baartekk97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2021
Częstochowa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co do Fatiego to nadal byłbym wstrzemięźliwy w ocenach. Przypomnijcie sobie jaka była euforia u białych po powrocie Asensio. Minutę po powrocie na boisko strzelił gola (chyba Valencii), potem jeszcze dołożył asystę. Co było dalej dobrze wiemy. Trzeba dać Ansu trochę czasu i nie nakładać od razu ogromnej presji.
0
@YayaToure24 Czekamy :)
2
Wybory w Niemczech - wyniki exit poll. SPD - 25%, CDU/CSU - 25%, Zieloni - 15%, AfD - 11%, Fdp - 11%, Lewica - 5%.
Ciekawie..
0
@Xwowrak Rozumiem o co Ci chodziło. Tylko zrozum, że na tym polega reklama - używasz górnolotnych stwierdzeń, banialuk, pustych frazesów, po to żeby osiągnąć jakiś cel, w tym przypadku namówić ludzi do pracy w ich organizacji. A jak to wygląda od środka to inna sprawa. Jak popatrzysz na ogłoszenia to zobaczysz, ze wszyscy oferują atrakcyjne zarobki. A jak to jest w rzeczywistości to wiadomo.
2
@KacperVEB Jak słucham jego wywiadów to mam wrażenie, że on nigdy pewnego poziomu nie przeskoczy.
0
@chudinhomc To są prawdziwe problemy Polaków. A nie jakieś choroby, covidy, czy inna polityka.
0
@BartqRKO Przecież inżynier kazał mu zjechać, a Lando powiedział żeby spier....ł.
0
Oświadczenie:
Oglądam żużel na Eleven dla Anitki Mazur.
Dziękuję.
0
Norris dzieciaku...
0
Brawo Max. Dawać mordę Toto Wolffa.
1
@Rust_Cohle Zgadza się, ale większość osób nie potrafi zrozumieć, że to praca jak każda inna.
8
@Xwowrak Na tym polega reklama. A co maja powiedzieć? Że u nich ostry zapierdziel, zarobisz grosze i jeszcze ludzie się będą z Ciebie śmiać?
0
@amanter Bedą wyniki, będą pełne trybuny. Tak to działa.
0
@icon3520 Widziałem Romanowską w jednym z show TVP (to ze ścianą - taki bezbek że glowa mała) i to jest dramat. Ona się nie nadaje do prowadzenia programow telewizyjnych. Mam wrazenie, że biorą ją bo nie ma kompleksów. Jedyny jej atut.
0
@Lordzi A za 2 - 3 lata trend się odwróci.
1
@TheNekro94 Bo to zła kobieta była..
1
@Ghotti Wysyłanie skanów dowodu to nie jest zbyt mądre posunięcie.
1
@IronSanHybrid Canal+ jest pod tym kątem tak januszowate, że głowa mała.
0
@barcamember Bottasa przesunęli o 10 miejsc, był w kwalifikacjach 7, więc do wyścigu ruszy 17.
9
@krawczykPSG jest w TOP3
0
@Ratamahatta NA mnie to nie robi wrażenia. Dorzućcie teraz do tego repeentację Polski. Będą podobne kluby.
1
@Kgorecki2500 Jaki smak preferujesz?
0
@Kgorecki2500 Chemia.
0
@Oskar00 Dzisiaj jest dzień umaczania kuponów, więc jak postawisz na Villareal to pewnie dostaną manitę.
0
@Sysia11 Umówmy się, że na Copa poziom nie jest zbyt wygórowany. Gdyby Argentynę czy Brazylię wysłać na EURO 2020 to ćwierćfinał byłby szczytem.
Obecnie w Barcelonie pewnie mialby pierwszy sklad, ale w Realu już nie. Alaba i Militao są lepsi, a Nacho na podobnym poziomie (ten sezon może trochę gorszy, ale w poprzednim wymiatał).
0
@normasubiektywna A ktory się źle starzał?
0
Ciekaw jestem gdzie pójdzie Emreli i co wyjdzie z jego kariery. Dawno nie było w naszej Ekstraklapie takiego napastnika.
0
@Sysia11 Dobry do ogrywania Norwich albo innego Burnley. Przyjechała Chelsea i chlopak wyglądał jak junior.
0
@normasubiektywna Bramka to specyficzna pozycja.
0
@mekston Może nie zdecydowanie, ale jednak lepszą. Sporo gwiazd, sporo piłkarzy ktorzy cos znaczyli w europejskim futbolu. No i Leo w prime time.
Dzisiaj sporo graczy, ktorzy nie robią tak dużego wrazenia.