1

@SinMistico I tak by nie strzelił.

0

Kamera nie jest nigdy idealnie ustawiona w linii. Na powtórce wygląda na spalonego, a faktycznie mogło go nie być.

1

Mapet słabo dzisiaj? To Wam pokazał.

0

Benzema to jest kot.

0

@Katalończyk 99 Przecież prawdę powiedział. Busi wtedy poleciał w ch..a.

0

@maniak33333 Douczyć to Ty się musisz :)

3

@Przemek2323 Donald Tusk także od 30 lat żyje na koszt podatnika. [wikipedia]

0

@maniak33333 A co ma do tego inflacja?

0

@marcin62 Podstawa prawa. Jedna z najważniejszych zasad prawa rzymskiego.
Praesumptio boni viri. Domniemanie niewinności.

0

@Image A dlaczego miałby siedzieć na ławce? Hazard połamaniec. Asensio wieczny talent, który nie może odpalić. Rodrygo przeciętny. Vinicius chimeryczny, w ostatnich spotkaniach gasnął w oczach. Znajdzie się z przodu miejsce dla tridente: Haaland, Mbappe, Benzema. Tym bardziej, że Francuz ma 34 lata i coraz częściej będzie musiał odpoczywać.

0

@Koperek01 "Pieniądze przeznaczone są na sprzęt elektroniczny, zakup siedziby oraz samochodów."
Gdzie tam masz napisane, że zapłacili za krzyczenie na wiecach opozycji?

1

@Tomo_95 Moralność Kalego. @Kgorecki2500 może napisać o Prezydencie Polski "Długopis" albo "Adrian", ale o Tusku i jego kolegach nie pozwoli złego słowa napisać.

0

@tomek8756 Trzeba być kretynem żeby uważać, że jak ktoś zachowuje się idiotycznie to od razu musi być kupiony przez władzę.

0

@Herato Inne czasy, inny futbol. Bez porównania. Poza tym Nazario miał straszne problemy ze zdrowiem.

0

@Momals11 Pogba podobno zostaje w United.

1

@Dojaar TW Bolek jest?

0

@Momals11 a Real Madrid?

2

0

@Dojaar Bo go znam - on jest jak krowa, która dużo ryczy, a mało mleka daje.

1

@Kgorecki2500 A Ty taki wielki protuskowiec i antypisowiec, a siedzisz przed telewizorem. Wstydź się.

0

@AdiKingu96 Lepiej zainwestuj te pieniądze. Jeżeli faktycznie nigdy na oczy tych pieniędzy nie widziałeś, to uzbierało się już tam bagatela 30 tys. zł. A z taką kasą to już można podziałać.

4

@Herato wszechmocny ten PiS skoro podniósł ceny ropy i gazu w całej Europie i większej części świata.

1

@DonAndrzejos @Sau_Ron @BarceloDomo Absolutnie nie, bo jak większość tego typu pozycji ma gigantyczne przekłamania. Tatuażysta z Auschwitz jest pełen przeinaczeń.

0

@lucas/catalan 10 dzień miesiąca. Trochę prowokacyjnie ;)

0

@jedrek7000 Niezły kozak z tego Kaczyńskiego skoro trzęsie cenami ropy na całym świecie :)
#heheszki #bekazdzieciaków

0

@Ascend gimbusy sobi imprezę zrobili, a Ty robisz aferę.
Jakbyś paczkę po prezerwatywach znalazł to pewnie byś stwierdził że niewierni gwałcą nasze niewiasty.

2

@jedrek7000 jakbyś nie wiedział to na całym świecie ceny skoczyły ostro w górę, nieważne czy rządzi Kaczyński, dziadek Biden, Angela i jej chloptasie, czy domorośli autokraci.

1

@jedrek7000 Też liczyłem na Darka, tym bardziej, że mecz u siebie. Chętnie bym posłuchał co tam wyliczył Tygodnik Kibica.
Podejrzewam, że Darek i Iwański będą oddelegowani do finałów Ligi Narodów, a Borek z Kazkiem na Albanię.

2

@Kgorecki2500 Jakby ktoś nie wiedział to kolega Górecki jest takim typem człowieka, że jakby Tusk wszedł mu do pokoju i centralnie nas..ł na stół to on i tak by go bronił xD
Od 2015 roku notorycznie chodzicie na te swoje spędy, pokrzyczycie, obrazicie innych ludzi i się rozejdziecie. NIc z tego nie wynika. Może zamiast nieudolnie machać szabelką wzielibyście się do roboty i zrobili coś, żeby ten kraj zmienil sie na lepsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?