0

@ShinobiQWE Ja to prawie co weekend jadę na dwa baty - telewizor i komputer. A czasem i na trzy, bo ustawiam coś na telefonie.

0

@ShinobiQWE finał ME Polska - Włochy

5

@avanes Komu współczujesz? Tym 10 osobom?

1

@abram3k Czyli z Barcą nie zagra?

1

Siatkówka mężczyzn przypomina tenis ziemny - zagrywka (tak jak serwis w tenisie) jest kluczowa. Nawet niekoniecznie chodzi o to, żeby zaserwować asa, ale odrzucic rywala od siatki i utrudnić mu rozegranie. Tak samo w tenisie trzeba zaserwować tak, żeby utrudnić return i mieć inicjatywę.

1

@jakub1906 JEszcze wypożyczymy Sterlinga któremu City opłaci pensję i weźmiemy Pogbę.

0

@KrwawiaceoczyVEB Niezłe combo: wychowanek Realu, który wypłynął na szerokie wody w Espanyolu, czym zasłużył na transfer do Atletico, z którego zostałby wytransferowany do FC Barcelony. :)

0

O takiego Leona nic nie robiłem.

0

@TheNekro94 Mamy podzielną uwagę. ;)

1

@LecimyPoMajstra Wychowanek Realu. Także tego :)

PS
Po polsku Mario Hermoso byłoby Mariusz Przystojny :)

0

@marcin62 Kotlet bez panierki.

0

@Masti_Real_Madryt Doliczy tyle żeby mogli wcisnąć

0

@dmcteam Bartłomiej Kurek.

0

@michal26 Mogliby już tego trupa wyremontować

3

@tomek8756 Question tags

0

@Criss18Barca Siatkówka pod tym kątem jest mega irytująca. Kombinowanie, ustawianie, brak jasnych zasad.
Ostatnio było EURO w kobiecej siatkówce i tam jeden z gospodarzy - Bułgaria - WYBRAŁ (tak wybrał) sobie Polskę do swojej grupy. Mogli wybrać jedną drużynę spośród kilku i akurat wzięli Polki. Przecież to jest jakiś kabaret.

1

@Janiama Słoweńcy jako naród są strasznie wku....jący.

0

@bafi Jakieś 700 zł za OC Ci wyjdzie, więc nie wiem czy jest sens trzymać to pod kocem.

1

Nasi tacy trochę obsrani.

4

@amanter Zachciało się parodysty Bidena to są efekty.

1

@MesQueUnClub96 Zapomniał Pan o Lipsku

0

@sergio5 Raiola widać ostro pochlał bo strzela na prawo i lewo.

0

@tomek8756 Sam jesteś dziwny, więc na co liczyłeś?

0

@sergio5 NAsze 2-1 wygląda trochę słabo.

0

@masq Jak załatwisz to z szejkiem to czemu nie ;)

3

@masq Marzenie ściętej głowy. Chłop ma pensję na poziomie 18 mln euro.

0

@Bulls1938 Teraz to szukają spedytorów z kategorią C+E. Popierniczasz ciężarówką i sam załatwiasz sobie transporty.

1

@Oskar00 Chłop zarabia 18 mln euro. Nie stać nas na opłacenie takiej pensji. Nie mówiac o tym, że reszta byłaby grubo wkurzona, bo poszli na ustępstwa, a tu przychodzi koleś z poteżną pensją.

0

@Kgorecki2500 Sondaż z dupy, bo w 2025 roku w wyborach prezydenckich wystartują co najwyżej 2 z tych 8 osób.

0

@kuz Juventus na pewno sprzeda nam de Ligta. Pobożne życzenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?