baartekk97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2021
Częstochowa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Yosemite Wszyscy z zakolami. Przypadek? Nie "sondze"...
61
@Pawel1985 W buty Messiego to już nikt nie wejdzie.
0
@Rust_Cohle Oj, za szybko kolega skreśla Juve, zdecydowanie za szybko. Ronaldo, Dybala, Chiesa, Kulusevski. Do tego Chiellini, Bonucci, de Ligt i przede wszystkim Allegri na ławce. Wiadomo, że mają braki, szczególnie na bokach obrony i w środku pola, ale idę o zakład, że będą bardzo groźni.
A z PSG to poczekajmy na mecz z Chelsea, City czy Bayernem. Nie oszukujmy się - ani Ney, ani Messi czy Mbappe nie będą harować w defensywie.
0
@LeoMessiah Janusz Panasewicz też tak uważa?
0
@Rust_Cohle No nie wiem. Być regularnie mistrzem Francji, a być regularnie mistrzem Włoch to jednak różnica.
LM? Pożyjemy zobaczymy. Francuzów też wszyscy ukoronowali mistrzami Europy jeszcze przed turniejem, a jak wyszło to życie pokazało.
0
@Criss18Barca Liga bez wielkich derbów to ..uj nie liga.
1
@Kgorecki2500 Zazdroszczę dużej ilości wolnego czasu i współczuję braku jakiejkolwiek pasji. Siedzieć i przez cały dzień napierd...ć na PiS to jednak trzeba mieć dużo czasu do zmarnowania.
PS
Giertych to ten sam, który 1 marca 2007 podczas nieformalnego spotkania ministrów edukacji państw UE zaproponował stworzenie europejskiej Wielkiej Karty Praw
Narodów, mającej zawierać m.in. obejmujący całą Europę zakaz
przeprowadzania aborcji i propagandy homoseksualnej?
0
@kamilos1214 Musiałbyś wybadać z czego lubi pić. Nie każdemu podpasuje kufel.
1
@zTx Na samym Depayu daleko nie zajedziemy. Chłopak jest świetny, ale nadal to nie ta sama półka co Messi, Ronaldo, Ney czy Mbappe.
0
@HERORICH2 Jak startują kobiet w Le Mans to faktycznie kobiety potrafią prowadzić. A to, że moja Jessica nie potrafi zaparkować nie ma znaczenia.
0
@HERORICH2 wstawaj, zesrałeś się :)
0
@Ghotti Jak ktoś sobie może pozwolić to czemu nie. Ale w dzisiejszych czasach to tylko Ci którzy żyją z socjalu.
0
@vangoor Fati da radę, bo to dobry chłopak. Ambitny, poukładany. Coutinho niestety będzie katalońskim Jamesem Rodriguezem. Tak prognozuję.
1
@NaFazieHitman Drugi koszyk silniejszy niż pierwszy także to nawet lepiej :)
Ale tak czy siak trzeba mieć trochu szczęścia, bo możesz trafić na Lille czy Sporting, a równie dobrze na City lub Bayern.
0
@krajana Dzik :D
1
@NaFazieHitman To jest niesamowite. W Toruniu mieszka prawie 200 tys. osób, miasto słynie z pierników, pieknego Starego Miasta, urodził się tam Kopernik, jest to jedno z najstarszych miast w Polsce, ma świetnych żużlowców. Ale jak rzucisz hasło "Toruń" to większość i tak skojarzy z Rydzykiem.
1
@Bobo25 Właśnie o to chodziło.
3
@swiergol2 Smutny jest ten ambicjonalny zjazd.
1
@Krystian1588 Tebas kłamie nawet jak mówi dzień dobry.
0
@bartas97 Czyli nie znasz
0
Patrzę na skład, który w sezonie 17/18 wygrywał młodzieżową Ligę Mistrzów i mam wrażenie, że trochę zmarnowaliśmy to pokolenie.
https://www.transfermarkt.pl/fc-barcelona-uefa-u19/startseite/verein/41584/saison_id/2017
5
@Peszko07 Przyjmie ich do swojego domu? Czy za pieniądze województwa Pomorskiego, czyli nasze, wynajmie im mieszkanie?
0
@Chinaski Niezły odlot.
Ale ten @Exen to taki sam ananas. Koczowisko Afgańczyków nazywa "aktualnie najważniejszym miejscem w Europie". xD
2
@Naker Determinacja i ambicja to naprawdę fajne cechy, tylko koniec końców liczą się umiejętności, a tych widocznie brakuje.
0
@bartas97 A jakie znasz metody estymacji?
0
@MesQueUnClub_87 Typowy leming z Ciebie - jak go zaorzesz i nie ma żadnych argumentów to się obraża :D
A ja dalej czekam na Twoją odpowiedź jakie to biznesy upadły czym przyczyniły się do wzrostu cen żywności.
Tobie się wydaje, że jesteś najmądrzejszy na świecie, a wypisujesz jedynie dyrdymały bez pokrycia w faktach. Musisz mieć smutne życie. Bez pozdrowień.
0
@MesQueUnClub_87
Poza tym twoim zdaniem mamy gigantyczny kryzys finansowy, także trzeba oszczędzać #bekazfrajerów
0
@bartas97 wiesz co to ironia?
0
@Chakalaka zerowa przydatność tego typu trików na boisku. Nie wiem czym tu się podniecać.
2
@Neutralny_94 Wiarygodność źródła zerowa.