0

Dziwił mnie i nadal zastanawia dlaczego wybrano Dukića na szkoleniowca Valencii. Dwa lata w Realu Valldolid, gdzie ten zespół nie zachwycał ani grą, ani wynikami (choć środek tabeli można uznać za dobry rezultat). Przede wszystkim zawsze grali bez pomysłu, czekali na stałe fragmenty gry - jeśli miałbym wybierać drużynę, która miałaby spaść to byłby to właśnie Real. Nietoperze od początku sezonu nie zachwycają, myślałem że to się poprawi, ale światełka w tunelu nie widać. Naprawdę nie było lepszej oferty na rynku? Niech Mirek zacznie reagować, bo obudzi się z ręką w nocniku, bez pracy.

0

Oriol Romeu dramat, związane nogi.

0

Pogrom panowie, pogrom. Dukić fuera, zero pomysłu, zero ambicji, taktyki ni widu, ni słychu.

0

Nie było, liniowy spojrzał na innego zawodnika. Chyba, że ktoś był jak od Costy się odbiło, ale akurat nie zauważyłem. Co by nie było, żadna kontrowersja w La Liga mnie już nie zdziwi.

0

Jorge, właśnie to miałem na myśli. Może obejść 3 zawodników i zdobyć bramkę czy mieć strzał życia, ale nie jest regularny. Strzał na siłę w środek, na serio?

0

Raczej decyzja personalna, bo na ławce rezerwowych jest. Może odpoczywa na Lige Europy.

0

La Liga w pełnej okazałości, Premier League już nawet ciekawsza nie jest :)

0

Z taką obrona Nietoperzy to można się obawiać o ich grę w LE. A Rojiblancos niech szlifują formę na europejskie puchary, przyda się. Może i w lidze zaczną wygrywać. A Jorge Molina, no no. Zawsze ceniłem Rubena ponad Moline a tu patrze gdy ten ma kontuzje to zaczyna grać na najwyższym poziomie.

0

Sęk w tym, że Rayo z kim by nie grało zawsze gra swoje. Dzisiaj z Malagą? Przegrywali 0:3 i tak dalej to samo. Skończyło się 0:5, trudno. Bardzo ich za to cenię. A ofensywę naprawdę mają niezłą (i proszę nie sugerować się dzisiejszym meczem, bo sytuacje były tylko skuteczność beznadziejna, pozdrawiam Larrivey) i można się obawiać, szczególnie gdy nasza defensywa lekko mówiąc odwala. Oczywiście obawiać, że stracimy bramkę a nie stracimy punkty, bo nie wydaje mi się, że z tygodnia na tydzień wszystko poprawią.

0

Spokojnie, już czwarty mecz dzisiaj :)

0

Pewnie chciał zacieśnić szyki.

0

Niezła akcja zawodników Madrytu, 3:0 :)

0

2:0, ponownie Muniain, tym razem asysta Sergi Roberto.

0

1:0 dla Hiszpanii U-21 w 35'. Strzelił Muniain po asyście Deulofeu.

0

Michalku, za rok dopiero beda

0

I tak zaraz jakis mozg wyskoczy z katarem i ze chce czyste koszulki

0

"W 2015 roku Alves będzie miał 32 lata."

0

Donek, juz od lutego z nimi dobrze, a w Garrosie tylko to potwierdzil hehe :)

0

Szkoda, ze final w poniedzialek o drugiej, fajny meczyk sie zapowiada. A Rafa w formie = zwyciestwo. Nie wydaje mi sie zeby Nole mial z nim wygrac, nie teraz

0

Trafny artykuł, czekam na następne i również chciałbym zobaczyć bivote w akcji.
http://i.minus.com/ib6f19BGZqzjG.gif

0

To raczej nic groźnego: Neymar got a knock on his ankle in training yesterday, but will be able to face Australia tonight [afp]
pic.twitter.com/5gSbiTzS75

0

Moge Cie zapewnic, ze w Katalonii stoja murem za Sandro.

0

Kto w Katalonii po wyborach pisał, że Rosell zniszczy Klub? Nikt, tylko tutaj w Polsce. Rosell wygrał z ogromną przewagą. Ludzie wierzyli w niego tam w Katalonii nie to co w Polsce. Socios mieli dość Laporty przede wszystkim wykorzystywania piastowanego stanowiska do celów politycznych. Rosell namaścił swojego następcę, któremu zrobił ogromną kampanię, zajął ostatnie miejsce. Wygrał Rosell z ogromną przewaga.

0

Oficjalnie dołączam do zacnego grona anty-fanów Pedro Rodrigueza.

0

pique i pedro tadycyjnie zawodnikami meczu

0

Mallorca z Primera chyba się stoczy do Segunda B... Dwa mecze, zero punktów, bramki 2:8. Teraz grają kolejny mecz, w plecy 1:0 i grają w 9. Chyba podzielą los Racingu Santander...

0

O proszę, nawet nie wiedziałem, że to już za tydzień :)
Pobawię się trochę w typowanie, bo naprawdę to może być bardzo ciekawy sezon. O ile pierwsze i drugie miejsce wydaje się być zarezerwowane (mimo wszystko Atleti...) to już walka o miejsca 3-7 będzie cholernie ciekawa. Nie widzę innej możliwości jak obsadzenie w tych miejscach drużyn przeze mnie wymienionych. Atletico, Valencia, Sevilla, RSSS, prawdopodobnie jeszcze Athletic i Villarreal. Nie można skreślać też Betisu czy Malagi (z całym szacunkiem, ale myślę, że wrócą do miana średniaka ligowego). Z 4 miejsca do pucharów a tyle drużyn...

0

Nie chcę wróżyć z fusów, ale mogą osiągnąć dużo w tym sezonie. Z jaką łatwością przedostają się pod bramkę Osy... niesamowite. Villarreal wraca do Primera, z przytupem, na dobre :)

0

Uwielbiam tych skrzydłowych w LL. Wszyscy szybcy, dynamiczni. Chociażby w Żółtej Łodzi. Aquino, Pereira, , Gio też może grać na skrzydle. W każdym zespole znajdzie się taki skrzydłowy. Co do samej drużyny i celów na sezon pozostawię to na później. Trzeba zobaczyć jak będą sobie radzili z rywalami górnych lotów. Póki co idzie świetnie i nie mam nic przeciwko by wrócili do gry sprzed ok. 10 lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?