baartekk97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2021
Częstochowa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Przemek2323 a czy PO jest przeciwne 500 plus? No nie. Dziękuję bardzo.
0
@barcelonaLM Barca nie wzięła pieniędzy od CVC i jakoś przeżyje. Trzeba zacisnąć pasa i tyle. Niech utną obligatoryjne "13" w budżetówce i już jaka oszczędnośc. Być może trzeba przystopować z 500+
0
@MaTt_BarcaFan Była kiedyś z nim taka akcja:
https://www.sport.pl/pilka/7,65037,24845067,bartlomiej-dragowski-kontuzjowany-bramkarz.html
dla mnie facet w reprezentacji jest spalony. Jak ktoś odmawia gry z orzełkiem na piersi to sorry, ale niech się buja.
0
@lucca87 I to przy założeniu, że przychody pozostaną na tym samym poziomie.
0
@MaTt_BarcaFan Drągowski odpada. Ja bym go nawet do reprezentacji nie powołał.
0
@barcelonaLM Przecież to jest kredyt. Będziemy musieli to zwrócić. Dobrze że to zablokowali.
0
@zmiter912576 A wolałbyś na własnej działalności?
2
@gontex lepiej lir, jak dobrze wymienisz.
1
@WisniaKala tic tac
0
@Phaet Przed Kotletico hot, a teraz to już sam nie wiem. On nawet nie potrafi w pojedynczych spotkaniach odpalić.
0
@lucca87 To tylko Twoje domniemanie.
1
@GeneralXavi Tylko pamiętaj, że sektor to jedno, ale miejsce też ma znaczenie.
1
@GeneralXavi Masz tu widoki z sektorów i sam oceń :)
https://www.ai360.pl/panoramy/446,pge-narodowy-widoki-z-sektor%C3%B3w
0
@GeneralXavi Zdecydowanie lepiej dopłacić. Na G19 g...wno będzie widział.
0
@Aureczek A jakie to ma znaczenie? :)
1
@Sysia11 To komu się kibicuje akurat nie ma znaczenia. Nie ma znaczenia czy to jest forum kibiców Barcy, czy forum kreślarskie. Nieważne czy to koszulka Ronaldo, czy Kucharczyka. Po prostu smutne jest to, że hejt ma tak duży poklask, że obrażanie kogoś, wyśmiewanie się i to aż tak prostackie, jest dla niektórych fajne. Ktoś kto nazywa koszulkę innego klubu ścierką albo każe szukać jej w śmietniku na pewno nie zalicza się w poczet ludzi kulturalnych.
0
@lucca87 Typowy Polak: nie wiem, ale się wypowiem.
0
@tobiasson92 wtedy państwo polskie nie istnieje
2
@Kapitan hawk Smutne jest to, że taki komentarz uzyskuje jakikolwiek poklask. Widać, że hejt trzyma się dobrze.
0
@NaFazieHitman Zaorała ten cyrk.
0
@lucca87 O pojawił się najbardziej przemądrzały użytkownik tej strony.
0
@Bykunn On wie wszystko, on jest przemądrzały. Najmądrzejszy w całej wsi. @lucca87
0
@svensonFCB Ja tak.
0
@escarabajo 4 mecze, gol i asysta (z Ukrainą). Jeden pełny mecz (z Ukrainą). Faktycznie wszedł z buta w reprę Hiszpanii.
Jestem jego fanem, ale bez przesady.
0
@BartArt Faktycznie marzenia. Ściętej głowy.
0
@Kgorecki2500 Liga też chyba troszkę mniej wymagająca.
1
@Yosemite Piękne czasy.
0
Kingsley Coman ma 25 lat i odkąd wszedł do dorosłej piłki to zawsze był... mistrzem kraju w którym aktualnie występował.
Ma na swoim koncie 2 mistrzostwa Francji (2013 i 2014), 2 mistrzostwa Włoch (2015 i 2016) oraz 6 mistrzostw Niemiec (od sezonu 2016 do 2021). W jednym sezonie był podwójnym mistrzem - Włoch i Niemiec (zagrał jeden mecz w Serie A w barwach Juve po czym został wypożyczony do Bayernu).
Taki talizman jest nam potrzebny ;)
0
@ProMILs Nie przesadzaj. Dają radę te koszulki.
0
@cules100pro Żądasz zbyt wiele :)