azulgranka
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Czerwienne
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie bawmy się w akcję na miarę Villarato, bo to jest dopiero chore.
nie pierwszy raz po wielkiej imprezie takie cos wychodzi, federacja ma dostać za mecz 2 mln, to jasne, ze polecą na kasę. przed mistrzostwami wszyscy byli dumni z ilosci tylu naszych w kadrze Hiszpanii, ale trzeba się też liczyć z tym, że...rfef się z nikim nie liczy.
Problemem nie jest to, że ci piłkrze zostali powołani na ten śmieszny mecz, problemem jest to, że na ten śmieszny mecz zostali powołani gracze będący na wakacjach, piłkarze, którzy nie przeszli bilansu i badań przedsezonowych, więc prawdopodobieństwo odniesienia kontuzji jest tym większe. To samo dotyczy i tych z Realu i Valencii. o skład się nie boję, sevilla tez przygotowuje się do rund Lm, więc składu mocnego raczej nie wystawią. martwi jedynie własnie brak jakiegokolwiek treningu.
PS. Fabregas ma ogłosić, że zostaje na przyszły sezon. Wenger komuś już się wypaplał
0
Obiektywne spojrzenie nie istnieje, bo "najlepszości", czy jak kto chce to nazwać nie liczy się ze względu co kibic jednego, albo drugiego klubu powie. Tak zawsze było, ze najlepsza jest drużyna która zdobywa trofeum i w tym, (czy sprawiedliwym)przypadku jest to Inter. A gdybanie co jeśli sędzia możemy o kant za przeproszeniem obić. Wygrał Inter i to oni powinni być głównym faworytem, po co obciązać już na samym początku presją naszych? Kadrowo może jesteśmy najmocniejsi, kolektywem też Barca jest, ale sezon się jeszcze nie zaczął i takie teksty są nieuzasadnione.
0
Co kurde z tym Cesciem;P
Keita może nie był w najwyższej formie, na pewno nie był, ale swoje zrobił. Skromnością, ąz bije po oczach.taki przyjemny
0
No dobrze, ale też beatyfikacja nie wchodzi tu w rachubę. A jako Polak tak już mam, że wszystko widzę przez pryzmat kasy;p no bez jaj...Może wszystko wyglądałoby inaczej gdyby Seluk za tym całym super transferem nie stał, a tak całe te "nieekonomiczne" powody odejścia Toure się mi zamazały.
MC jest mocne, ale trzeba je skleić w całość. Jak się to Manciniemu uda to moga spokojnie wyrzucić z 3. Arsenal
0
przepraszam, że tak chaotycznie;>
0
gczoo77
Z moim rozumem wszystko w porządku, gorzej chyba z Wami, jeśli dalej bez obiektywizmu wynosicie Yaya na ołtarze nie dostrzegając najprostszych spraw.
Powiedziałam, ze go szanuję, zyczę mu wszystkiego najlepszego, ale czy wielką ambicją możecie nazwać grę dla klubu, któru zapewni Ci pewne miejsce w składzie bez względu nawet na słabszą formę i przy tym zarobki rzędu 200 tys. tygodniowo.Dla mnie nie, ale Yaya jest wspaniały, karmi rodzinę w Afryce, chce się połączyć z bratem. Czy w takim razie nie zastanawia Was sytuacja Joe Cole, który mógł iść do Arsenalu, czyzostać w Chelsea, a wybrał słaby na chwilę dzisiejszą Liverpool?Chce wyzwań? Trza było iść do gromadki z Arsenalu. Grywałby na środku obrony, na defensywnym wsperałby go Song, no ale woli brata. Kurde, czy tylko ja śledze sprawę Toure od początku? Chyba tak, bo reszta widzi w nim pokrzywdzonego zbawiciela, któremu niesłusznie słaby trenerek wziął skład i sadzał na ławie. I to mnie właśnie u Toure wkurzało. Domagam się miejsca w składzie, bo jestem najlepszy, to się tylko liczy. Chyba Guardiola miał jakieś powody, żeby na ławie go posadzić, bo chyba Moi Drodzy oprócz spotkań, które rzekomo każdy z Was ogląda od 10 lat, widział też treningi i zaangażowanie zawodnika.
