baartekk97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2021
Częstochowa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Inter Mediolan nie sięga Legii do kolan!
0
@BeziteX Nie przegrała, bo byliśmy od samego początku po stronie aliantów. Wojnę przegrały w zasadzie Niemcy, Włochy, Japonia, Rumunia i Węgry.
Ruscy mogli dostać benefity, ale dlaczego kosztem Polski? Mogli podszczypać Rumunów.
0
@priest9999 Tylko dlaczego Polska straciła terytorium mimo iż wojnę wygrała?
0
@LecimyPoMajstra Nie oglądałem, nie oglądam i oglądał nie będę.
0
@kuz Trzeba się łudzić, że po pierwsze wróci Fati, po drugie być może będzie Dembele, po trzecie Bayern będzie miał już pewny awans i wyjdzie rezerwami.
1
Podaję rozpiskę spotkań LM w TVP Sport:
1 kolejka: Inter Mediolan - Real Madryt
2 kolejka: Juventus - Chelsea Londyn
3 kolejka: Benfica Lizbona - Bayern Monachium
4 kolejka: Liverpool - Atletico Madryt
5 kolejka: Manchester City - PSG
6 kolejka: Bayern Monachium - FC Barcelona
1
@hoodRich TOP10? Dokładnie na tej pozycji na której on gra to jest Top1. Gdyby w Barcelonie był taki piłkarz to od razu mielibyśmy 50% więcej jakości.
0
@fart Przypomnę tylko, że na boisko wychodzą piłkarze.
0
@Slazzy Przecie tam jest wirusów od groma.
0
@robsesh Jestem zielony w tych sprawach - gdzie szukać sprawdzonych informacji?
0
@tomek8756 https://live.polsatboxgo.pl/
Nie dziękuj.
0
@Slazzy Karny dla Bayernu
0
@FC1899Barca Truskawka na torcie Panie kochany.
0
@macio_944 Niskie masz wymagania skoro uważasz ten skład za przyjemny.
0
@neymarjr_143 Nie każdy ma kartę kredytową. Szkoda, że nie potrafią wprowadzić płatności Blikiem lub przelewem. Niby XXI wiek, ale jak na stronie białych - zacofanie.
0
Dawno nie widziałem tak defensywnie ustawionej Barcelony.
0
@Virusk3 Weź kredyt i zmień pracę - tak młodym Polakom radził Komorruski.
1
@neeed Zależy od odmiany.
3
@totalcrack Po pierwsze mylisz się i to bardzo.
La Liga to nie federacja. To stowarzyszenie odpowiedzialne za organizację rozgrywek. Coś jak spółka Ekstraklasa SA w Polsce. Odpowiednikiem PZPN w Hiszpanii jest RFEF pod rządami Rubialesa.
La Liga tak czy siak dzieli prawa TV na kluby i nie potrzebuje do tego CVC, nie potrzebuje dzielić się zyskami z CVC. Ten fundusz chce oskubać kluby. Jak masz kalkulator to szybko policzysz, że po kilku latach będą zarabiać krocie, nieproporcjonalne do zainwestowanych pieniędzy.
0
@Transu96 a co podwoziem?
1
@Janiama Nie ilość tylko liczba.
Odnośnie kontuzji to co powiedzieć o Zidane i poprzednim sezonie? A mimo to potrafił zrobić całkiem solidny wynik (2 miejsce w lidze i walka do ostatniej kolejki o mistrza + półfinał LM).
Pandemia dotknęła wszystkie kluby, więc ciężko tu mówić o tym że to my jesteśmy pechowcami.
Problemy finansowe to nie wynik pecha tylko chu...ego zarządzania. Sami sobie tego piwa nawarzyliśmy.
Odejście Leo - pochodna problemów finansowych.
Griezmann - jak wyżej.
0
@Deviler Pozdrów go
0
@Janiama Co to znaczy, że ma pecha?
2
@Sulimo Róg z białego bawoła Arawa. Great Horn.
0
@mercurial2000 Wchodzisz w dorosłe życie, więc musisz się przyzwyczaić do tego, że tam gdzie są pieniądze, tam zdarzają się takie rzeczy.
0
@KrwawiaceoczyVEB Idzie na komisję do ZuSu.
0
@RonnieVEB Dobrze wiesz, że tak nie będzie.
2
@Dariusz40
Po 1. - 97 to nie mój rok urodzenia. To numer domu w którym mieszkam :)
Po 2. - nie jestem hipsterem, nie pracuję w korpo, nie jem tofu, etc.
Po 3. - dałeś się omamić propagandzie Tebasa i Ceferina.
0
@RonnieVEB Wydaje mi się, że w przypadku takich gości jak Ronaldo czy Messi to nie trzeba czekać aż tak długo.
0
@kielon93 Żeby tylko nie było jak z Robbenem. W Chelsea szklanka, w Realu to samo. Poszedł do Bayernu i zagrał kilka fajnych sezonów.
Dembele trafi do klubu gdzie go fizycznie "naprostują" i będzie szalał.