baartekk97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2021
Częstochowa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SemiYT Ale to nie znaczy, że za rok też tak będzie. Inne teamy mogą zrobić duży progres.
1
@MesQueUnClub96 impossible is nothing :)
0
@VegetaPolska Jakiś czas temu widziałem program z Gutowskim i Marciniak gdzie powiedzieli wprost: Kubica nie ma już takiego parcia na F1, jeżeli będzie szansa to oczywiście będzie chciał wrócić, ale tylko do samochodu, w którym będzie mógł powalczyć o jakiekolwiek punkty. Nie interesuje go 15 pozycja. W przeciwnym wypadku chce się rozwijać w innych seriach wyścigowych.
Kiedyś faktycznie był zafiksowany na tle powrotu do F1
0
@SemiYT A skąd wiesz jakie będą mieli auto za rok?
3
Komentarz usunięty
0
@AdiKingu96 Też raz zabłądziłem, trafiłem na Murańskich, Tańculę i powiem tylko tyle: dawno takiej patoli nie widziałem.
0
@kamilop Ma w sobie to coś. Miał moment gdy naprawdę wydawało się, że odpali na maxa. Ale facet ma pusto w głowie i to, moim zdaniem, go dyskwalifikuje.
0
@VegetaPolska Kubica sam powiedział, że woli się rozwijać w innych seriach wyścigowych niż na siłę pchać do F1 dostając samochód pokroju Williamsa z bodajże 2019 roku.
1
@kielon93 Nie ma takiej opcji. Żaden piłkarz na to nie pójdzie. Marzenie ściętej głowy.
24
@ściah To nie jest takie proste Stefan.
0
@Tarins Zgadza się, ale w kontekście wypowiedzi sebaska nie ma to akurat większego znaczenia.
11
@totalcrack
Oddajesz część praw marketingowych na 50 lat po to, żeby ktoś dał Ci kredyt. Chyba Ty tu czegoś nie rozumiesz. To tak jakbyś wziął kredyt na samochód, a bank powiedział tak: spoko, damy Ci ten kredyt, ale co oczywiste musisz tę kasę zwrócić plus do końca życia zabieramy Ci 10% z tego co zarobisz.
Fantastyczny deal.
PS
Swoją drogą w Serie A sami Janusze skoro się na to nie zgodzili.
1
@kamiVeB O 20:30. Wynika to z tego, że druga para mająca grać w tym dniu nie jest jeszcze znana. Będą dwa mecze o 17:30 i 20:30. Teoretycznie powinniśmy grać o 17:30, ale jak będzie poznana druga ćwierćfinałowa para na wtorek to oficjalnie przesuną nasz mecz na 20:30.
1
@Tarins Zaczął treningi. Potrzeba czasu żeby mógł wrócić na boisko. Nie można tego zrobić za wcześnie, wejść w grę z marszu.
7
@sebasek99 Tak trudno zrozumieć to powiedzenie? Nie da się wejść dwa razy do tej samej rzeki, bo woda w niej płynie i za drugim razem to nie jest już ta sama rzeka. Ergo to nie jest ten sam Manchester United co w bodajże 2009 roku gdy z niego odchodził.
0
@abram3k Dramat. Można stawiać u buka, że na pewno będzie rzut karny.
Widziałem na żywo mecz Polska - Nigeria w 2018 i był słaby.
1
@Messibestplayerintheworld Dwa dni temu był na celowniku Realu Madryt. Za dwa dni będzie PSG, potem Bayern, Juve i tak do zimowego okienka.
0
@SelloutCrowd Mówię jak jest. Faceci aż tak bardzo nie zwracają na to uwagi, ale kobiety to jest dramat.
5
Tebas foliarz. Jemu byłoby na rękę jakbyśmy się z Madrytem chlali o byle co. Sportowo powinniśmy toczyć walkę na boisku, ale w kuluarach powinniśmy iść ramię w ramię z Realem, bo tylko tak możemy walczyć z tą sitwą i parodystami pokroju Tebasa i Ceferina. Dla nich liczy się tylko kasa, zero jakichkolwiek wartości.