Chciał do brata..O kolo to niby czemu poszedł do MC? Te dla wyzwań niby?Nastepny połakomiony. Do brata to można na wakacje. Chyba o poczynaniach Seluka dużo nie czytaliście, skoro dalej uważacie, że agent w tym całym zamieszaniu nie był postacią wiodącą.
Słowa Yaya też mnie w pewien sposób wprawiły w nastrój świąteczny. W Barcelonie wygrałem wszystko, to chcę pomóc teraz MC. Niby Midas, czy co? takie słowa wypowiada zawodnik, który gra dla klubu 6, 7, 10 lat, ale nie człowiek, który po 2. latach pełnego obżarstwa stwierdza, że nie ma motywacji, by w tym klubie jeszcze walczyć. Henryka zrozumiem, ale jego. Idąc tym wspaniałym tropem, wszyscy zawodnicy złotego składu powinni odejść do klubów, "które jeszcze nic nie wygrały". Bojan dawno powinien się wynieść, a Fabregas niech wogóle nie przychodzi, bo nie wszystkie mecze rozegra w podstawowym składzie. Takie podejście nie jest profesjonalne i argument typu"dzieczynko, nie umiesz czytać, czy masz coś z rozumem" mnie nie przekonuje do tego, że powinnam płakać nad Jajami i jego kasą.
A Manchesterowi C. niczego nie odbieram. Mają super mocny skład, kupili dziś Balotelliego, dobra obrona. No same gwiazdy..Ale czy to gwiazdy wygrywają trofea? Chyba kolektyw. Przypomnijcie sobie chociażby Nas 3, 4 sezony temu. Jak taki tercet R10, Henry i Eto'o nie potrafili nic wygrać. Pieniądze nie grają i o tym niemiłosiernie przekonał się Madryt i mam nadzieję MC. Choć Szejkom ropa nidy sie nie skończy, to gwiazdozbioru do końca się ogarnąć nie da.
0
Kasa misiu, kasa. Szanowac go będę za wkład w druzynę, ale nie zrozumiem odejścia do CIty. Mógł przejśc do Chelsea, Diabłów, czy nawet Arsenalu. A gadanie:szukam nowych wyzwań, bo osiągnąłem wszystko nie jest normalne u zawodnika, który spędził w klubie 3. lata, a nie 10. Seluk dostał 6 mln za załatwienie transferu to wszyscy sa zadowoleni,
0
Chyba o Ozilu na Pudelku tak wyczytałes.
0
kilkanaście?! Chyba was pogrzało. Najwyżej 7-8, sami takiej kwoty chcą.
0
Bez przesady. królowa też człowiej. Chyba zdawała sobie sprawę, że idzie do szatni po meczu. Nikt nie będzie stał na baczność w garniturze. z niej jest normalna babka. A, że Ramos splunął? może nie mają pasty do podłogi, to trzeba czymś wypolerować(ble);D
0
Puyol wczoraj X(10) pokazał. Różnie to można interpretować po tym golu
0
dziś nareszcie zagrali jak potrafią. Na razie wszystkie gole strzelają piłkarze barcy i to oni zostają MVP meczów. Cieszy.
Troche niespak pozostał po tej akcji Pedro, mam nadzieję, że del Bosque wystawi go w finale, bo zrobił wielką robotę, odciązył Villę, dał równowagę w ataku i środku.
Pierwszy raz powiem, że Niemców szkoda. Zaryzykowali, nie skupiali się na murowaniu bramki, przyczynili się do tego, że spotkanie było tak otwarte iatrakcyjne. Brawa im za to
0
Pyrzo, czy jak Ci tam -może i lepiej nie wiem, ale oprócz tego mojego zaćmienia tym w jak głębokim dole jesteśmy, że nie stać nas na waciki, zastanawiam się jak nagle po sprzedaży Czyhry za 15 mln(pieniądze te miały iśc na pensje dla piłkarzy) dowiadujemy się od Rosella, że na dzień dzisiejszy klub ma na transfery 89 mln (50 +24 za Jaja +15 właśnie za Dimę)
Wiem, że o kredyt starał się wczesniejszy zarząd, ale nie rozumiem jaka logika jest w tym, by mówić o tym jak bardzo zadłużeni jesteśmy i te 15 mln za Ukraińca idzie na bierzące wydatki, a tu nagle okazuje się, że te pieniążki jakąś niesamowitą drogą trafiaja na wzmocnienia.
