azloe
Dołączył/a: luty 2006
Bednary
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
: Twister_Aro
genialne
0
qqq1
Był jeszcze "Krysztiano Ronaldo" w którejś z akcji w pierwszej połowie
0
Villa
Od kiedy gramy 12 zawodnikami ?
0
Cesc
0
Mam jeszcze jego koszuulke barcelony
0
Hiszpania mistrzem Europy
0
Andre santos to kaleka
0
Islam jest dziwny
0
Wenger frajerze, Twój Cesc jeździ po Tobie jak na rowerze, ole ole ole CHcemy trenera, nie Arsena Wengeraaa, chcemy treneraaa
0
tak
0
Ale Rossel ma zabójczy uśmiech...
0
Nie zagra, poleci odrazu do USA na tournee
0
Czemu wszyscy chća sancheza za Pedro. Villa w tym sezonie byl cala wiosne pod forma, wiec pewnie w nadchodzacym tez tak bedzie, a Pedro przez 2 miesiace nie mial dormy, wiec moze sanchez zamiast villli bedzie gral
0
16* minuty
0
*18 minuty
0
michalinho8
no od 15 minuty bedzie kontynuowany
0
Thiago: Andres jakiś problem
Iniesta: NO młody będzie wpiardol
0
Nawet się cieszę, że odpadli. Batistę zwolnią, przyjdzie ktoś, kto to poukłada
0
piernik niech sie nie odzywa
0
mam dość tego wengera...
0
po co wam cholera sanchez. ammy pedro wiec mi on wisi
0
nadzieji sobie narobilem
0
21 sierpnia zaczyna się 4 zwycięski sezon La liga
0
nic nowego sie nie dowiedzielismy
0
i ja sie pytam: po co nam sanchez ?
0
Szkoda ze zamiast wskazujacego palca to nam fakera nie pokazuje na zdjeciu. oznaczalo by to: "Bardzo chce do Barcy, ale wole zostac w Arsenalu"
0
imponująco to wygląda
0
Z 4 świetnymi w rozgrywaniu pomocnikami, autobus realu nie miałby szans
0
co racja to racja. za bardzo indywidualnie graja. moze batista powinien poszukac slabszych zawodnikow grajacych 1 na 1 ale za to lepszych zespolowo
0
i wtedy belletti sie wsciekal po drugiej stronie boiska jak iniesta gola strezlil