0

@lukas10 Nie zabraniam Ci marzyć, ale trzeba myśleć (o zgrozo) realnie. Ani finansowo, ani sportowo projekt Barcy nie jest w tym momencie zachęcający.

0

@Kettger A dlaczego? Skoro nie możemy kupić drugiego Messiego, to musimy go sobie wykreować. Nie trzeba od razu brać gości za 100 mln euro, bo nas na nich nie stać. Araujo kupiliśmy za 5 mln, Real Fede Valverde wyciągnął za podobną kwotę, Pedri kosztował jakieś 20 mln. Zobacz jak można stosunkowo tanim kosztem mieć całkiem przyjemną drużynę. Salzburg za Haalanda zaplacił Molde 8 mln euro i ten wszedl z buta do tej druzyny. Musimy szukać perełek właśnie po takich klubach.

0

@Messibestplayerintheworld Gdyby był Messi to jeszcze bym mógł uwierzyć, nawet pomimo trudnej sytuacji finansowej. Teraz nie ma na to szans. Im szybciej się z tym pogodzimy, tym lepiej dla nas.

7

@lukas10 Ogromna pensja + 75 mln euro dla BVB + premia za podpis + gruba premia dla spaślaka Raioli.
Taaaaa.... na pewno nas stać.

0

@Zytko Lose Yourself

0

@betonito Suski powiedział, że trudno nazwać to katastrofą, RACZEJ zamachem.

Albo nie znasz znaczenia słowa RACZEJ (co świadczy o Tobie źle), albo bawisz się w tępą propagandę (czym nie różnisz się od tych z PiSu i świadczy to o Tobie fatalnie).

3

@takisobiektos Skompromitowałem się doszczętnie tym wystąpieniem :D

0

@tadzik447 Nie interesuje mnie jak swoją pracę wykonują siatkarze na tle piłkarzy. Interesuje mnie jak siatkarze wykonują swoją pracę na tle innych siatkarzy. Używając Twojej logiki rozumowania można stwierdzić, że polscy piłkarze są zajebiści, bo hokeiści na lodzie na mistrzostwach świata elity byli wieki temu i to pomimo faktu, iż mistrzostwa są rozgrywane co roku. A piłkarze byli w Korei i Japonii, byli w Niemczech, byli w Rosji.

Siatkarze powinni ten turniej zakończyć ze złotym medalem. Będzie co najwyżej brąz. To jest porażka. I fakt, ze piłkarze radzą sobie duzo gorzej nie ma żadnego znaczenia.

1

@Comentateiro Wzruszyłem się...

0

@horang 2-0 z Czechami w 1/8 finału ME czy remis 1-1 z Norwegią we wrześniu to moim zdaniem nie jest dobre radzenie, ale masz prawo uważać inaczej. Grupa jest na styku, mogą przegrać z Norwegią u siebie i czekają ich baraże.
Poza tym raczej chodziło mi o to, że Koeman celuje w powrót do reprezentacji po zwolnieniu van Gaala, nawet jeśli musiałby czekać do MŚ w Katarze. Nie będzie się bawił w piłkę klubową.

0

@Sysia11 Krew nie woda

0

@Garbatyy Kotletico miało ogromną przewagę rok temu, a i tak potrafiło ją roztwonić dlatego ja bym niczego nie przesądzał.

0

@horang Wróci do repeentacji Holandii.

0

@Xxxbarca4ever To nic nie zmienia. Fakt jest taki, że dużo łatwiej jest osiągnąć sukces w siatkówce niż w piłce nożnej. A już tym bardziej jeżeli masz w swoim składzie najlepszego (?) bądź jednego z najlepszych na świecie zawodników. Tym bardziej, że aktualnym zwycięzcą Ligi Mistrzów jest polski klub. Tym bardziej, że mistrzostwa były rozgrywane u siebie.
Złoty medal to był nasz obowiązek. Rosjanie i Francuzi byli wypruci po Igrzyskach Olimpijskich - widać że nie zależało im na tym turnieju. To co było najważniejsze zrobili w Tokio. Pozostałe drużyny są przynajmniej o klasę lub dwie gorsze od nas.

0

@Encore Przypomnę 2010 rok i Sneijdera. Wygrał prawie wszystko co się dało, był w finale mistrzostw świata, ale ZP i tak wygrał Messi. I wtedy argumentacja była taka, że miał słabą jesień.

3

@Xxxbarca4ever Siatkówka na świecie to jest sport świetlicowy. USA jest jedną z najlepszym drużyn globu, a nie mają nawet profesjonalnej ligi! Są jedynie rozgrywki amatorskie. To jest sport pokroju piłki ręcznej, popularny w kilku/kilkunastu krajach na świecie.
Piłka nożna to sport globalny. Finał MŚ, ME czy El Classico jest transmitowane na cały świat.

2

0

@Vebrol Wybacz, ale nie będę grzebał w Twoim tyłku. :P

0

Cadiz pokonało wczoraj Celtę Vigo 2-1 mając 22% posiadania piłki, oddając 3 celne strzały i mając tylko 87 celnych podań (mniej niż jedno celne podanie na minutę)!

1

@Kamilos84 Forza Italia. Szybciutkie 3-1.

0

@FCB24 Łomacz i Kaczmarek u Hajnekena wchodzą jedynie na podwójną zmianę. Trzy przejścia i ławka.

0

@Colon Tak. W meczu PSG z Club Brugge podczas gdy spiker wyczytywał składy wszyscy piłkarze PSG zostali wygwizdani, poza jednym - Leonardem Messim. Ten dostał furę braw.

0

@TheNekro94 Pudło. Na Polsacie też leci. Próbuj dalej.

1

Dobra robimy reasumpcję tego meczu.

1

@barcowy1899 La Liga mocniejsza? Obawiam się, że jakby Bayern przerzucić do ligi hiszpańskiej to cieszyliby się z mistrzostwa w kwietniu.
A taka Borussia Dortmund spokojnie załapałaby się do LM.

1

@Sulimo Z Rosją czy Finlandią powinniśmy zagrać o 17:30, przenieśliśmy mecz na 20:30 bo prime time i w ogóle. Ze Słowenią już nie przenieśliśmy, żeby mieć więcej czasu na odpoczynek. To nie jest kombinowanie. Pod tym kątem ME w piłce nożnej wyprzedzają siatkarskie turnieje o lata świetlne. Terminarz od dawna znany i nie ma problemu.

0

@barcowy1899 Bundesliga przehajpowana, Serie A przehajpowana, we francuskiej tylko PSG, hiszpańska w totalnym odwrocie (chyba że chodzi o Ligę Europy). Czyli Twoim zdaniem warto jedynie angielską oglądać?

0

@Vebrol Miało być śmieszne, a wyszło żałośnie.

1

Karma wraca. Kombinowanie z terminarzem, ustawianie wszystkiego pod Polskę teraz wyszło nam bokiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?