azloe
Dołączył/a: luty 2006
Bednary
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kacperfcb
Ty kibicujesz barsie od pol roku czy co
0
webb sedziuje final LM....
0
yari
w mediolanie to na nartach ozesz pojedzic bo to prawie alpy ;p
0
Cuban
trzech z poza la liga ,ale moze z ceskiem sie to zmieni niedlugo ;p
0
paws
to jest korea poludniowa a nie polnocna
0
dobrze ze duzo trenuja ;D
0
wookashpyka
ja dokladnie to samo robie ;p
0
A moim zdaniem to zwykła plota jest ...
0
zostawic go w skladzie!
0
a fiesta ?
0
szkoda teneryfy bo to klub pedro
0
justFCB
gramy z valladolid :D
0
VAMOS
0
na zdjeciu numer 6 z trenigu oczywiscie piquenbauer juz cos odwalac musi :D
0
bana mu
0
cracker,
No i ajax miał luisa suareza i nawet genialny seozn jego nic nie dał
0
sorry za blad .rekord ronaldo jest 42 ale rivaldo badz prawdziwy ronaldo strzelil 48
0
kln1920
rekord jest 48 bramek wiec jeszcze troche brakuje ....
0
Ciekawe z jakiej okazji mogli liczyć na obecność swoich rodzin
0
ELPolaco
masz racje,La liga powinno zależeć na tym że kluby hiszpanskiego graja na arenie miedzynarodowej
0
Swiat sie nie konczy na jednym odpadnieciu...To fakt ,porazka boli.Ale fian l w 2011 roku bedzie na Wembley wiec tam musi sie nam udac .VAMOS BARCA I PIQUE :)
0
Dumni po zwyciestwie,wierni po porażce
0
*
Dodano: 2010-04-28 22:43:18, autor: Glob3r Moderacja
Ibra wypier***, Pique na szpice
juz mamy pierwszegfo sezonowca ....
0
Trudno stało się.Kiedys musielismy prszegrac.ZA rok sprubujemy. W la liga moze sie uda teraz. Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce! !VAMOS PIQUE
0
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce! !
0
Za rok sprobujemy .... Teraz La lige na pocieszeni trzeba wygrac ....
0
VV w pole karne interu !!!
0
a teraz to wszyscy wierza w Barce ....
0
ktoś w łowiczu bedzie ogladal mecz ? pisac
0
to raczej dobrze a tak propo to finał LM bedzie pewnie prowadzil howard łep bo wkoncu zadnej angielskiej druzyny w finale nie bedzie .....