baartekk97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2021
Częstochowa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arkon To Ci lekarz sprzedał wierutną bzdurę. Popatrz co się dzieje w Izraelu. Praktycznie cały kraj zaszczepiony, a biją dzienne rekordy zakażeń. Gdyby faktycznie szansa na to, ze wirusem zarazi się ktoś zaszczepiony była niewielka, to w Izraelu byłoby teraz bajlando.
Więcej wyrozumiałości. Zaplanuj wyjazd w Polsce. Nie trzeba jeździć do zatłoczonego Zakopanego czy Karpacza. Są w Polsce tysiące pięknych i często nieodkrytych miejsc, gdzie można super wypocząć, także zimą. Upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu: wypoczniesz, zresetujesz umysł, a przy okazji wesprzesz polska gospodarkę. Jak w najbliższe ferie nie wyjedziesz poza Polskę to naprawdę nic złego się nie stanie. Zapewniam Cię, że będziesz miał w swoim życiu jeszcze mnóstwo okazji to wyjechania zagranicę.
Nie wiem na co liczysz? Chciałbyś, żeby ktoś dał Ci odpowiedź na pytanie, na które dziś absolutnie NIKT nie zna poprawnej odpowiedzi?
0
@Xxxbarca4ever Nie wydaje mi się, żeby mi cokolwiek brakowało w kwestii wykształcenia, w stosunku do Twojej mało skromnej osoby. Ale mniejsza z tym.
Widzę, że trafił się typowy Polaczek: nie znam się, ale się wypowiem. Piszesz, że specem nie jesteś, ale nie przeszkodziło Ci to napisać wcześniej, że "OCZYWIŚCIE cukier szkodzi równie bardzo jak papierosy".
Jest mi po prostu cholernie smutno, że ktoś tak wybitnie wykształcony jak Ty nie posiada absolutnie podstawowej wiedzy z biologii.
0
@Bykunn Przecież Ty, owieczko tuskowa, powinieneś się cieszyć z takiego obrotu sprawy. Będziesz miał swoje "wolne" (wolne inaczej) media.
0
@Yosemite Przecież to nie jest skrzydłowy.
0
@barcelonaLM To po co przyjmowaliby ustawę, która za chwilę każą Dudzie uwalić? Przecież to się nie trzyma kupy. Dla PiSu to ogromna porażka.
0
@Xxxbarca4ever Chodziłeś do szkoły w ogóle? Wiesz co to węglowodany? Tak, to są związki zbudowane z atomów węgla, wodoru i tlenu. Pełnią rolę głównego źródła energii dla organizmów żywych, w mniejszym stopniu są także materiałem budulcowym. Potocznie nazywamy je... CUKRAMI.
To jest wiedza z 5 klasy szkoły podstawowej.
0
@barcelonaLM Gimby i tak napiszą, że podpisuje wszystko jak leci.
0
@Arkon Szczepienie nie chroni przed zarażeniem! To tak trudno zrozumieć? Na ten moment szczepionki chronią jedynie przed ciężkim przebiegiem choroby. Osoba zaszczepiona także może zachorować i przede wszystkim także może być nośnikiem wirusa.
Stąd konieczność wykonania testów przed wizytą w szpitalu - jest to o tyle ważne, że w szpitalu znajduje się wiele osób o obniżonej odporności, bardzo podatnych na tego typu choroby.
Co do paszportu to Twoja żona musiała być zaszczepiona w styczniu 2021 skoro jej paszport wygasa w lutym. Na ten moment nikt nie da Ci konkretnej odpowiedzi, bo nikt jej nie ma.
0
@Arczek2001 A to dopiero początek.... ;)
0
@Uukasz_93 To dobry pomysł, ale UEFA na to nie pójdzie.
0
@Arczek2001 Najlepszego Arczek. Jak dwójka przodu to już trzeba zacząć o siebie dbać.
