baartekk97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2021
Częstochowa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
0
@patry295 Oczywiście, że może. Przecież nie każdy musi mieć poczucie humoru ;)
1
@Emhyr Uwielbiam takie założenia robione pod tezę. Patrz teraz :)
Kylian Mbappe strzelił w 12 meczach w lidze 6 goli i zaliczył 6 asyst. Do tego w 4 spotkaniach Ligi Mistrzów zdobył 1 bramkę i zaliczył 5 asyst. Jego przypadek pokazuje że z niewolnika można zrobić pracownika. Szejk nie pozwolił mu na przenosiny do Realu licząc się z kosztami i czy było warto? Czas pokaże :)
0
@patry295 Przeciez to było wyreżyserowane.
52
@Kusco15 W dzisiejszych czasach podział na lewicę i prawicę jest sztuczny. PiS to tak naprawdę hybryda: światopoglądowo prawica, gospodarczo socjalna lewica.
0
@Tabi9 drogo, ale przez najbliższych kilka miesięcy taniej nie będzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@lucca87 To że najgorszy wynik w Europie nadal nic nie mówi, bo nie ma odniesienia do tego co było i co jest w innych krajach. W Niemczech mogło być 2m a teraz jest 0,95. Sporo więcej niż w Polsce, ale zjazd konkretny i wtedy możnaby powiedzie że w Niemczech jest dużo gorzej niż Polsce.
Dlatego chciałbym zobaczyć dynamikę zmian w całej Europie.
Poziom życia w Polsce oficjalnie jest niższy, ale w rzeczywistości uważam że nie na takiej przepaści jak w statystykach.
0
Polecam odsłuchać podcast o drugim finale LM między Realem a Atletico. Clattenburg sprzedaje dużo przedvarowej sędziowskiej kuchni. Pokazuje jak duża presją leży na sędziach i z czego niekiedy wynikają podjęte decyzje.
https://play.acast.com/s/dotun-and-tim/vnid%3A%2F%2Fepisodes%2F47291153%3Fmedia_id%3D34810910
1
@FC1899Barca Poproszę o odniesienie do innych państw, bo tak te statystyki są nic nie warte.
Poza tym to wcale nie musi oznaczać że jesteśmy biedni, bo być może problem jest na rynku nieruchomości (zaznaczą "być może" z dedykacją dla wszystkich jajogłowych).
0
@michal26 Generalnie to powinniśmy przestrzegać przepisów. A jak przestrzegasz przepisów to masz w nosie czy mandat wynosi 100zl czy 100 tys.
1
@lukasik17 W Heliosie albo Multikinie ;)
6
Premier Słowenii o Antifie: to organizacja terrorystyczna.
https://mobile.twitter.com/JJansaSDS/status/1454748497316655104
0
@Antimadridista~ Piękny akcent :)
0
@rocky5 Nie mogę Ci powiedzieć.
0
@rocky5 Brak autorytetu.
0
@pt9 Niezłe prowo.
1
@Comfortable_ Napisałem wyraźnie: samobójcy nie zwracają uwagi na to, że ktoś może na to patrzeć i mieć później traumę. To są ludzie z problemami psychicznymi, nieradzący sobie ze swoimi problemami.
2
@sintesox 99% ludzi to hipokryci.
Samobójcy to są ludzie z problemami psychicznymi. Zdrowy psychicznie człowiek nie targa się na swoje życie. A chorzy nie potrafią realnie ocenić tego jaki wpływ mają ich działania na innych ludzi.
1
@Comfortable_ Widzę, że kolega nie opanował umiejętności czytania ze zrozumieniem.
2
@Oskar00 Jak komuś świat się wali to uważasz, że myśli o tym, czy jakiś gimbus będzie miał traumę?
0
@paulinoalcantara Wykupujesz pakiet
Polsat Box Go Sport
0
Szkoda że nie ma czegoś a la Multiliga w fazie grupowej LM.
2
Sobotni mecz z Celtą pokaże stacja Eleven.
2
@LucaMancini Zobaczymy czy TVN da radę.
6
:)
0
@BorzyKrzys Przeczytaj jego książkę jak wychować rapera. Kabaret na maksa :)
Ego wyje....e w kosmos.
1
@Sau_Ron W czasie pierwszej fali pandemii, gdy wszystko stanęło i nie było sportu na żywo TVP Sport puszczało mecze w ramach serii Retro TVP Sport. Pokazywali m. in. spotkania Polaków na mundialu w 1974 i 1982 roku, gdzie zdobywaliśmy medale.
To był kompletnie inny futbol. Dzisiejsi piłkarze przy ówczesnych to panienki, które przewracają się przy najmniejszym kontakcie. Wtedy była ostra, męska gra, jazda na tyłkach i walka do samego końca. Było bardzo mało gry na czas - RFN po strzeleniu gola w słynnym meczu na wodzie z Polską, który dawał im finał MŚ (Polska musiała ten mecz wygrać żeby awansować), grał zupełnie normalnie. Wznawiali grę od razu, nie było kładzenia się na murawie, kradnięcia czasu, itd.
3
@DaPidejpi 10 lat temu opozycyjny PiS chciało obniżać akcyzę, bo paliwa drogie. Rządzące PO było przeciwne.
Dzisiaj opozycyjne PO żąda obniżenia akcyzy, bo paliwa drogie. Rządzący PiS jest przeciwny.
I tak to się kręci. A naiwni ludzie tacy jak @Kgorecki2500 czy @Barca1992 będą Cię przekonywać jak fantastycznym człowiekiem jest cyniczny Donald.
0
@DaPidejpi Niestety nie do wszystkich to dociera.