0

kacperfcb

Ty kibicujesz barsie od pol roku czy co

0

webb sedziuje final LM....

0

yari

w mediolanie to na nartach ozesz pojedzic bo to prawie alpy ;p

0

Cuban

trzech z poza la liga ,ale moze z ceskiem sie to zmieni niedlugo ;p

0

paws

to jest korea poludniowa a nie polnocna

0

dobrze ze duzo trenuja ;D

0

wookashpyka

ja dokladnie to samo robie ;p

0

A moim zdaniem to zwykła plota jest ...

0

zostawic go w skladzie!

0

a fiesta ?

0

szkoda teneryfy bo to klub pedro

0

justFCB

gramy z valladolid :D

0

VAMOS

0

na zdjeciu numer 6 z trenigu oczywiscie piquenbauer juz cos odwalac musi :D

0

bana mu

0

cracker,

No i ajax miał luisa suareza i nawet genialny seozn jego nic nie dał

0

sorry za blad .rekord ronaldo jest 42 ale rivaldo badz prawdziwy ronaldo strzelil 48

0

kln1920

rekord jest 48 bramek wiec jeszcze troche brakuje ....

0

Ciekawe z jakiej okazji mogli liczyć na obecność swoich rodzin

0

ELPolaco

masz racje,La liga powinno zależeć na tym że kluby hiszpanskiego graja na arenie miedzynarodowej

0

Swiat sie nie konczy na jednym odpadnieciu...To fakt ,porazka boli.Ale fian l w 2011 roku bedzie na Wembley wiec tam musi sie nam udac .VAMOS BARCA I PIQUE :)

0



Dumni po zwyciestwie,wierni po porażce

0



*

Dodano: 2010-04-28 22:43:18, autor: Glob3r Moderacja

Ibra wypier***, Pique na szpice

juz mamy pierwszegfo sezonowca ....

0

Trudno stało się.Kiedys musielismy prszegrac.ZA rok sprubujemy. W la liga moze sie uda teraz. Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce! !VAMOS PIQUE

0

Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce! !

0

Za rok sprobujemy .... Teraz La lige na pocieszeni trzeba wygrac ....

0

VV w pole karne interu !!!

0

a teraz to wszyscy wierza w Barce ....

0

ktoś w łowiczu bedzie ogladal mecz ? pisac

0

to raczej dobrze a tak propo to finał LM bedzie pewnie prowadzil howard łep bo wkoncu zadnej angielskiej druzyny w finale nie bedzie .....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?