1
@Uukasz_93 Kiedy chcesz grać te eliminacje dla najsłabszych skoro terminarz jest napięty jak baranie jaja?
Musieliby zrezygnować z idiotycznej Ligi Narodów, ale tego na razie nie zrobią.
0
@kuz Film dla niewymagających. Jak dla mnie nudy na pudy, ale może Wam akurat podejdzie.
1
@Bobo25 Moim zdaniem powinien być obopólny walkower, bo obie strony narobiły gnoju.
24
RAC1 skompromitowało się doszczętnie tym wystąpieniem. Ja rozumiem, że kliki, że zasięgi, ale to już gruba przesada. Nawet najbardziej naiwni nie uwierzą.
0
@Bobo25 Bo to Ameryka Południowa. Inny styl życia. Też uważam, że zrobili to z premedytacją, natomiast Argentyńczycy też zachowali się jakby całe życie w oślej ławce siedzieli.
3
@kuba1794 Gdzie Cię dokładnie boli? Jeżeli liczba w nicku to twój wiek to już nie są przelewki. Po 220 roku życia takie rzeczy są niepokojące.
2
@Songo91 To nie był mecz po którym można oceniać obrońców. Gruzini nie stwarzali zagrożenia.
1
@bartekvisca Lewy wczoraj zagrał bo siwy czarodziej był posrany po meczu z Albanią i bał się że bez Lewego będziemy męczyć bułę.
0
@Criss18Barca Liczy się klasyfikacja Fair Play proszę Pana.
3
@cinero1996 Najpiękniejsze dni...
3
@lucca87 Skoro nakłamali w oficjalnych dokumentach to jest w tym ich wina.
Co nie zmienia faktu, że brazylijski Sanepid powinien załatwić to inaczej. Zaraz po przylocie wbić do hotelu i tam załatwić sprawę.
0
@Criss18Barca O tym samym pomyślałem, żart imienia Karola S.
Coś w stylu: dlaczego Robin Hood. Bo mało jadł.
2
@HarveySpecter NIe ośmieszaj się. Jak to jest, że kibice Barcelony płaczą, że wszystkie mecze są na C+, a kibice Realu robią to samo - też wszystkie mecze na C+? To co pokazuje Eleven?
W tamtym sezonie robiłem porównanie i na początku zdecydowana większość spotkan Barcy była na Eleven, ale gdzięś w okolicach 30 kolejki wszystko się wyrównało. Podejrzewam, że mają gdzieś w umowie zapis, że na koniec sezonu muszą pokazać podobną liczbę spotkań Realu i Barcy.
PS
A tak na marginesie to cała ta sytuacja z Eleven i Canal+ to patologia czystej wody. Dlatego ja, w przeciwieństwie do wielu, cieszę się, że na rynek wszedł nowy gracz - Viaplay i przejął Bundesligę, LE, a od kolejnego sezonu ligę angielską i Formułę 1. Janusze z Eleven i C+ jak dostaną po tyłku to może dotrze do nich, że nie warto robić ludzi w balona.
1
@KrwawiaceoczyVEB Myślę że nie ma między nimi większej różnicy.
0
@Ls0811 Takiego to tylko za jaja i na latarnię.
Albo do wora i do jeziora
PS
Nie mówi się nadgnite tylko nadgniłe.
0
@FC1899Barca U mnie łapa :)
0
@tadzik447 Grałem w gimbusiarskich czasach w kilka fajnych tytułów, ale niestety zapomniałem jak się nazywały.
Udało mi się jedynie odświeżyć serię Commandos, Original War (genialna jest ta gra) i serię Gothic.
4
@Kgorecki2500 Niekoniecznie miałaby większość. To są wybory proporcjonalne.
0
Szybka ankieta. Co wydarzy się wcześniej: George R. R. Martin skończy "Wichry zimy" czy na "Notatniku" wprowadzą powiadomienia? :D