baartekk97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2021
Częstochowa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawlak1992 Na spokojnie wraca po Copa America. Przecież jakościowo on ich wszystkich zjada.
0
@PatrychoO Tylko tym?
0
@macio_944 Jeszcze nie jest gotowy. Tyle.
0
@Kgorecki2500 A czym się różni związek partnerski od małżeństwa homoseksualistów?
0
@PatrykBarcelona A to już inna bajka.
0
@Dojaar Z Trzaskowskiego jest taki demokrata jak ze mnie Leonardo di Caprio. Jak Asensio w Realu - efektowny, ale nieefektywny. Ładnie wygląda i to by było na tyle.
1
@Dosq Oprócz błękitnego nieba oczywiscie :D
0
@damiano996 Co ma wisieć nie utonie.
0
@PatrykBarcelona To samo było w Realu z Bale. Ktoś kto liczy, że Antek jeszcze odpali jest bardzo naiwny.
0
@Kgorecki2500 Jak się zasypia przy dziennikarzach na spotkaniu z premierem Izraela to faktycznie może mieć problem żeby dociągnąć.
0
@Gadulki_ A zapłacisz odprawę?
0
@Dojaar W rok przejść taką drogę od wolnościowca do wyborcy PO to niezły kosmos.
3
@don'T.R.I.P.e Już nie ma łatwych meczy :)
0
@Dojaar Nie dziwię się, że się wstydzisz :P
0
@Dojaar 2007 - PO
2011 - Palikot
2015 - Nowoczesna
2019 - PO
Twoja historia wyborcza.
0
@Stagiryta przez kataloński Sport. Tylko po to żeby dopiec tym z Madrytu.
Możemy się założyć o flachę berbeluchy, że de Jong nigdy Złotej Piłki nie zdobędzie.
0
@Dojaar Pudło. Szarik szuka dalej :P
0
@Stagiryta Oczywiście, że lepiej, ale pisanie że Frenkie ma większy potencjał niż Modrić (który notabene w młodości był fanem Barcelony) to gruba przesada.
0
@Stagiryta Good joke :)
1
@macio_944 Zaraz Cię zjadą fani Biedy.
1
@Barca1992 Ciesz się, że nie musisz na to patrzeć. Ważne żeby zgarnąc 3 punkty przed przerwą na repry.
0
Komentarz usunięty
0
@Dojaar A co ma piernik do wiatraka. Zszedłeś z tematu. Chciałes usprawiedliwić Wyborczą pisząc, że oni w przeciwieństwie do TVP potrafią skrytykować PO. Okazuje się, że TVP też potrafi skrytykowac PiS. Pudło.
0
@Dojaar Co tym razem wymyślisz?
https://wiadomosci.wp.pl/tvp-zaatakowalo-pawla-borysa-ostre-slowa-morawieckiego-i-gowina-6623968016366528a
0
@Brashearr Za styl punktów nie dają. Ważne ze prowadzimy.
0
@gimmeq1 @Dojaar ??? xD
0
@Dojaar Nie, dla mnie każda propaganda jest najgorsza.
BTW
TVP też krytykowało Pis:
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1963822,1,tvp-atakuje-morawieckiego-chodzi-o-pieniadze-na-reklamy.read
0
@bartas97 Don't cry
0
@maniak33333 No to się mylisz i to bardzo. Zakaz handlu wprowadzono w 2018 roku. Od tego czasu do marca 2020 roku sprzedaż detaliczna rośnie o kilkanaście procent rocznie. Później wiadomo - tąpnięcie ze względu na pandemię.
0
@chosenone A sobota? Większość sklepów z elektroniką jest otwarta przynajmniej do 20:00, więc nawet w tygodniu można na spokojnie to ogarnąć. Kwestia organizacji czasu.