0

@Pawlak1992 Na spokojnie wraca po Copa America. Przecież jakościowo on ich wszystkich zjada.

0

@PatrychoO Tylko tym?

0

@macio_944 Jeszcze nie jest gotowy. Tyle.

0

@Kgorecki2500 A czym się różni związek partnerski od małżeństwa homoseksualistów?

0

@PatrykBarcelona A to już inna bajka.

0

@Dojaar Z Trzaskowskiego jest taki demokrata jak ze mnie Leonardo di Caprio. Jak Asensio w Realu - efektowny, ale nieefektywny. Ładnie wygląda i to by było na tyle.

1

@Dosq Oprócz błękitnego nieba oczywiscie :D

0

@damiano996 Co ma wisieć nie utonie.

0

@PatrykBarcelona To samo było w Realu z Bale. Ktoś kto liczy, że Antek jeszcze odpali jest bardzo naiwny.

0

@Kgorecki2500 Jak się zasypia przy dziennikarzach na spotkaniu z premierem Izraela to faktycznie może mieć problem żeby dociągnąć.

0

@Gadulki_ A zapłacisz odprawę?

0

@Dojaar W rok przejść taką drogę od wolnościowca do wyborcy PO to niezły kosmos.

3

@don'T.R.I.P.e Już nie ma łatwych meczy :)

0

@Dojaar Nie dziwię się, że się wstydzisz :P

0

@Dojaar 2007 - PO
2011 - Palikot
2015 - Nowoczesna
2019 - PO

Twoja historia wyborcza.

0

@Stagiryta przez kataloński Sport. Tylko po to żeby dopiec tym z Madrytu.
Możemy się założyć o flachę berbeluchy, że de Jong nigdy Złotej Piłki nie zdobędzie.

0

@Dojaar Pudło. Szarik szuka dalej :P

0

@Stagiryta Oczywiście, że lepiej, ale pisanie że Frenkie ma większy potencjał niż Modrić (który notabene w młodości był fanem Barcelony) to gruba przesada.

0

@Stagiryta Good joke :)

1

@macio_944 Zaraz Cię zjadą fani Biedy.

1

@Barca1992 Ciesz się, że nie musisz na to patrzeć. Ważne żeby zgarnąc 3 punkty przed przerwą na repry.

0

Komentarz usunięty

0

@Dojaar A co ma piernik do wiatraka. Zszedłeś z tematu. Chciałes usprawiedliwić Wyborczą pisząc, że oni w przeciwieństwie do TVP potrafią skrytykować PO. Okazuje się, że TVP też potrafi skrytykowac PiS. Pudło.

0

@Brashearr Za styl punktów nie dają. Ważne ze prowadzimy.

0

@gimmeq1 @Dojaar ??? xD

0

0

@bartas97 Don't cry

0

@maniak33333 No to się mylisz i to bardzo. Zakaz handlu wprowadzono w 2018 roku. Od tego czasu do marca 2020 roku sprzedaż detaliczna rośnie o kilkanaście procent rocznie. Później wiadomo - tąpnięcie ze względu na pandemię.

0

@chosenone A sobota? Większość sklepów z elektroniką jest otwarta przynajmniej do 20:00, więc nawet w tygodniu można na spokojnie to ogarnąć. Kwestia organizacji czasu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?