baartekk97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2021
Częstochowa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sysia11 Nie po to kupowali Grylisza za gruby hajs, żeby potem siedział na ławce. Wszystkich ich na boisku nie zmieści.
2
@YayaToure24 Podaj jak przebiegała twoja kariera: jaki klub prowadziłeś i co się udało wygrać.
No i jak tam szło naszej repeentacji.
2
Bardzo ciekawy artykuł na The Wall Street Journal.
https://archive.md/GQFLq#selection-1538.0-1538.1
Dużo prawdy. Popatrzcie na La Ramblę - tu też największy poklask dostaje tępy hejt.
0
Laporta nic nie jest w stanie uspokoić. Mogą to zrobić wyłącznie piłkarze - wynikami i dobrą grą.
10
Nawet w TVP się tak grubo nie bawią. To jest dopiero propaganda na całego:
0
@Ciule123 Ale materiału z Oktagonu nie przywrócili, więc coś im się tam nie spodobało.
0
@chudinhomc Premiery nie będzie bo jutub po 10 minutach zablokuje.
0
@Uukasz_93 Czyli co, Staś Czerczesow?
0
@LS To nie jest zwykły banan, to jest Chiquita.
1
@cinero1996 Zapłacisz 46 zł za cały odcinek od Strykowa do Poznania. Około 10 zł do Konina, 16 zł z Konina do Wrześni i 20 zł z Wrześni do Poznania. Gdzie zjedziesz zależy od Ciebie. Moim zdaniem najlepiej dojechać do Wrześni.
9
@TheNekro94 A nie możesz tak po staropolsku obalić pół litra?
0
@Arkon Wybieranie najlepszej jedenastki 2021 roku we wrześniu uważam za grubą przesadę.
0
@pele1282 Z okazji Światowego Dnia Kierownika chciałem życzyć mojej kierowniczce: C**j Ci w tyłek.
Dziękuję.
0
@Dajnatace https://kup.pl.canalplus.com/oferta/wybierz-pakiet?sc_intcmp=MYCWEB:BANER:SELECT-SPORTS
Za 60 zł miesięcznie (pierwszy miesiąc za 35 zł) masz dostęp do ligi hiszpańskiej i Ligi Mistrzów. Wszystko w jednym miejscu.
0
@AmigoBlancos Czas akurat jest dobrym rozwiązaniem - to element taktyki. Ale granie za zero też mi się nie podoba. Powinni mieć obowiązek obstawić chociaż połowę uzyskanych pieniędzy.
1
@Ciule123 Konfederacja zawsze jak ma szansę namieszać, ma dobry wynik w sondażach to musi wyskoczyć taki Korwin albo Braun ze swoimi głupkowatymi mądrościami i znowu poparcie spada do 5%. To jest niebywałe.
0
@YayaToure24 Zgłaszam się. Sam gram (choć ostatnio mam dużą przerwę) w FM 2020 i aktualnie jestem w sezonie 2033/2034
0
@AmigoBlancos Pintus go postawi na nogi. Jest zdolny Miguel, jest Alaba, może tam zagrać Nacho, więc nie macie problemu.
4
@BulaKG Ze śmietaną. Klasycznie.
0
@pt9 Ależ są, musisz szukać:
https://allegro.pl/oferta/mexen-kx40-zestaw-prysznic-bateria-termostat-zloty-10511568456?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_DIO_pla_dom_bathroom-heating_%C5%82azienka&ev_adgr=%C5%81azienka+i+toaleta&ev_campaign_id=12365980946&gclid=CjwKCAjw-ZCKBhBkEiwAM4qfF00OpnkS-oydtovS03YRoCW5B-Zl_IKlGT54d7QHFUK4SQsvoU2cqBoC0tsQAvD_BwE
3
@Survier Tak. To jest niestety patologia polskiego prawa. Przykładowo nie możesz wybudować na danym terenie chlewni na 2 tys. sztuk trzody, bo grozi to skażeniem środowiska (ze względu na wysoki poziom wód podziemnych), ale na spokojnie możesz wybudować 2 chlewnie obok siebie po 1 tys. sztuk i nikt nie robi problemów. Wtedy skażenia nie ma, bo każda inwestycja traktowana jest oddzielnie.
1
@MesQueUnClub96 Żodyn się nie przyzna, żodyn :D
1
@AmigoBlancos "niewykrztałcona" - nie obraź się, ale u Ciebie z WYKSZTAŁCENIEM też chyba nie jest najlepiej.
0
@Pawlak1992 Obiecuję poprawę. Proszę bez pokuty, ale z rozgrzeszeniem :)
2
@Dojaar po wczorajszej akcji lewicowego youtube z Kanałem Sportowym raczej dobrze byłoby żeby lewa strona trochę zamilkła w kontekście cenzury.
1
@MesQueUnClub96 Za dużo porno stron.
0
@Pawlak1992 Zsuneły mu się typie. Nie miał ich i nie widział. Dlatego szukał. Proste mordo.
0
@Janas11224 Wiem o co chodzi. Ale i tak mnie to nie śmieszy.
0
@Janas11224 Mało śmieszne, próbuj dalej.
Ja wiem, że Borek ma ogromne ego, ale naprawdę to nie było śmieszne.
2
@SenseiFCB Może nie zrozumiał o co mu chodzi? Jak patrzę na tego Hochlanda to mam wrażenie, że on w szkole prymusem nie był.