Może i Rosell tym zaplusuje, ale starając się o Fabregasa takich "sekret ów" zdradzać nie powinien, tym bardziej, że narzeka na cenę jaką żąda Arsenal..
0
*10 mln zysku.
0
I tak wyciągneliśmy dużo za zawodnika który nie "ihrał' nic. Był wywiad z Rosellem w katalońskim sporcie, stwierdził, że był to ruch konieczny ze względu na finanse klubu. do na co polazło 10 mln- no jak? na odprawy wszystkich, którzy mają coś współnego z Laportą.
Transfer dobry, ale jak nagle Prezes mógł stwierdzić, że klub jest w opłakanym stanie i po cholere jest ten kredyt na 150 mln? Czy on zakłada, że nikt nie kupi koszulki, czy Barca będzie grała przy pustym stadionie? Nie wiem i nie rozumiem tego piprzenia o tym nie nie stać nas nawet na opatrunki i sprzedaże są potrzebne właśnie na ten cel.
Zapowiedział też, że wybiera się do RPA i chce porozmawiać z Wengerem, czy trenejro sprzeda tego Cesca, czy nie. Narzeka, że sprawa Fabregasa została zbyt nagłośniona i teraz Barcelonie będzie trudniej o ustalenie dobrej ceny. To po cholerę sam od paru miesięcy o tym kłapie. Laporta zostawił go w niezłym bagnie. Naobiecywał to Sandro musi pokazać czy jest wart tych głosów.
0
Xavi o DNA, Pique o sercu i mamy cały zestaw...a nasz Hernandez lubi czasami takimi gadkami doprowadzić człowieka do łez, tylko nie wiesz czy radości czy smutku;D
Ostatnio Ci z Deportes Cuatro prowadzili z nim wywiad i miał "zagrać" na wuwuzeli - nie dał rady tj. Iniesta. Udało się tylko Villi.
Wiem, że chca wygrac mistrzostwo i nigdy im szans na to nie odbierałam, ale jezeli konserwatysta DB dalej będzie się bawił w "tylko spokojnie w obronie, a reszte załatwimy Villą" to co najwyżej możemy liczyć na wpie...ol od Urugwaju w meczu o 3. miejsce.
Nie gramy dobrze, bo rywale nam nie pomagają...Nie wszyscy płaszczą się przed Hiszpanią jak robiły to zespoły grające z Argentyną. Przyszły Germany i cała zabawa się skończyła. Hiszpania się zahartowała grając z wiekszością drużyn, które ani piłki mieć nie lubią, ani oddać też nie chcą. Teraz trafili na zespół, który piłke lubi, ale bez niej tez gra świetnie. Może Guardiola spotkał się z piłkarzami, żeby im troche od siebie dodac;POczywiście żartuję, ale przydałoby się żeby Pep trochę ich opierniczył skoro juz się z nimi widział.
0
Przynajmniej przestaje się mydlenie oczu wypozyczeniem gracza, żeby się "ograł" i przynosił chlubę klubowi. Nareszcie skończyło sie ukrywanie błedów, bo trzeba przyznac, że oddanie takiego Gwiazdora Wschodu za 15 melonów jest niebywałą sztuką i brawa się należą.
Jeśli inicjatywa wyszła od Guardioli to pewnie przyznał się, że Ukrainca widział na YT i tyle, jesli jest to ruch zarządu to okazuje się, że jestesmy niczym Titanic - nie starcza na pensję dla piłkarzy, trzeba będzie organizowac akcję Pajacyk, bo zapewne niedługo wg Rosella bedzie brakowało nawet na obiady dla piłkarzy..
Tak na serio błedy transferowe wpisane sa w polityke klubów, może ich ostatnio było trochę za dużo, ale dla pocieszenia nie jest to pierwszy i ostatni super hit w wykonaniu Guardioli. O ile nasz treneiro doskonale wyczuwa klimat La Masii, to na Gwiazdach ze wschodu powinien przyhamować, bo kolejnego Jezusa w kraju tak religijnym jak Hiszpania nie zniosą - jest Jeden Bóg i ...może Messi.
