0

@MarioVeB! A dlaczego? Stacje benzynowe są przecież wyłączone z zakazu

0

@BulaKG SPokojnie, jeszcze się rozkręci :D

0

@TheNekro94 To strasznie zniewoleniu muszą być Niemcy, gdzie wszystkie sklepy są zamknięte w niedzielę od wielu, wielu lat.

0

@puyol_presidend5 Patola i tyle w temacie. Niewiele ma to wspólnego ze sportem.

0

@Dojaar Mhmm.... czyli wyborcza jest lepsza, bo ma lepszą propagandę niż TVP, bardziej inteligentną. Interesujące.
Jak ktoś uknuje wielowymiarową intrygę przez którą ktoś inny straci życie to jest lepszy od tego, który pier...nie kogoś młotkiem w łeb i ten ktoś umrze. Jest Twoim zdaniem lepszy, bo jego zabójstwo było bardziej inteligentne, nie takie tępe i prostackie.

Do Twojej wiadomości: propaganda to zawsze ZŁO, nieważne czy jest inteligentna czy tępa, taka czy sraka. Nieważne czy "kur..sz" się dla PiSu czy dla PO.

2

@Nano22 A cóż stoi na przeszkodzie, żeby to zrobić w piątek albo w sobotę?

0

@tobiasson92 O widzę, że kolega jeszcze nie poznał towarzysza Broniarza :)

0

@barcelonaLM Ja na Wyborczą nie wchodzę w ogóle, bo to szczujnia większa niż Wiadomości TVP, ale żeby nikt mi nie zarzucił stronniczości to skopiowałem też ich link. Są jeszcze, niestety, ludzie którzy uważają ich za guru dziennikarstwa.

Co do tematu: znajdą szybciutko.

8

Co do niedziel handlowych to mało mnie to obchodzi, ale tak swoją drogą trzeba być niezłą niedojdą życiową, żeby nie potrafić ogarnąć zakupów przez sześć z siedmiu dni tygodnia.
Tylko nie piszcie pierdół, że zapier...acie od poniedziałku do soboty od 6 do 22, non stop na dwa etaty i tylko w niedzielę macie czas na zakupy. Bujać to my, a nie nas.

0

@SuperPatsonFCB Widzę, że kolega jeszcze nie wszedł na rynek pracy, dlatego wypisuje takie idealistyczne dyrdymały.

0

@messi564 A sprzedałbyś go za 20 do Realu?

0

@Joe_Pesci Za sprzedaż, a w zasadzie jej brak, Laporty nie winię, bo "somsiady" mają ten sam problem. Na to nie ma rady.
Co do zakupów to tak krawiec kraje jak mu materi staje. Depay zdecydowanie na plus. Szkoda, że nie udało się sciągnąć Wijnalduma do środka pola.

2

Brawo Legła. Emreli!!!

0

@icon3520 szkoła się zaczyna? :D

0

@kkbarca Jakby Cou albo Griezmann odpalili to byłaby inna gadka.

2

@AduŚ07 Akurat pod tym względem w Realu też nie jest kolorowo. Chętnie by się pozbyli Odriozoli, Isco, Marcelo, Bale czy Mariano, ale mają ten sam problem co Barca - stosunkowo wysokie kontrakty, żaden klub im tyle nie da.

0

@PatrychoO Wiesz, kredyt można wziąć, ale trzeba go później spłacić. Odpływ kibiców jest znaczący, a wynika w dużej mierze z tego, że młodzi ludzie nie interesują się tak bardzo futbolem jak to drzewiej bywało. Brak kibiców = mniejsze wpływy. Superliga miała powstać po to, żeby przyciągnąć jak najwięcej widzów.
Sam Polsat przyznaje, że mecze fazy grupowej LM mają bardzo niską oglądalność. Oglądalność rośnie dopiero w fazie pucharowej, szczególnie od ćwierćfinałów. Ludzie chcą oglądać hity, mecze potęg. Bez kibiców kluby takie jak Real czy Barcelona upadną. Ostaną się jedynie kluby - państwa.

0

@PatrychoO Dziecko drogie, przeca to na kredyt jest.

0

@Szpenser Ter Stegen to jest kot.

0

@VegetaPolska Aż notatnik padł...

1

@BorzyKrzys Ta pasja

0

@Rust_Cohle Lipa, że można wiele razy głosować.

2

@Bocheno1 Przez ostatnie 2 tygodnie w Polsce było czuć londyński klimat ze względu na pogodę, także mogłeś się czuć prawie jak u siebie.

Pozdrów Londyńczyków. Dobrze zrobili, że uciekli z Titanica.

1

@Criss18Barca Córka Ewy Kopacz: "Jak PiS wygra wybory to wyjeżdżam do Kanady".
Od 11 lat pracuje w Gdańskim Uniwersyteckim Centrum Klinicznym.

Także tego.

1

@Rust_Cohle Bielefeld. Ze względu na Króla Artura.

0

@halfnolife 5 po Varane, bo tylko taki mają wolny.

1

@Rust_Cohle VFB Stuttgard. Naprawdę?

1

@Mroziu Ile lat ma mały Mroziu?
Życzę Ci żeby tak się stało.

1

W 2 tyg. PSG zarobiło na koszulkach 140 mln dolarów. Efekt Messiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?