19

@Dojaar To wyobraź sobie, że Financial Times dzisiaj napisał dokładnie na odwrót. Gdyby rządził Trump to byłby ogromny hejt i narzekanie na geopolityczną strategię USA. Dzisiaj tzw. "elity" siedzą cicho i robią wszystko żeby nie krytykować Bidena.

0

@Amigo_Blanco Którym konkretnie prawom fizyki zaprzecza zarys raportu (bo oficjalnie on jeszcze nie powstał) pewnej komisji? Konkretna sytuacja. Nie puste hasła.
I czy to działanie ma charakter ciągły, czy jednostkowy (ja nie jestem w stanie określić, bo nie wiem o które prawo fizyki Ci chodzi)? Bo tylko w sytuacji pewnej ciągłości możemy mówić o "rejection of science". Jak raz w życiu zapalę papierosa nie znaczy, że jestem palaczem. Jak Tusk oglądał tokijskie IO w TVP nie znaczy, że jest fanem tej telewizji.

PS
A tak poza tym to żadne władze państwowe nie mogą uznać raportu, który jeszcze nie powstał.

0

@Ryjewski Z tego co pamiętam to ostatni raz na Camp Nou wygrali na początku lat 90. Wiadomo, że każda seria kiedyś musi się skończyć, no ale mimo wszystko leży nam gra z nimi u siebie od dawna (długo długo przed Leo).
Poza tym pisałem to raczej w kontekście LM. Możemy trafić do grupy z Lille, Atalantą i Wolfsburgiem - wtedy nie będzie problemów, a możemy trafić do grupy z Milanem, Lipskiem i City i wtedy nie dość że trzeba będzie się spiąć w walce o awans, to jeszcze warto zająć pierwsze miejsce żeby od razu nie trafić na Chelsea, czy Bayern.

3

@HighestInTheRoom konkrety, a nie puste slogany. Gdzie mamy "rejection of science" w programie nauczania?

0

@Bykunn Wujek Joe miał mnóstwo czasu żeby odwołać tę decyzję, tak jak to zrobił w przypadku kilku innych rzeczy . Aktualnie to wujek Joe jest głową rodziny i ogarnia ten interes. Miał czas żeby odwołać decyzję Trumpa dotyczącą TikToka, czy Nord Stream 2 to równie dobrze mógł się zająć Afganistanem.

1

@Bykunn Chodzi o nagromadzenie dużego wysiłku w długim okresie czasu. To prosta droga do przeciążeń, szczególnie gdy mówimy o tak młodym piłkarzu. On najprawdopodobniej jeszcze rośnie. Organizm się zmienia.
Mam nadzieję, że sztab wie co robi i go nie zajadą, bo to nasza perełka.

1

@Ryjewski Nie opierałbym się tak bardzo na tabeli sprzed roku, bo generalnie takie drużyny jak Valencia, Villareal, Bilbao czy Sociedad raz mogą być na 5 miejscu, a w kolejnym sezonie na 12.

0

@tomek8756 ja tak mam jak po 2 tyg. urlopu wracam do roboty. Zawsze pytam mamy czy mi nie wypisze zwolnienia na poniedziałek :)

0

@Bykunn Tyle że może być zajechany w dłuższym okresie czasu. Obawiam się, że może mieć problemy mięśniowe.

3

@HighestInTheRoom "rejection of science" - prosze o przykłady.

0

@amanter Podziękuj wujkowi Joe.

2

@MesQueUnClub_87 Szanuję za Terminatora, Titanic też spoko. Natomiast mam mu za złe, że jako producent spier...ił Solarisa.

1

@DeathGhost Coutinho jest niezarejestrowany. Chcą go odpalić.
A Sergi zaczyna jako pomocnik, a jak skończy to się okaże, bo sezon długi i trudny.

1

@Kgorecki2500 Haaland nie zgodzi się na PSG, szczególnie widząc jaki cyrk urządza szejk z odejściem Mbappe. Robi sobie z piłkarza niewolnika.
Stawiam na Bayern, United, Juventus lub Real. In that order.

3

Ale byłby cyrk jakby Martin w wieku 30 lat został pierwszym królem strzelców La Liga w posterze Leo Messiego :)
Zobaczymy jak to będzie wyglądało w spotkaniach z trochę lepszymi drużynami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?