O ile dobrze policzyłam Dima zagrał w bodajże 12 czy 13 meczach, w większości z klubami dość ogórkowatymi i chyba tylko w paru meczach byliśmy na 0 z tyłu. Z jego szybkością geparda w żadnej hiszpańskiej drużynie się nie znajdzie i nikt normalny w następnym sezonie nie da za niego 15 mln, więc lepiej, że Szachtar o nim pamiętał i jak się dobrze zastanowić to za każde spotkanie w barwach Barcy dostaliśmy ponad milion. Gdyby Guardiola wiedział wcześniej, że na taki trik Ukraincy się nabiora, to wystawiałby Dime na 5 koncowych minut przy pewnym wyniku i by się z 40 mln uzbierało;P
narzekamy na stracone 10 mln+ pensja, ale za błędy się płaci, a my i tak dostaliśmy najmniejszą z możliwych lekcji. Dima po tak wspaniałym sezonie 15 mln raczej wart nie był.
Teraz wystarczy sprzedać Hleba, henrique (jekies 20 mln może wyciągniemy), ew. wypożyczyć Caceresa, zostawić Marqueza, dokupić DM, zastępce dla Alvesa i będzie. Na Fabregasa raczej nie zbieramy, najlepsze transfery na jego pozycje pochodzą z La Masii.
0
Była rozmowa z trenerem szachtaru i potwierdził, że Dima chce więcej grać, więc chyba transfer przechodzi.
0
Jeżeli ten transfer to prawda przynajmniej kończy się mydlenie oczu jak z Henrique czy z Caceresem. Niech się nie bawią w wypożyczenie, bo byłoby ono znów równoznaczne z chęcia ukrycia błedów. A tak? zbierają pieniądze na transfery i Guardiola przyznaje się, że Czyhrę widział na filmikach;P tak serio - na "na świetnych" obrońców wydaliśmy ostatnio kilkadziesiąt milionów, a ten co kosztował najmniej sprawdza się najlepiej. Mowa o Pique i Maxwellu. Chyba Guardiola powinien robic tylko transfery do 10 mln, wtedy skutki sa dobre. A czy plota, nie wiem. Dość wiarygodne źródło - nie mówię o katalońskim Sporcie
0
escarabajo
Jeżeli tyle umiesz napisac to przeżyję;D
0
Marko121 dziękuję za wspaniałe uzasadnienie. Czy Ci coś o Murzynach pisałam. Brawo..
Żyjecie na tym świecie 2. dni myśląc, że nic wokół kasy się nie kręci? Szkoda go, ale życie jest brutalne i krytykować to sobie możemy.
dziękować za wszystko to pasuje jego agentowi, który najbardziej na kasę poleciał.
A Guardiola? zdolności do transferów to on nie ma i potwierdził to oddając Eto'o, ale co narobicie. Wszyscy za Jajkami będą tęsknić, ale taka prawda, że ani ja, ani część lamentowiczów całej prawdy o kwestii finansowej nie zna.
W takim razie można gratulować wszystkim, którzy Fabregasa do Barcelony na siłę chcą ściągać. do czego? Na ławę? Bo chce posiedzieć z przyjacielem Pique? a Toure wybrał wygodę i tyle. Zdania nie zmienię nawet jeśli są to farmazony.
Chciał grać no to będzie. A, że będzie jadnym z najlepiej opłacanych to było wiadomo od początku. Do czego szli Tevez, Adebayor - no po trofea...tak jak Kolo i Yaya. Żadna WP do tego potrzebna nie jest żeby to stwierdzić.
A i jeszcze do sytuacji Toure rok temu. Co z tego, że on nie powiedział, że mu za mało kasy płacą skoro wystarczyło, że nagadał sie Seluk. Teraz niby Toure tez nie mówił, ze chce odejść a jednak poszedł. Yaya i Ibra mają agentów, którzy potrafią zamazać rzeczywistość i i tak to oni nażreją się z tych całych interesów najbardziej
A teraz na rozładowanie dość nerwowej atmosfery wiadomość dnia o ile prawdziwa: Oddajemy Czyhre Szachtarowi za 12-15 mln...;P
Mozemy jakby co powiedzieć, że wypożyczyliśmy go za 10 w tamtym sezonie.
0
Adan 23 w pełni się z Tobą zgadzam.
Po pierwsze Guardiola jeżeli uważałby, że Toure był w optymalnej formie wystawiałby go częściej niż Busquetsa, który po paru błedach jest traktowany podobnie jak Valdes za podania do Villi. Niektórzy powinni zastanowić się nad sensem kibicowania Barcelonie. Narzekałam na odejście Eto'o, ale do tego były większe powody. Mimo, że Toure zawsze pozostanie tym Yayazo z Pucharu Króla, czy finału CL, to ma u mnie wielki minus za to, że nie walczył tylko chciał tego miejsca czasami nie mając podstaw. Jeżeli Guardiola to widział, to nie dziwie sie że wolał zawodnika, który chce się uczyć i rozwijać.
