0

Szkoda ubiegłorocznej przegranej ligi bo bylibyśmy na tym polu hegemonem jeśli chodzi o ostatnie 12-13 lat.

0

Deulofeu zagrał kilka dobrych spotkań w Milanie i od razu do kadry. A Jose C. z Napoli gra dobry sezon i nie dostaje powołania. Lopetegui to nie jest chyba selekcjoner, który odbuduje potege La Roja

0

neymar

0

zauwazyliscie ze w tym sezonie w madrycie nie rządzi real, w sevilli sevilla a w valencii valencia ?... 324

0

zauwazyliscie ze w tym sezonie w madrycie nie rządzi real, w sevilli sevilla a w valencii valencia ?

0

Thiago przez jedno dotknięcie zrobił więcej niz Alexis przez caly mecz

0

wszyscy tu mowia ze fajny wywiad, owszem ale nie pamietacie ze przy okazji meczu z VIVE targi kielce juz z nim redakcja rozmawiala

0

Na zdjeciu Jordi Alba jest :)

0

CO adriadno trzyma w reku ?

0

gra na bramce, ale w roczniku tym co u nas juvenil a lub b

0

Pepe usiłował pomyśleć przez co bania mu pękła

0

Ale mnie drażnią osoby, które piszą, że już jest super, że jest lepszy od Sergio.B (tak sezonowcy, taki miał napis na koszulce w sezonie 08/09). On może i jest lepszy od dos Santosa i tylko tyle. A mający nicki typu fabregas,Villa, messi10,sanchez sami sie ujawniają, że są tu od pół roku nie więcej i jedyne co wnoszą to teksty "kocham Ville bo ma fajną klate" itp......

0

Wiecie, że jako zawodnik Barcelony zadebiutuje w finale ME :) 1 lipiec to już będzie :)

0

wg. niektórych ekspertów jeszcze Messiego trzeba doliczyć :)

0

Prezentacja jest zawsze w wakacje, tylko w przypadku sezonu 2010/11 było inaczej, bo wtedy 7 czerwca zaprezentowali nam Davida Ville i wyszedł już wtedy w nowym stroju, a tak zawsze gdzieś w lipcu to będzie

0

Nika94, co ty gadasz ?! Yaya Toure nie odszedl z Rijkardem

0

Guardiola nigdzie się nie rusza, Ferguson przez pierwsze 4 lata nic nie wygrał, a Pep 13 tytułów miał przez ten czas

0

Messi przed pole karne, czy to jest ta akcja? TAAAK to jest ta akcja! Tak to jest Iniesta ! Tak to jest Barca! Tak to jest ten cud ! Co się dzieje tutaj, co się dzieje w Katalonii, co się dzieje w domach wszystkich tych, którzy kochają piłkarskich bogów ?!!!

0

9 spotkan

0

Kluivert, Luis Enrique

0

Jedna wiara, jeden klub, 1/8 aż po grób. CSKA Moskwa - Real Madryt 1-1. Brawo! ;)

0

alves * oczywiscie

0

za kartki pauzuje

0

no to uzupełniaj ;)

0

Chce przypomnieć ze już raz byliśmy na 100% pewni tego że puchar Puyol wzniesie na SB, a tu Inter wyskoczył jak Filip z Konopii i się marzenia skończyły, więc nie popadnę w huraoptymizm dopóki nie będzie koniec meczu finałowego.

0

"doliczonym czasie gry" Chyba kurde dogrywka to była

0

jak tam Dani Alvis ?

0

'Trzech zawodników podstawowego składu Dumy' KTO TO PISAL, PIERWSZEJ DRUZYNY JAK COS

0

Fajny trening będzie, ale weźmie paru graczy z rezerw na pewno

0

A tam za nimi to Saddam Husein się przygląda ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?