azloe
Dołączył/a: luty 2006
Bednary
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja po meczu dzwonie do Sandro i mówię Mu żeby skarge na sędziego zlożył
0
Geble
zaleta barcy nie sa dlugie podania tylko dokladnosc i umiejetnosc rozgrywania pilki na malej przestrzeni co sergio potrafi jak malo kto
0
nie jednej osmej tylko mecz byl o jedna ósmą
0
To mozeie podac na c+ na ktorym kanale bde mogl obejrzec to ?
0
ja bylem okolo 19,5 milionowym ;)
0
Czarna wołga
zgadzam sie ze tylko kupuja a myslalem ze chodzi ci o dorosle reprezentacje
0
Czarna wołga
Cesc chociazby by , szczesny, fabianski ;)
0
Ale niezla na luzie taka rozmowa
0
w realu nie trenuja ciezko wiec :p
0
Jeden bład jest!!!!
Eto zdobyl z Guaridolom 3 PUCHARY anie 6
0
Eidur pali fajki na meczu ;p
0
kurde, Milito niech sie szykuje do gry a pozniej moze Fontas ?...
0
VeB
0
w internecie
0
Oficjlanie:Pinto kontuzjowany i nie zagara w sobote na ofic stronie barcy jest news
0
OD MLS Soccer tez jesteście szybsi.Brawo :)
0
A Arsenalem nic nie wygra ,ale z drugiej storny za młody jest jeszcze żeby grać u nas ławkę dla xaviego i iniesty....
0
najlepszy byl pinto.Ocena 3 w skali 1-10
0
szkoda że teraz go pep pewnie zdjemie
0
powołanie dostał i co z tego ... takie trudne ?
0
nie
0
sphinks
nie bulwersuj sie tak bo ja naprzyklad zamiast andres to pisze adnrzej ;)
0
tylko że kto wyslal powołanie bo jak mnie glowa nie myli to oni po zwolnieniu maradony selekcjonera nie mają....moge sie mylic
0
ja myslalem ze On juz kontrakt podpisal z NY a tu nic pewnego.?
0
0:25 Sergio Ramos sprząta śmieci po lewo ;) hahah rozwlail mnie ten filmi.Ze tesz królowa do takiego syfu weszła ;)
0
wczoraj to Fc Barcelona pokonała Polsko-Turcję i tyle ;)
0
killer19961996
Po pierwsze Puyol ma na imię Carles a nie Carlos
Po drugie ; Nam nie dała ta bramka nic poza emocjami chyba że masz Hiszpańskie obywatelstwo
Po trzecie : Bardzo się ciesze bo nie lubie Niemców
0
Rossel sie "Perezowaty" zrobił kurde.Chce zrobic to samo co Perez z Pellegrinim zrobił. 0 wpływu na skład.Pep musi sie wypowiedziec bo inaczej bedziemy mieli tu drugi real i koniec mes que un club i La Masie sprzeda jeszcze........
0
leito , to prawda.Tylko ci z nas którzy są socios płacili ;(
0
Moze przynajmniej to przekona marqueza do zaostania bo wtedy beda grali pół na pół z milito te wszytskie mecze co zagrał czygra wiec jesli marquez zagral tylko 15 razy to teraz bedzie mial ponad 20