Nagle wszyscy zapomnieli o tym jak już po tamtym sezonie chciał odchodzić, bo zarabiał za mało. Nikt nie ma odwagi powiedzieć, że poleciał na pieniadze, bo było przeciez parę klubów dużo lepszych, które chciały go wyciągnąć jak Arsenal, czy Chelsea. Jeżeli jego ambicje kończą sie w Menchesterze City to nie mam pytań. Guardiola najwyraźniej zobaczył, że chęć gry Toure nie koniecznie idzie w parze z walką o tę grę. Liczyły się tez treningi i postawa zawodnika.
Chwalić go bede zawsze. i nie za te 2. ostatnie sezony, ale za sezon z Ryjkiem gdzie jako jedyny zawodnik grał niesamowicie mimo, że zajęliśmy 3. miejsce. Tego zapomnieć się nie da, ale trzeba iść dalej. Mimo wszystko jestem rozczarowana jego postawa i tym, że wybrał łatwiejszą drogę i niemałe siano. Mając wielkie sportowe ambicje poszedłby do któregoś z londyńskich klubów. Z resztą parę tygodni temu było nawet takie ogłoszenie Seluka, który wyznał, że jego klient jest bliższy przenosin do Arsenalu, bo City tylko mówi, że ma dużo pieniędzy, ajest ruiną.
Macie odpowiedź dlaczego poszedł do City. Pretensje to kierowac prosze do jego agenta, a nie Guardioli, który prowadził z nim treningi i wie więcej od nas..
0
Zaszkodziliśmy sobie w tamtym okienku transferowym sprowadzając Ibrę za takie pieniądze i kupując Czyhre za 25. real i City psują rynek transferowy, ale my tez mamy w tym swój udział. A, że Ci z Arsenalu przeliczają wartość zawodnika na to jak bardzo niezbędny jest drużynie to ich problem. W takim razie powinni za Henrego żądać ponad 100 mln. pique wyciągliśmy za 3 mln, czy to była cena adekwatna do tego co potrafi? Nie, ale wtedy Ser tego nie wiedział.
0
Adasinho
wszystko pięknie ładnie, ale porównywanie Hiszpanii z Argentyną mija się z celem. Dobra Hiszpania gra jak uśpieni mistrzowie z Euro, ale ten styl dalej ma, mniej lub bardziej widoczny. A Argentyna? Że w grupie trafily się drużyny nie mające jaj, to Argentyna mogła pozwolić sobie na utrzymanie przy piłce. Z Niemcami nie istniala, bo to Germania zagrala w piłkę, a tamci się bronili. Argentyna nie miała taktyki, chyba, że nazwiemy nią: bijcie wszystko na Messiego, strzeli jak robi to w Barcie
0
Dzis obrona pewnie nie grała. Inna sprawa, że zawodnicy Paragwaju po jakichś 30 min. przestali tak ostro kryć już na połowie Hiszpani. MVP mółgł zostać każdy. To był mecz taki w którym do końca nie byles czlowieku pewny kto wygra i tym samym kto tym graczem meczu zostanie. A, że dla mnie Casillas... Zgodzę się, że doprowadza do róznych dość dziwnych sytuacji własnie w takich meczach. Piłke odbije za daleko, cos tam mu odskoczy, ale gdyby(co by było gdyby babcia, możemy tak mówić) tego karnego nie obronił to karnego dla Hiszpanów raczej by nie było w takim układzie. Jedynie co zastanawia to czasami widoczny brak zrozumienia między nim a Pique. To nasz Gerard dorzuci nogę gdzie nie trzeba, zablokuje Casillasa, wychodzą rózne takie dziwne rzeczy. A, że Villa nie został graczem meczu? FIFA wielka i sprawiedliwa wie wszystko, a my możemy tylko podawać swoje typy.
0
Sir Barti.
