0

Inigo Martinez? Chyba robisz sobie żarty. Na ME U21 Bartra grał dwa razy lepiej od niego i musiał go ciągle ustawiać.. Ten młodzian jeszcze nie umie nawet trzymać linii spalonego. Już Marc jest od niego lepszy, smutne ale prawdziwe.

0

Jeden silny, drugi też. Jeden 50mln, drugi 15. Widzisz różnicę?

0

Obarczanie winą wyłącznie obecnego zarządu mija się z celem. Przypominam, że już w 2003 roku Laporta chciał wprowadzić reklamy na koszulki i dostał zgodę tylko na przeszkodzie stanęły pieniądze.

0

Rozumiem, że jesteście zdesperowani i chcecie jak najszybciej obrońce, ale... za 50mln Mangale? Ludzie, oglądaliście jakiś mecz Porto? Nie żebym był jakiś przeciwny temu zawodnikowi, ale wychwalanie go pod niebiosa i chęć ściągnięcia za 50 mln jest śmieszna. Można oczywiście negocjować i myślę, że Smoki mogłyby puścić go za 40-45 mln, ale... Koleś wcale nie błyszczał tak jak wam się wydaje. W obu O Clássico prezentował się naprawdę przeciętnie (nie żebym uważał się za znawcę, ale dość regularnie oglądam Liga Zon Sagres, tzn. Benfice i Porto). Mecze LM; też nie ustrzegł się błędów co się posypało stratą bramek. Od siebie jeszcze dodam, że to wcale nie jest taki styl jak myślicie, że wchodzi wślizgiem ala Masche, bardziej wyczekuje, gra asekuracyjnie. Dodam, że o wiele bardziej podobał mi się Nicolas Otamendi. Eliaquim to solidny zawodnik, ale czy na miarę Barcelony? Być może, ale na pewno nie za 50mln.

0

Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na Kolumbię. Trener musi ich poukładać w jedną całość, monolit i mogą być czarnym koniem.

0

Dani w okienko... swojej bramki :|

0

Mamadou Sakho może zostać na najbliższy sezon wypożyczony do Barcelony z opcją wykupienia po roku. [Eurosport]

0

Bramka ala Puyol :)

0

Myślę, że z Roberto nawet sobie poradzimy z Levante. Jak będzie trzeba to może wejść w drugiej połowie. Ważne by wyleczył do końca, bo zaczyna się maraton jakiego już dawno nie widziałem (Atletico, Malaga, Atletico, Valencia, Sevilla).

0

O akurat apropo :)
"Puyol, recovering from knee operation on 19 June, has today started to do exercises out on the pitch [fcb]"
Picture: pic.twitter.com/jONevmbjSY

0

CD Nie pojmuję też fenomenu Luiza. Mnie tam David nie przekonuje, jeśli Barcelona poszkuje obrońcy który jest dobry technicznie, potrafi wyprowadzic pilke czy podlaczyc sie do akcji to Luiz jest dobrym wyjściem, ale my szukamy solidnego obrońcy (nie defensywnego pomcnika!) który ma przede wszystkim "bronić", więc David Luiz to złe wyjście. Powtarzam to i będę, David jest zbyt lekkomyślny jak na obrońcę. Defensywny pomocnik z niego bardzo dobry, nie boi się dać przerzutu, dokładne piłki choć gra na pograniczu ryzyka co na pozycji środkowego obrońcy (szczególnie w Barcelonie), nie może się zdarzać, bo zaraz jest kontra i leżymy.

0

$lejzak, Villa? 40mln za najlepszego napastnika w historii La Furia Roja. Kto mógł przewidzieć, że złamie nogę i będzie pauzować ponad pół roku? Dla mnie nie ma znaczenia, że miał świetny tylko jeden sezon. Że jeszcze wtedy co grał, grał a właściwie był bez formy (runda jesienna 11/12). I tak go zawsze będę pamiętał. Bramki z Realem, co kolejna to ładniejsza, fenomenalny gol na Wembley i można by wyszukać jeszcze parę perełek.Szkoda, że tak wyszło. Kontuzja, podporządkowanie Messiemu, brak odpowiedniej liczby szans dawanych mu przez Vilanove. Widać, że się męczył w Barcelonie, dlatego nie było sensu pozostawać na Camp Nou. No ale czas idzie niezmiennie do przodu i teraz nowy zawodnik może się zapisać w historii Blaugrany. Czy to była zła transakcja? Powtórzę, nikt nie mógł się tego spodziewać, odpalił świetnie, dalej pewnie by tak było gdyby nie feralna kontuzja. Już nie wspomnę jak całe barcelonismo cieszyło się z jego przybyciem po MŚ.

Rozumiem, że jesteście zdesperowani i chcecie jak najszybciej obrońce, ale... za 50mln Mangale czy Luiza? Ludzie, oglądaliście jakiś mecz Porto? Nie żebym był jakiś przeciwny temu zawodnikowi, ale wychwalanie go pod niebiosa i chęć ściągnięcia za 50 mln jest śmieszna. Koleś wcale nie błyszczał tak jak wam się wydaje. W obu O Clássico prezentował się naprawdę przeciętnie (nie żebym uważał się za znawcę, ale dość regularnie oglądam Liga Zon Sagres, tzn. Benfice i Porto). Mecze LM; też nie ustrzegł się błędów co się posypało stratą bramek. Od siebie jeszcze dodam, że to wcale nie jest taki styl jak myślicie, że wchodzi wślizgiem ala Masche, bardziej wyczekuje, gra asekuracyjnie. Dodam, że o wiele bardziej podobał mi się Nicolas Otamendi. Eliaquim to solidny zawodnik, ale czy na miarę Barcelony? Być może, ale na pewno nie za 50mln. CD

0

Mundo jeszcze nie wrzuciło newsa co dokładnie do siebie mówili?

