0

Oj, oj, Nolito jeszcze się pamięta :)) Dobija Beticos i to chyba koniec spektaklu.

0

Zszedł w pierwszej połowie z boiska. Jakaś kontuzja i nie wyglądało to najlepiej. Z tego co pamiętam na noszach go wynieśli.

0

No w końcu, mecz jeszcze bardziej się otworzy.

0

Rafinha się rozgrzewa i prawdopodobnie zaraz wejdzie. Link dla chętnych, naprawdę dobry mecz: http://www.rojadirecta.me/goto/vipracing-roja.blogspot.com/2013/08/vipracing-1.html

0

Cieszy widok Songa i Adriano... choć ja jestem zwolennikiem jeszcze większych rotacji, więc dla mnie to i tak za mało. Mimo wszystko brak Montoyi na rzecz Brazylijczyka to też jakiś pstryczek w nos dla młokosa.

Z drugiej strony nasi obrońcy będą mieli nie lada gratkę. Dynamiczny Pawłowski i przede wszystkim ten co mnie oczarował - Fabrice. Boje się o tą mobilność Pique, a właściwie której ostatnimi czasy nie ma.

0

No no, jak Atletico będzie grało tak dalej, czyli jak w poprzednim sezonie znów będzie ciekawa walka, i nie dwóch drużyn a trzech :)

0

Zapowiada się ciekawa druga połowa w Villarreal.

0

warszawiak, jak tam Sampdoria - Juventus? Słyszałem, że było "bardzo" ciekawie. Ja za to obejrzałem fajny meczyk Espanyol - Valencia i też byś mógł czasem zajrzeć do LL.

0

Fajna sprawa, że n'ka wreszcie puszcza jakiś mecz na żywo. Oby jak najwięcej, bo ostatnio to tylko zabrali Serie A i dali na canalsport. W poniedziałek w programie jest, że puszczają Real, bo na canalsport Manu - Chelsea. Ciekawe ile w tym prawdy :)

0

Wolę oglądać granie od nogi do nogi, a nie wybijanie na pałe i niech się dzieje.

0

No i się zemściło :)

0

To konto do hejtowania mozgu

0

Spytali to odpowiedział. Wracaj do siebie.

0

3 punkty i mamy nowego lidera :)

0

lechu, myślisz, że Rodri pobije rekord Messiego? :) A tak na serio to w Saragossie też sobie nieźle radził, tylko ciekawe co chcemy z nim zrobić. Wypożyczenia do końca kariery?

0

Bo ma tak zapisane w kontrakcie.

0

Niech nawet nie wsiada do samolotu z delegacją do Andaluzji.

0

Po meczu z Bayernem Xavi nic takiego nie mówił. Klekotał coś, że powinni mniej przegrać, ale nie że byli lepsi... To było w meczach z Realem.

0

Najgorsze: żałosne symulowanie.

0

Nie wiem skąd ten jad u Was. Busi zasłużył tym wejściem na kartonik i David ma racje.

0

Ronaldo tez, nie?

0

Bardziej irytują mnie symulki niz zla gra.

0

Trafny ranking. Mógłby być jeszcze Duricić, ale to 92'

0

Oj takiego zawodnika to byłoby gdzie upchać. Mogę Cie zapewnić, że ma większy potencjał niż nasze najlepsze młode talenty.

0

Po co Casillas? Mamy Oiera

0

1 kolejka La Ligi zakończona a piękne bramki dalej padają. Możemy być dumni z RSSS, lechu :)

0

Właśnie dlatego Martino jest zwolennikiem rotacji. W Newell's miał 12-13 zawodników na poziomie takim jakim chciał i dlatego "zdychali" pod koniec sezonu. Tutaj ma genialną ławkę, mam nadzieję, że będzie rotował i co mecz rotował Songiem, Sergim itd.

0

Nie bój nic, koneserzy La Liga jeszcze nie wymarli :)

0

Pisanie, że legenda powinna siedzieć na ławce (bo jest bez formy) a wyzywanie legendy (bo jest bez formy) to dwie różne rzeczy.

0

No i asysta do Pereiry na 2:3. Mam nadzieję, że się odnajdzie w Villarrealu i wyjdzie obu stronom na dobre. Udany początek Żółtej Łodzi z Primera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?