1

Co do Fatiego to nadal byłbym wstrzemięźliwy w ocenach. Przypomnijcie sobie jaka była euforia u białych po powrocie Asensio. Minutę po powrocie na boisko strzelił gola (chyba Valencii), potem jeszcze dołożył asystę. Co było dalej dobrze wiemy. Trzeba dać Ansu trochę czasu i nie nakładać od razu ogromnej presji.

0

@YayaToure24 Czekamy :)

2

Wybory w Niemczech - wyniki exit poll. SPD - 25%, CDU/CSU - 25%, Zieloni - 15%, AfD - 11%, Fdp - 11%, Lewica - 5%.

Ciekawie..

0

@Xwowrak Rozumiem o co Ci chodziło. Tylko zrozum, że na tym polega reklama - używasz górnolotnych stwierdzeń, banialuk, pustych frazesów, po to żeby osiągnąć jakiś cel, w tym przypadku namówić ludzi do pracy w ich organizacji. A jak to wygląda od środka to inna sprawa. Jak popatrzysz na ogłoszenia to zobaczysz, ze wszyscy oferują atrakcyjne zarobki. A jak to jest w rzeczywistości to wiadomo.


2

@KacperVEB Jak słucham jego wywiadów to mam wrażenie, że on nigdy pewnego poziomu nie przeskoczy.

0

@chudinhomc To są prawdziwe problemy Polaków. A nie jakieś choroby, covidy, czy inna polityka.

0

@BartqRKO Przecież inżynier kazał mu zjechać, a Lando powiedział żeby spier....ł.

0

Oświadczenie:

Oglądam żużel na Eleven dla Anitki Mazur.
Dziękuję.

0

Norris dzieciaku...

0

Brawo Max. Dawać mordę Toto Wolffa.

1

@Rust_Cohle Zgadza się, ale większość osób nie potrafi zrozumieć, że to praca jak każda inna.

8

@Xwowrak Na tym polega reklama. A co maja powiedzieć? Że u nich ostry zapierdziel, zarobisz grosze i jeszcze ludzie się będą z Ciebie śmiać?

0

@amanter Bedą wyniki, będą pełne trybuny. Tak to działa.

0

@icon3520 Widziałem Romanowską w jednym z show TVP (to ze ścianą - taki bezbek że glowa mała) i to jest dramat. Ona się nie nadaje do prowadzenia programow telewizyjnych. Mam wrazenie, że biorą ją bo nie ma kompleksów. Jedyny jej atut.

0

@Lordzi A za 2 - 3 lata trend się odwróci.

1

@TheNekro94 Bo to zła kobieta była..

1

@Ghotti Wysyłanie skanów dowodu to nie jest zbyt mądre posunięcie.

1

@IronSanHybrid Canal+ jest pod tym kątem tak januszowate, że głowa mała.

0

@barcamember Bottasa przesunęli o 10 miejsc, był w kwalifikacjach 7, więc do wyścigu ruszy 17.

9

@krawczykPSG jest w TOP3

0

@Ratamahatta NA mnie to nie robi wrażenia. Dorzućcie teraz do tego repeentację Polski. Będą podobne kluby.

1

@Kgorecki2500 Jaki smak preferujesz?

0

@Kgorecki2500 Chemia.

0

@Oskar00 Dzisiaj jest dzień umaczania kuponów, więc jak postawisz na Villareal to pewnie dostaną manitę.

0

@Sysia11 Umówmy się, że na Copa poziom nie jest zbyt wygórowany. Gdyby Argentynę czy Brazylię wysłać na EURO 2020 to ćwierćfinał byłby szczytem.

Obecnie w Barcelonie pewnie mialby pierwszy sklad, ale w Realu już nie. Alaba i Militao są lepsi, a Nacho na podobnym poziomie (ten sezon może trochę gorszy, ale w poprzednim wymiatał).

0

@normasubiektywna A ktory się źle starzał?

0

Ciekaw jestem gdzie pójdzie Emreli i co wyjdzie z jego kariery. Dawno nie było w naszej Ekstraklapie takiego napastnika.

0

@Sysia11 Dobry do ogrywania Norwich albo innego Burnley. Przyjechała Chelsea i chlopak wyglądał jak junior.

0

@normasubiektywna Bramka to specyficzna pozycja.

0

@mekston Może nie zdecydowanie, ale jednak lepszą. Sporo gwiazd, sporo piłkarzy ktorzy cos znaczyli w europejskim futbolu. No i Leo w prime time.
Dzisiaj sporo graczy, ktorzy nie robią tak dużego wrazenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?