Wiedziałam, że z tym Chile tak będzie. Źle to ujęłam, a nie chciało mi się w to zagłębiać. Chodzilo mi może nie o murarkę, ale znalezienie na Hiszpanię sposobu, wykluczając srodkowych i grając wysokim presingiem. Teraz chyba lepiej to ujęłam;D a z Alonso mam takie dziwne odczucia już od początku turnieju. Jasne, ze jest podstawowym graczem, wprowadza harmonię ale dziwnie spowalnia grę, zmęczenie? Nie wiem.
Z Iniestą też się zdziwiłam, bo w pierwszej połowie mało Andresa było, ale jak widac jeden moment magii robi wiele. Choć dla mnie MVP bezprzecznie jest Iker.
0
I Szpaku w jednej akcji zaczął jak w pamiętnym półfinale z Chelsea: ""Czy to jest ta akcja?"" Wtedy to jeszcze nie było to, ale Iniesta i tak zachwycił. Został graczem spotkania. Na razie po 2. MVP mają Villa i Iniesta, jedno przypada dla Xaviego. Można? Można;P
0
Hiszpania cierpi. To trzeba zdecydowanie powiedzieć. Z 5 ostatnich meczów 4. rywali grało piłkę defensywną, dość toporną, nastawioną na szybkie i skuteczne kontry, albo obrone nawet z myślą o karnych jak właśnie Paragwaj, czy Portugalia.
Hiszpania nie zachwyca skutecznością. Środek z 2. DM nie wygląda tak kolorowo jak środek La Roja z euro 2010. tam jasne, że mieli niesamowitego Senne, ale to nie o to chodzi. Nie mówię tego teraz jako kibic Barcelony, ale Xabi Alonso marnie prezentuje się na tych MŚ. nie myślę teraz o tym 2. karnym, ale o jego grze w reprezentacji. Nieporównywalnie z Realem Madryt. Wprowadzenie Fabregasa pozwoliło wzmocnić grę kombinacyjnom, ale takie 30 min to zdecydowanie za mało, by mówić o wspaniałym środku.
Del Bosque jest konsekwentny do bólu. Jeżeli w meczu z Niemcami znów wystawi Torresa wyjdzie, że to nie my straciliśmy jaja, ale on ich nie miał. W meczu z Portugalią różnicę robił Llorente, w meczu z Paragwajem niesamowicie szarpnął nasz jeden z wielu krasnali Pedro. Zdecydowanie taka jedenastka z Fabregasem i Pedro jest lepsza i skuteczniejsza niż obecność zagubionego Torresa i 2. DM.
Z Niemcami półfinał będzie wyglądał inaczej. Germania gla futbol o dziwo widowiskowy i skuteczny. Na daną chwilę to Hiszpania gra z większym fartem, a ta dobra i piękna to reprezentacja Niemiec. Oczywiście żartuję. W każdym razie szykuje się otwarte widowisko, nie będzie ani obrony Częstochowy, ani na przeciw Niemców nie stanie dziurawa jak ser obrona na wzórl argentyńskiej. Dla Hiszpani moze to być mecz przełomowy i pierwszy na tym Mundialu oprócz Hondurasu(z wiadomych wzg) zespół, który nie będzie się murował, a będzie walczył o piłke w każdej strefie boiska, kreując akcje, grając miło dla oka. Nie zagra Muler, ale Klose i Podolski zawsze dadzą rady. tak więc mecz musi byc piękny i otwarty. Chciałabym Hiszpanów, ale Niemcy zachwycają i jeśli wygrają to najbardziej zasłużenie za piłke jaką prezentują.
Niemcy wygrywają niesamowicie atrakcyjną dla oka taktyką, wygrywają dzięki ogromnej skuteczności. A Hiszpania? W każdym meczu ratuje ich wiara i nadzieja. Tworzą niesamowity kolektyw, który nawet nie grając świetnie wierzy do końca. Hiszpanię może uratować ta jedność, którą stworzył Aragones i zostaje podtrzymywane przez kreatorów, wspaniałego bramkarza, atak. A Niemcy? Jesli potrzymają piłkę mogą wszystko, a jeśli nie? Pozostaje im równie dobre kontraatakowanie.
Jeszcze jedno - Casillas niech przegrywa starcia z Valdesem w Hiszpanii, w Lidze, ale ten mecz pokazał jak ważny jet ten zawodnik dla całej Hiszpani. Jest niesamowity
0
Jeżeli się z Ibrą ogląda tylko filmiki na Yt, to wiadomo, że nie jest drewnem...;O
0
No to problem z tą Hiszpanią jak z sobą przegrywa;D