1

@Sysia11 Nie po to kupowali Grylisza za gruby hajs, żeby potem siedział na ławce. Wszystkich ich na boisku nie zmieści.

2

@YayaToure24 Podaj jak przebiegała twoja kariera: jaki klub prowadziłeś i co się udało wygrać.
No i jak tam szło naszej repeentacji.

2

Bardzo ciekawy artykuł na The Wall Street Journal.

https://archive.md/GQFLq#selection-1538.0-1538.1

Dużo prawdy. Popatrzcie na La Ramblę - tu też największy poklask dostaje tępy hejt.

0

Laporta nic nie jest w stanie uspokoić. Mogą to zrobić wyłącznie piłkarze - wynikami i dobrą grą.

10

Nawet w TVP się tak grubo nie bawią. To jest dopiero propaganda na całego:



0

@Ciule123 Ale materiału z Oktagonu nie przywrócili, więc coś im się tam nie spodobało.

0

@chudinhomc Premiery nie będzie bo jutub po 10 minutach zablokuje.

0

@Uukasz_93 Czyli co, Staś Czerczesow?

0

@LS To nie jest zwykły banan, to jest Chiquita.

1

@cinero1996 Zapłacisz 46 zł za cały odcinek od Strykowa do Poznania. Około 10 zł do Konina, 16 zł z Konina do Wrześni i 20 zł z Wrześni do Poznania. Gdzie zjedziesz zależy od Ciebie. Moim zdaniem najlepiej dojechać do Wrześni.

9

@TheNekro94 A nie możesz tak po staropolsku obalić pół litra?

0

@Arkon Wybieranie najlepszej jedenastki 2021 roku we wrześniu uważam za grubą przesadę.

0

@pele1282 Z okazji Światowego Dnia Kierownika chciałem życzyć mojej kierowniczce: C**j Ci w tyłek.
Dziękuję.

0

@Dajnatace https://kup.pl.canalplus.com/oferta/wybierz-pakiet?sc_intcmp=MYCWEB:BANER:SELECT-SPORTS

Za 60 zł miesięcznie (pierwszy miesiąc za 35 zł) masz dostęp do ligi hiszpańskiej i Ligi Mistrzów. Wszystko w jednym miejscu.

0

@AmigoBlancos Czas akurat jest dobrym rozwiązaniem - to element taktyki. Ale granie za zero też mi się nie podoba. Powinni mieć obowiązek obstawić chociaż połowę uzyskanych pieniędzy.

1

@Ciule123 Konfederacja zawsze jak ma szansę namieszać, ma dobry wynik w sondażach to musi wyskoczyć taki Korwin albo Braun ze swoimi głupkowatymi mądrościami i znowu poparcie spada do 5%. To jest niebywałe.

0

@YayaToure24 Zgłaszam się. Sam gram (choć ostatnio mam dużą przerwę) w FM 2020 i aktualnie jestem w sezonie 2033/2034

0

@AmigoBlancos Pintus go postawi na nogi. Jest zdolny Miguel, jest Alaba, może tam zagrać Nacho, więc nie macie problemu.

4

@BulaKG Ze śmietaną. Klasycznie.

3

@Survier Tak. To jest niestety patologia polskiego prawa. Przykładowo nie możesz wybudować na danym terenie chlewni na 2 tys. sztuk trzody, bo grozi to skażeniem środowiska (ze względu na wysoki poziom wód podziemnych), ale na spokojnie możesz wybudować 2 chlewnie obok siebie po 1 tys. sztuk i nikt nie robi problemów. Wtedy skażenia nie ma, bo każda inwestycja traktowana jest oddzielnie.

1

@MesQueUnClub96 Żodyn się nie przyzna, żodyn :D

1

@AmigoBlancos "niewykrztałcona" - nie obraź się, ale u Ciebie z WYKSZTAŁCENIEM też chyba nie jest najlepiej.

0

@Pawlak1992 Obiecuję poprawę. Proszę bez pokuty, ale z rozgrzeszeniem :)

2

@Dojaar po wczorajszej akcji lewicowego youtube z Kanałem Sportowym raczej dobrze byłoby żeby lewa strona trochę zamilkła w kontekście cenzury.

1

@MesQueUnClub96 Za dużo porno stron.

0

@Pawlak1992 Zsuneły mu się typie. Nie miał ich i nie widział. Dlatego szukał. Proste mordo.

0

@Janas11224 Wiem o co chodzi. Ale i tak mnie to nie śmieszy.

0

@Janas11224 Mało śmieszne, próbuj dalej.
Ja wiem, że Borek ma ogromne ego, ale naprawdę to nie było śmieszne.

2

@SenseiFCB Może nie zrozumiał o co mu chodzi? Jak patrzę na tego Hochlanda to mam wrażenie, że on w szkole prymusem nie był.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?