baartekk97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2021
Częstochowa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ShinobiQWE Ja to prawie co weekend jadę na dwa baty - telewizor i komputer. A czasem i na trzy, bo ustawiam coś na telefonie.
0
@ShinobiQWE finał ME Polska - Włochy
5
@avanes Komu współczujesz? Tym 10 osobom?
1
@abram3k Czyli z Barcą nie zagra?
1
Siatkówka mężczyzn przypomina tenis ziemny - zagrywka (tak jak serwis w tenisie) jest kluczowa. Nawet niekoniecznie chodzi o to, żeby zaserwować asa, ale odrzucic rywala od siatki i utrudnić mu rozegranie. Tak samo w tenisie trzeba zaserwować tak, żeby utrudnić return i mieć inicjatywę.
1
@jakub1906 JEszcze wypożyczymy Sterlinga któremu City opłaci pensję i weźmiemy Pogbę.
0
@KrwawiaceoczyVEB Niezłe combo: wychowanek Realu, który wypłynął na szerokie wody w Espanyolu, czym zasłużył na transfer do Atletico, z którego zostałby wytransferowany do FC Barcelony. :)
0
O takiego Leona nic nie robiłem.
0
@TheNekro94 Mamy podzielną uwagę. ;)
1
@LecimyPoMajstra Wychowanek Realu. Także tego :)
PS
Po polsku Mario Hermoso byłoby Mariusz Przystojny :)
0
@marcin62 Kotlet bez panierki.
0
@Masti_Real_Madryt Doliczy tyle żeby mogli wcisnąć
0
@dmcteam Bartłomiej Kurek.
0
@michal26 Mogliby już tego trupa wyremontować
3
@tomek8756 Question tags
0
@Criss18Barca Siatkówka pod tym kątem jest mega irytująca. Kombinowanie, ustawianie, brak jasnych zasad.
Ostatnio było EURO w kobiecej siatkówce i tam jeden z gospodarzy - Bułgaria - WYBRAŁ (tak wybrał) sobie Polskę do swojej grupy. Mogli wybrać jedną drużynę spośród kilku i akurat wzięli Polki. Przecież to jest jakiś kabaret.
1
@Janiama Słoweńcy jako naród są strasznie wku....jący.
0
@bafi Jakieś 700 zł za OC Ci wyjdzie, więc nie wiem czy jest sens trzymać to pod kocem.
1
Nasi tacy trochę obsrani.
4
@amanter Zachciało się parodysty Bidena to są efekty.
1
@MesQueUnClub96 Zapomniał Pan o Lipsku
0
@sergio5 Raiola widać ostro pochlał bo strzela na prawo i lewo.
0
@tomek8756 Sam jesteś dziwny, więc na co liczyłeś?
0
@sergio5 NAsze 2-1 wygląda trochę słabo.
0
@masq Jak załatwisz to z szejkiem to czemu nie ;)
3
@masq Marzenie ściętej głowy. Chłop ma pensję na poziomie 18 mln euro.
0
@Bulls1938 Teraz to szukają spedytorów z kategorią C+E. Popierniczasz ciężarówką i sam załatwiasz sobie transporty.
1
@Oskar00 Chłop zarabia 18 mln euro. Nie stać nas na opłacenie takiej pensji. Nie mówiac o tym, że reszta byłaby grubo wkurzona, bo poszli na ustępstwa, a tu przychodzi koleś z poteżną pensją.
0
@Kgorecki2500 Sondaż z dupy, bo w 2025 roku w wyborach prezydenckich wystartują co najwyżej 2 z tych 8 osób.
0
@kuz Juventus na pewno sprzeda nam de Ligta. Pobożne życzenie.