azloe
Dołączył/a: luty 2006
Bednary
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
oficjalnie: sanchez jutro w barcelonie
0
jak rossel sprzeda thiago to go normalnie gołymi rękoma .....
0
Jedziemy z tym koksem
0
Śniło mi sie , ze Milito dzień w dzien meczu kontuzji doznał..... oby nie
0
Niech sie z Pique nie zakoleguje za bardzo bo co z tego wyjdzie to nie wie m;p
0
Kurde niemoge sie doczekac nastepnego meczu z UD LEVANTE zeby zobaczyc go w akcji a juz wogule to Daj Boże kwietniowych półfinałow LM
0
NIE
0
The special five to moze byc z van gala w cwiercfinale ;p
0
Jedna wiara , Jeden Klub , Real w 1/8 aż po grób
0
Panie Cesc, cos panu normalnie nie idzie z tym typowaniem
0
Where is Sergio and Andres?
0
To jest koniec Mes Que Un Club!!!
0
I to jest nbajlepszy dowod ze Affelay jest potrzebny. Mamy 3 podstawowych napastnikow tylko teraz
0
nigdzie mecz nie dziala kurde
0
co oni robili na tym treningu :D jak by byli pijani
0
ale to w takim razie klubowy autubus juz w saragosie stoi?
0
barcaclue97
Jesli barcelona nie dotrze do 20.30 to remis zostanie przyznany osasunie czyli oni dostana 1 punkt a my nic.czytaj ze zrozumieniem
0
a Guardiola? to jakies nieporozumienie
0
Co go natchneło?
0
Niestety zlota pilke wygra pewnie sniejder.... na co wogule nie zasuzyl. Messi strzelil 47 goli i za to i za 4 gole z arsenalem powinien dostac nagrode
0
To będą najdłuższe dni w tym roku... aaa juz nie moge sie doczekac
0
FOntas moze zagrac i tak Almeria czestochowy bedzie bronila wiec w ciaglym stresie fontas nie bedzie
0
Kasa mu do łba odbiła już kompletnie. Kurde w jego przypadku milion w te czy we w te to roznicy nie robi
0
Boje sie, że Jose ustawi sie defensywnie i ronaldo cos z kontry w koncowce meczu moze strzelic....
0
potok 666
ten mecz byl w 2009 wiec w tamtym roku ;p
0
Afelay jest tak jak xavi rozgrywajacym ?
0
mam pytanie on gra na pozycji rozgrywajacego?
0
w Panatinaikosie sie przestrasza jak im zacznie rozrysowywac taktyte barcy :)
0
Juz widze pogrom 7-0
0
kurde ale on sie pazerny na kase zrobil