azloe
Dołączył/a: luty 2006
Bednary
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda ubiegłorocznej przegranej ligi bo bylibyśmy na tym polu hegemonem jeśli chodzi o ostatnie 12-13 lat.
0
Deulofeu zagrał kilka dobrych spotkań w Milanie i od razu do kadry. A Jose C. z Napoli gra dobry sezon i nie dostaje powołania. Lopetegui to nie jest chyba selekcjoner, który odbuduje potege La Roja
0
neymar
0
zauwazyliscie ze w tym sezonie w madrycie nie rządzi real, w sevilli sevilla a w valencii valencia ?... 324
0
zauwazyliscie ze w tym sezonie w madrycie nie rządzi real, w sevilli sevilla a w valencii valencia ?
0
Thiago przez jedno dotknięcie zrobił więcej niz Alexis przez caly mecz
0
wszyscy tu mowia ze fajny wywiad, owszem ale nie pamietacie ze przy okazji meczu z VIVE targi kielce juz z nim redakcja rozmawiala
0
Na zdjeciu Jordi Alba jest :)
0
CO adriadno trzyma w reku ?
0
gra na bramce, ale w roczniku tym co u nas juvenil a lub b
0
Pepe usiłował pomyśleć przez co bania mu pękła
0
Ale mnie drażnią osoby, które piszą, że już jest super, że jest lepszy od Sergio.B (tak sezonowcy, taki miał napis na koszulce w sezonie 08/09). On może i jest lepszy od dos Santosa i tylko tyle. A mający nicki typu fabregas,Villa, messi10,sanchez sami sie ujawniają, że są tu od pół roku nie więcej i jedyne co wnoszą to teksty "kocham Ville bo ma fajną klate" itp......
0
Wiecie, że jako zawodnik Barcelony zadebiutuje w finale ME :) 1 lipiec to już będzie :)
0
wg. niektórych ekspertów jeszcze Messiego trzeba doliczyć :)
0
Prezentacja jest zawsze w wakacje, tylko w przypadku sezonu 2010/11 było inaczej, bo wtedy 7 czerwca zaprezentowali nam Davida Ville i wyszedł już wtedy w nowym stroju, a tak zawsze gdzieś w lipcu to będzie
0
Nika94, co ty gadasz ?! Yaya Toure nie odszedl z Rijkardem
0
Guardiola nigdzie się nie rusza, Ferguson przez pierwsze 4 lata nic nie wygrał, a Pep 13 tytułów miał przez ten czas
0
Messi przed pole karne, czy to jest ta akcja? TAAAK to jest ta akcja! Tak to jest Iniesta ! Tak to jest Barca! Tak to jest ten cud ! Co się dzieje tutaj, co się dzieje w Katalonii, co się dzieje w domach wszystkich tych, którzy kochają piłkarskich bogów ?!!!
0
9 spotkan
0
Kluivert, Luis Enrique
0
Jedna wiara, jeden klub, 1/8 aż po grób. CSKA Moskwa - Real Madryt 1-1. Brawo! ;)
0
alves * oczywiscie
0
za kartki pauzuje
0
no to uzupełniaj ;)
0
Chce przypomnieć ze już raz byliśmy na 100% pewni tego że puchar Puyol wzniesie na SB, a tu Inter wyskoczył jak Filip z Konopii i się marzenia skończyły, więc nie popadnę w huraoptymizm dopóki nie będzie koniec meczu finałowego.
0
"doliczonym czasie gry" Chyba kurde dogrywka to była
0
jak tam Dani Alvis ?
0
'Trzech zawodników podstawowego składu Dumy' KTO TO PISAL, PIERWSZEJ DRUZYNY JAK COS
0
Fajny trening będzie, ale weźmie paru graczy z rezerw na pewno
0
A tam za nimi to Saddam Husein się przygląda ?