niech podzielą te prawa jeszcze między F1 i tenis, które Hiszpanie lubią oglądać i dla równowagi we wszechświecie między skoczków narciarskich. Los ches są udupieni nie dlatego że ktoś im nie dał pieniędzy które im się nie należą z TV, a przez fatalne zarządzanie na przestrzeni ostatnich 15 lat, zresztą tak samo jak cała RFEF. Więc nasz statysty kibic hiszpańskich hegemonów ogląda w sezonie po 2 mecze każdej innej drużyny. Te pozostałe drużyny i tak dostają więcej pieniędzy niż jak za te dwa mecze. Każdemu w lidze pieniądze się należą, ale zgodnie z tym jaka jest ich wartość marketingowa. Wyrównywanie szans dla wyrównywania dodatkowo nie sprzyja rozwojowi najlepszych.

0

Pep: "Moja nauczycielka niemieckiego została w NY. Nie mogła przyjechać, kibicuje Borussi Dortmund" - też dobre :)

0

Pep: "Moja nauczycielka niemieckiego została w NY. Nie mogła przyjechać, kibicuje Borussi Dortmund"

0

O innych nie było to o nim też nie musi być, chyba że są kibice Messiego, którzy będą wręcz oburzeni.

0

Kiedy ostatni raz Negredo mógł się wykazać w kadrze?

0

Czy ja wiem czy obiekt Sportingu był gorący, dla mnie nie bardziej niż przebudowany stadion Andaluzyjczyków. Poza tym drużyna z Gijon to już nie to co przynajmniej dwa sezony temu. Teraz błąkają się po środku tabeli.

0

Tak jak pisałem - Almeria to najsilniejsza drużyna wśród grających w barażach. Jestem skłonny napisać, że zasługiwali na bezpośredni awans kosztem Villarreal. W ostatniej kolejce jednak kibicowałem Żółtej Łodzi, bo nie byłbym taki pewny czy poradzili by sobie w barażach. Almeria? Jak widać bez problemu, cały sezon świetny.
P.S. Miejmy nadzieję, że Rubi poważnie przemyśli ofertę z Barcelony, bo naprawdę by nam się przydał. Wyciągnął Katalończyków z dolnej części tabeli i nieomal awansował do Primera. Jeszcze ten rewanż z Alcorconem, mmm. Tylko się modlić.

0

Jednak przed sztabem Brazylii jeszcze dużo pracy. Widać, że potencjał jest, ale Scolari musi zrobił z tej drużyny MONOLIT na mistrzostwa, ma tylko i aż rok, narazie jest to bardziej zlepek indywidualności niż zespołu.

0

0

0

Almeria dopełnia stawkę w Primera na sezon 13/14. Bardzo ładnie grają, a w dwumeczu gromią Katalończyków z Girony 4:0.

0

A więc Rubi może być już niedługo nasz.

0

1:0 Almeria :)

0

To zaczynamy mecz Almeria - Girona. Za dwie godzinki poznamy ostatnią drużynę na sezon 13/14 :)

0

Bardzo dobrze, że działają. Trzeba niektóre sprawy dopiąć, a niektóre jak transfer obrońcy zacząć. Fajnie, że myślą o przyszłości. Dajmy ten sezon Tito, niech się wykaże.

0

Off top: Widzieliscie co zrobil Deulofeu? Szacun, asysta do Jese.

0

''Barcelona pracuje nad podwyższeniem klauzuli Tello do popularnej ostatnio kwoty 18 milionów euro. [catradio]''

0

Toż chyba jakoś Thiago musiał się zabezpieczyć w wypadku małej ilości minut. Co Ty myślisz, że zarząd podaje swoją propozycję a zawodnik ma ją przyjąć. Po to ma agenta, negocjują.

0

Co chcesz podgrzać? Zarząd w tej sytuacji wywiązał się ze swoich obowiązków. Nie było z ich strony żadnego przestępstwa.

0

Tak, a później będziesz pisał dlaczego nie ma obrońcy z prawdziwego zdarzenia...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?