0

@Zoker W Biedzie kupujesz taniej, ale musisz się liczyć z gorszą jakością. Tak jest przy wszystkich produktach Wrigley Mars.

1

@7black4 Polska też rules, bo u nas niby restrykcje były, ale większość i tak miała na nie wyj...ne, więc można powiedzieć, że pod Szwecję podchodzimy.

0

@7black4 Na razie nie wprowadza. Zobaczymy jak się dalej rozwinie sytuacja.

3

@Bobo25 Witamy na zawodach ToonCar!

2

@skubi99 Jedzie po pisiorach to jest fajny, jakby zaczął tak samo robić z Tuskiem i jego kumplami to byłoby to samo co z Kolendą-Zaleską

0

@Jordi10 Mogę się założyć, że nie będziemy drugim Milanem.

1

@MaTt_BarcaFan Polska to nie jest normalny kraj.

23

Nie zachowujmy się jak małe dzieci. Przecież powiedział prawdę. Od strony zarządzania Real Madryt to jest w światowym sporcie TOP. Biali będą płakać po Perezie przez wiele lat, bo ciężko będzie znaleźć drugiego tak biegłego w tych sprawach człowieka. Ja się nie wstydzę powiedzieć, że zazdroszczę im Pereza. Będą mieli piękny, unowocześniony stadion, mają przynajmniej kilku fajnych piłkarzy, mają Pintusa (przydałby się naszym gwiazdeczkom), mają wiele innych rzeczy które możemy im zazdrościć (bardziej lub mniej), ale gdybym mógł wyciągnąć jedną rzecz z tego klubu to właśnie Pereza.

0

@masq To zostaje Ci tylko szambo. Płać i płacz.

0

@masq Wal przydomową oczyszczalnię, biologiczną. Wywozisz raz w roku.
Pompa ciepła super sprawa, ale tylko z fotowoltaiką - inaczej się nie opłaca.

0

@ForcaMilosz Nie umiesz się bawić

0

@Lionel_Messi10 Magda Balsam, zawodniczka piłki ręcznej, drużyny z Jarosławia. Przed chwilą fajnie zagrała w przegranym spotkaniu z Piotrcovią.

0

Na pierwszy rzut oka: kobieta czy mężczyzna?

https://tiny.pl/977d9
https://tiny.pl/977df

Tylko bez szukania w grafice Google.

1

@barcelonaLM w meczu z Betisem - w języku polskim deklinujemy nazwy własne.

0

@sonek Deszcz pada.

0

@AmigoBlancos To są nerwy. Można się pomylić. Jak się siedzi przed kompem to wszystko jest dużo łatwiejsze.

1

@Odcinkowy Wreszcie ktoś tu to zauważył.
Polecam poczytać jak Radek Sikorski i jego klakierzy jeździli po Kolendzie-Zaleskiej z TVN gdy podczas wywiadu z nim zaczęła mu zadawać trudne pytania.

https://opinie.wp.pl/gasior-obrzydza-ludziom-opozycje-co-pokazaly-reakcje-na-wywiad-kolendy-zaleskiej-opinia-6683123907185632a

0

@VamosGirl Skoro nie ma na rynku nikogo ciekawego to trzeba sobie kogoś wykreować.

0

@Kubox Solidny. Szczególnie w ataku trudny do zatrzymania. Szybka ręka.

0

@BordeR A to uważasz, że UE jest dzisiaj zajebibi, równo traktuje wszystkich i w ogóle nie ma sie do czego przyczepić? To jesteś naiwny jak małe dziecko. To jest taka sama patologia jak wszystkie polskie rządy.

Uczepiłeś się tego, że jak wyjdziemy z UE to w Polsce będzie ciemnogród jak rzep psiego ogona. Pokazujesz zacofane myślenie - jak nam Niemiec z Francuzem nie pokażą co mamy zrobić to sami sobie nie poradzimy. Mylisz się.

0

@czosnekfcb Trzeba wgrać sejwa sprzed wyboru Bartoloemu

0

@Rust_Cohle Za Najmana mógłby robić @Kgorecki2500
Nie można mu odmówić determinacji w cowieczornym wylewaniu swoich frustracji.

0

@clyde Pewnie mają kopie i udostępnią :)

0

@Colon Łamanie prawa to w Polsce standard. Niezależnie czy ktoś popiera tych lewych czy tych prawych.

0

@doc Obawiam się, że bez konkretnych wzmocnień to tu nawet woda z Wisły nie pomoże.

0

@BordeR @Kgorecki2500 Dobra, niech będzie po waszemu, bo widać że jesteście oporni na wiedzę: jak bardzo po Brexicie obniżył się poziom życia/zmniejszyła gospodarka w Wielkiej Brytanii?

Powiem wam tylko tyle - to co się dzieje obecnie w UE sprawia, że ta organizacja nie pociągnie długo. Poza tym nie znacie podstawowego faktu: od 2027 roku Polska stanie się płatnikiem netto w UE, tj. będzie więcej płacić do wspólnej kasy niż z niej wyjmować.

EDIT
@parpe następny oporny, który nie potrafi zrozumieć, że Rumunia to tylko symbol obniżenia stopy życia.

1

@BordeR To kiedy Wielka Brytania po Brexicie stała się Rumunią, bo nie zauważyłem?

0

@barcelonaLM Na moje resentymenty by to nie zadziałało.

0

@Bykunn Jest Wenger i Global Football Development, dziesiątki ludzi którzy się tym zajmują. Niech coś wymyślą.
Co ja bym zaproponował? Ewidentna ręka, czyli taka zagrana z premedytacją (np. Suarez z Ghaną podczas MŚ 2010) - rzut karny. Pozostałe ręki - rzut wolny z 16 albo powiedzmy 20 metra na szerokości na której była ręka.

1

Irytuje mnie strasznie brak jasnych i klarownych zasad dotyczących dotknięcia piłki ręką w polu karnym. Spójrzcie na sytuację z meczu City - Lipsk. Klostermann zostaje nabity z małej odległości przez Mahreza i mamy rzut karny. Podobna sytuacja miała miejsce w niedzielnym spotkaniu Realu z Celtą i karnego nie było. Też była stosunkowo bliska odległość i też było nienaturalne ułożenie rąk.
Czasem mam wrażenie, że oni specjalnie tego nie uregulują, żeby wzbudzać kontrowersje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?