1
@gaq Bo są chciwi i łasi na pieniądze jak małe dzieci na cukierki.
Wydaje mi się, że większość ludzi wie, że palenie papierosów, nadmierne spożywanie alkoholu czy kawy nam szkodzą, ale i tak gro ludzi tak robi. Tacy już jesteśmy.
7
@Dariusz40 Umowa z CVC to są te wartości, które kochasz? Katarscy szejkowie to są te wartości które wspierasz? Mundial co 2 lata? Brak poszanowania zasad FFP? Tebas płacze, bo ta wolta oznaczałaby, że największa kasa nie przechodziłaby przez niego czy Ceferina, ale bezpośrednio przez kluby. Tebasowi zależy na tym żeby jak najwięcej się nachapać.
0
@lukaszbrk Nie mogłeś podejść i zagadac? Z mamą byłeś?
1
@ToxicStrawberry Widzę że kolega wychował się na takiej chale jaką jest Straszny Film i to jest da niego kultowa pozycja.
0
@joloskyy Sędzią liniowym był Pan... Marcin Boniek.
Oczyma wyobraźni widzę te clickbaitowe tytuły: "Boniek przekręcił Legię"
1
@Mordzia97 U mnie do pracy przychodzą Panowie w wieku 50+ w spodniach rurkach, adidaskach, slim fitowyh koszulkach i jest kupa śmiechu. To wygląda tragicznie. Na siłę chcą się odmłodzić, a tak naprawdę stają się obiektem kpin. Jest też jedna Pani 50+, która od czasu do czasu potrafi założyć jeansy z dziurami na kolanach i białe adidaski. Wszyscy tylko przewracają oczami i się podśmiewają.
Osobiście uważam, że każdy powinien nosić to co mu najbardziej odpowiada, ale Twoja mama musi sobie zdawać sprawę z faktu, iż zmieniając swój styl ubierania na nastoletni/młodzieżowy naraża się na obśmianie, wytykanie palcami, itd.
2
@Tollusiek Nie wydaje mi się. PSG nigdy nie miało "dobrej prasy" wśród kibiców innych francuskich drużyn, a tym bardziej teraz. Aktualnie jest to najbardziej znienawidzony klub na świecie. Symbol upadku wartości i hołdu dla pieniędzy.
0
@Yosemite Do dzisiaj nie wiem jak się wymawia Carew.
0
@Kgorecki2500 Najlepiej ująłby to jeden z Twoich guru, prof Rzepliński: "współczuję nienachalnej inteligencji". Twierdzenie, że jak nie pasuje Ci TVN, to na pewno musisz być za TVP jest żałosne.
0
@Arkon Daj link do tych badań. I wyjaśnij mi co się dzieje obecnie w Izraelu - praktycznie wszyscy zaszczepieni (i to trzema dawkami!), a 1 września ponad 16 tysięcy przypadków. Fakty przeczą Twojej teorii.
NIc złego w tym, że lubisz ciepełko, ale nadal będę obstawał przy swoim: więcej WYROZUMIAŁOŚCI. Do lutego jest mnóstwo czasu. Nikt dzisiaj nie jest w stanie zapewnić Ci możliwości zagranicznego wyjazdu w lutowym terminie.
O patologiach polskiego systemu edukacji możnaby napisać grubą książkę. I to nawet gdyby wyłączyć z tego wszystko to, co robi rząd/MEN. Przypomnę tylko, że Karta Nauczyciela została przyjęta w 1982 roku. Niestety, ale leśne dziadki z ZNP nie pozwolą na jakiekolwiek zmiany.
2
"Pół litra to ja nie doniosę do domu" :D
Tak się kiedyś żyło w tym kraju. A dzisiaj dla wielu "tragedią" jest zakaz handlu w niedzielę. Nasi rodzice/dziadkowie mogą nam zazdrościć problemów.