0

Śmiać mi się chce jak czytam Wasze komentarze. Każdy z Was jest taki mądry i doświadczony w kwestiach przeprowadzania transferów, że moglibyście zasiadać w sztabach szkoleniowych wszystkich drużyn ligi mistrzów.

Co do negocjacji to przypominam - filozofią Barcelony nie jest wydawać fortun na zawodników tylko starać się pozyskiwać ich za jak najmniejszą kwotę i tylko wtedy kiedy nie ma odpowiedniego zawodnika z cantery.

Odnośnie piłkarzy, którzy mogliby być opcją dla Luiza, to proszę uwierzyć, że Barca ma jeden z najlepszych zapleczy scoutingowych na świecie (może Wam wygląda troche inaczej, ale tak właśnie jest) i wszystkie podane przez Was opcje zostały już obejrzane i przeanalizowane przez sztab Barcelony. Jeżeli sztab uważa Luiza/Aggera/Vertonghena za opcję lepszą niż Luiz/Agger/Vertonghen czy inne Mangaly to powinniśmy wierzyć, że tak jest.

0

Bardzo fajnie, że Ebwelle zaczyna już czasem trenować z pierwszą ekipą. Pamiętam jak na Next Gen Series (czy co to było) zachwycił mnie swoją grą. Szybki, dynamiczny, ruchliwy, taki jacy powinni być u nas skrzydłowi...W ogóle fajne mamy perły w szkółce; Adama Traore, Ebwelle, Sanabria już nie wspominając o talentach z Barcelony B, których chyba wszyscy znają. Tylko szkoda, że nie "produkujemy" światowej klasy obrońców czy bramkarzy (oczywiście można wymienić parę nazwisk jak Reina, Valdes, Alba czy Montoya), ale widać że większy potencjał drzemie w środku pola i na skrzydłach.

0

Affelay żyje i ma się podobno coraz lepiej. Trenuje indywidualnie nad powrotem do zdrowia (?), a to że nie ma nic o nim wspomnianego to nie powód do paniki :)

Co do Oiera to dwa dni temu padło info z rzetelnego źródła:
"Oier, promoted to first team due to clause in his contract, could stay this season, as Martino likes to train with three goalkeepers. [rac1]"

0

Bramka Villi we wczorajszym meczu:

0

Mimo iż nominalną pozycją Adriano jest lewa obrona chciałbym by też od czasu do czasu zagrał na prawej. Dlaczego? Nikt nie wie, i ja też jak to znów będzie z Alvesem. Po meczach sparingowych można mówić, że jakąś tam formę odzyskał, ale chyba każdy wie jakich mieliśmy rywali. Jeśli fajnie będzie prezentował się w defensywie (po drugiej stronie Alba może biegać prawie cały mecz do ataku) to nic do niego nie będę miał, ale ostatni sezon jakoś mnie zniechęcił. Co do Martina to jakoś nigdy nie byłem przekonany w 100%. Niby młody, szybki, wytrzymały, solidny, ale i tak czegoś mi brakuje. Może za mało na niego zwracałem uwagi. Chciałbym żeby z początku (i nie widzę innej możliwości) jakoby Martin i Dani będą grali na zmianę. Każdy chyba wie co za mecze nas czekają i jaki poziom prezentują rywale. Reasumując, jeśli żaden z naszych prawych defensorów nie wypali z formą chciałbym by w najważniejszych meczach na prawej obronie grał Adriano (oczywiście zakładając, że będzie w dyspozycji do grania na najwyższym poziomie). Co zresztą już pokazał w minionym sezonie gdy musiał grać na PO.

0

0

rojadirecta.me

0

I kto tu robi zamieszanie?

0

Luz, użytkownicy wszystko wiedzą najlepiej i zaraz się zacznie :)

0

Może dlatego, że trzeba sprawdzać różne warianty, bo nigdy nie wiadomo co się wydarzy w sezonie?

0

Barcelona line-up (official): Valdes - Alves Pique Mascherano Alba - Xavi Busquets Iniesta - Alexis Cesc Neymar #fcblive

0

rac1 to podało.

0

Zgłaszajcie komentarze Miki'ego do moderacji to może coś ruszy.

0

"Już finał w PK powinien być sygnałem że potrzeba drobnych zmian, nowych zawodników. Ale Del Bosque dalej gra tymi samymi zawodnikami." - naprawdę? Jeszcze żadnego meczu nie było po PK a już piszesz. Chyba nie widziałeś listy powołanych, bo byś raczej nie pisał, że VdB nie chce nic zmieniać. Co do reszty Twojej wypowiedzi absolutnie się zgadzam.

0

Dlaczego tak uważasz? Dla mnie to nie bedzie aż taki ciężki pojedynek. Niby Lyon to Lyon, ale kto został w tamtej drużynie? Gomis i młody Grenier, który wyciągnał Olympique na 3 pozycje. Nie ma już takich zawodników jak chociażby Lisandro czy Bastos. Na dodatek pierwszy mecz we Francji, trzymać kciuki.

0

Marko Marin, Rakitić, Maduro, Trochowski, Reyes, Gameiro, Kondogbia, Medel, Navarro, Varas. Mam rozumieć, że to jest poziom Brugge? I nie bój się, strzelać dziurawej obronie Śląska też będzie kto miał. W tym okienku zasilili ich dwaj królowie strzelców swoich lig; Bacca i Rusescu.

0

5-ciu zawodników powołanych przez Del Bosque na ten śmiertelny wypad do Ameryki: Valdes, Alba, Iniesta, Cesc, and Tello. Warto dodać, że będą tacy zawodnicy jak Thiago czy Isco :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?