1

@bartas97 Wolę bardziej średniowieczne klimaty, czołgi niekoniecznie, ale spróbuję.

0

@tadzik447 Przy Tzarze swego czasu straciłem mnóstwo czasu. Wszystko było grane. Szukam czegoś nowego.

0

@bartas97 było grane podszywko.

1

@joloskyy Za darmo jest dostęp do trybu wieloosobowego tylko do 6.09.

0

@tomek8756 Pytam poważnie: czy gdyby Pan Fogiel był powiedzmy bibliotekarzem i zarabiał 3 tys. zł to nie byłoby problemu?

1

@tomek8756 Czyli jakby Pan Fogiel zarabiał mniej to nie byłoby problemu?

0

@Sulimo Poczekaj aż odkryjesz Grę o Tron. Tam to jest dopiero mnóstwo różnic między książką, a serialem.

0

Szukam jakiejś fajnej gry strategicznej a la Northgard albo Anno 1404.

1

@marcin62 Taaaaaa... Już widzę oczyma wyobraźni jaki byłby skowyt gdyby to ktoś z prawej strony tak powiedział.

1

@Wojcio Ciasto na drożdżach tak długo nie rośnie.

0

@bartas97 Jak typowy atencjusz.

2

@KarwanLaMasia Szkoda marnować pieniądze.

0

@dzefrej234 Nadal nie wiem co jest ciekawego w tym, że piją wodę Krynka albo jedzą jogurt sokólski?

0

@MisterGuardiola Bo prawda jest taka, że tylko kibice Barcelony uważają, że w Ameryce Południowej poziom jest kosmiczny, a w Europie sami leszcze do bicia.

3

@vangoor Cezary Żak o Ranczu:
"Uważam, że to zamknięta historia. Powrót do „Rancza” uważam za chybiony pomysł. Andrzej Grembowicz,
scenarzysta „Rancza”, już nie żyje i nikt nie jest w stanie go zastąpić.
Pisał fenomenalnie. Jestem aktorem, który często coś skreśla
w scenariuszach – niekonsekwencje, pojedyncze słowa, niepotrzebne wątki
– a u niego nie wykreślałem praktycznie nic. Nie powinniśmy więc do tego
serialu wracać, ludzie i tak nas zapamiętają, przejdziemy do historii,
bo „Ranczo” to Polska w pigułce, ale Polska lat 2005-2015. Poszliśmy
dalej, jesteśmy w innym momencie historii. To już nie ten kraj, którym
byliśmy rok po wejściu do Unii Europejskiej."
Wywiad dla Onetu.

11

@NaFazieHitman Jak teraz śmiesznie brzmi poniższa wypowiedź:


0

@MessInTheClub 2 godziny? Z czego Ty to ciasto zrobiłeś?

6

@vangoor Przede wszystkim część aktorów, na czele z Cezarym Żakiem, nie chce żeby powstała kontynuacja, ze względu na śmierć głównego scenarzysty. To jest główny powód, a nie jakieś pierdy o braku finansowania.

1

@barcanawieki W niedzielę tylko ziemniaczki ze schabowym.

17

Polskie postępowe dziennikarstwo:


1

@dzefrej234 Co w tym ciekawego?

0

@bartas97 Google nie masz czy kolegów szukasz?

1

@Kondziubarca Chyba nie znasz historii klubu ze Stężycy. Balują za hajs samorządu.
Football manager na żywo

0

@Encore Kupię Ci słownik ortograficzny żebyś miał większe możliwości.

0

@koksik2700 Na rozkładzie Gibraltar, Szkocja, Gruzja, Austria, Macedonia Północna i Czarnogóra. Spośród tych 9 bramek aż 4 z rzutów karnych.

Potrzebujemy Memphisa w takiej formie.

2

@barcanawieki Jak się zaszczepisz to będziesz 5G łapał. Także tego..

0

@Aureczek pytaj Southgate

0

@isnogood Ciężko określić. Jak na razie nie ma wielkiego zainteresowania, ale być może było to związane z okresem wakacyjno-urlopowym. Oczywiście odejscie Leo zrobiło swoje, ale być może to tylko chwilowy spadek zainteresowania.

1

@KrystianR 350 zł + szama.

0

@isnogood To zależy od restrykcji (liczba osób na stadionie) i zainteresowania karnetowiczów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?