baartekk97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2021
Częstochowa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JohnA Sam się zaorał, chociaż przykład dał głupi.
@IronSanHybrid
0
@IronSanHybrid Bo wtedy uciekano właśnie tak:
https://przystanekhistoria.pl/dokumenty/zalaczniki/166/166-129548_g.jpg
0
@IronSanHybrid Nie porównuj XXI wieku do lat 40 XX wieku.
0
@Phoenixx Jak znam życie to będzie dementi i próba przekonania ludzi, że ktoś się włamał na konto. Ale oczywiście oficjalnego zawiadomienia na policję nikt nie zgłosi :)
0
@Danny Gaucho Liczba bramek w reprezentacji z rzutów karnych:
-Van Persie - 7
- Huntelaar - 2
- Kluivert - 0 (! - szacunek)
- Depay - 9
- Bergkamp - 0 (! - szacunek)
- Robben - 3
25% bramek strzelonych przez Depaya to rzuty karne. Sporo.
Van Persie - 14%.
1
@Mathew16 Przypomnę tylko, że baraże składają się z dwóch rund. Rozstawienie w pierwszej rundzie i tak nie zmienia faktu, że w kolejnej musi pokonać kogoś z TOPu (np. Rosję).
@https://www.fcbarca.com/user/MesQueUnClub96" class="author__name">MesQueUnClub96
6
@MesQueUnClub96 Wbrew pozorom Depay też może je mieć :)
19
Smutne jest to, że nawet Niemcy potrafią docenić postawę polskich pograniczników, a nie potrafią tego zrobić niektórzy Polacy (Kurdej-Szatan, mam nadzieję że Ci wstyd).
2
Derby z Espanyolem pokaże stacja Canal+ Sport 2.
Wychodzi na to, że w rundzie wiosennej wszystkie mecze Barcy będą leciały na Eleven.
0
@Phoenixx Problem w tym, że jego syn faktycznie odwalił coś takiego:
https://www.se.pl/olsztyn/syn-prezydenta-olsztyna-wjechal-w-drzewo-po-pijaku-ojciec-bagatelizuje-niech-rzuci-kamieniem-kazdy-kto-aa-NM3J-FySr-EgnG.html
8
Prezydent Olsztyna (Platforma Obywatelska) w akcji. Bezczelny. Brak słów.
0
@svensonFCB Ziemniaczki, schabowe, surówka z marchewki i jabłka + rosół.
Tak, jutro będzie pomidorowa.
14
https://mobile.twitter.com/Patryk_Osowski/status/1459154644496756740
1
@Kinginiesta No tak, bo jakby przyjechał Frontex to Łukaszenko poprosiłby o pieluchę i uciekłby do Moskwy. Żal mi was.
2
@MarFan Luty 2013 roku, bezrobocie 14,6%. Zgodnie z zasadami matematyki zaokrągliłem w górę. Obrażasz, a sam nie potrafisz sprawdzić.
Za czasów pierwszych rządów PiS, jeśli już się do nich odnosisz, na początku bezrobocie wynosiło 17,3% (listopad 2005), na koniec rządów 11,2% (listopad 2007). W przypadku rządów PO na początku rządów 11,2%, pod koniec 9,6 % przy czym w międzyczasie sięgało 14,5%. Na Twoim miejscu nie odnosiłbym się do tych danych, bo są raczej kompromitujące dla Twojego wodza Donalda.
Faktycznie - na początku rządów PO bezrobocie zaczęło spadać i trwało to dokładnie przez rok. Później przez 5 lat sukcesywnie rosło. Ponownie zaczęło spadać na pół roku przed wyjazdem Tuska do Brukseli (gdy już było wiadomo, że nie będzie on nadal premierem). Gigantyczny sukces Donalda Tuska.
Szczyt emigracji zarobkowej to lata 2005 - 2010, także nie opowiadaj bajek, że emigracja z lat 2005-2010 wpłynęła na bezrobocie po 2015 roku, bo jej wpływ było już widać 6-7 lat wcześniej.
Hitem jest natomiast stwierdzenie, że napływ imigrantów z Ukrainy zaniża bezrobocie. To pokazuje, że masz ZEROWĄ wiedzę w tym temacie. Tak do Twojej wiadomości: napływ imigrantów zarobkowych, jeżeli ma jakiś wpływ na bezrobocie, to je podnosi, gdyż zabierają on miejsca pracy miejscowym.
Nie będę bronił rządu PiSu, bo nie ma czego bronić, ale używając Twojej retoryki budują mało autostrad, bo Tusk im zostawił słabe podwaliny, poza tym ceny materiałów i robocizny mocno skoczyły.
0
@Senyer xG to są jak najbardziej losowe liczby.
6
@mindbender84 Co zrobisz jak nic nie zrobisz. Przyjdzie Ci takie dziecko jak @Kgorecki2500 który nawet piwa w sklepie nie może kupić bo jeszcze nie ma dowodu osobistego, ale wychwala pod niebiosa Tuska jakby to był zbawca świata. Jak ryży zaczynał rządzić to on miał 3 lata. On nie ma pojęcie o 15% bezrobociu za czasów rządów PO, o 3 milionach Polaków na emigracji, czy o tysiącach niespełnionych obietnic. Autostrada A1 zgodnie z obietnicą Donka miała być gotowa na EURO 2012. Ziemię pod jej rozbudowę wykupywano już w 2005 roku. W całości budowa zakończy się z 2023 roku. Kurtyna.
Masz rację, to są useful idiots.
4
@jakub1906 Papryk Vege doi kasę z naiwniaków. Nowe, nie znałem.
0
@michal26 Pojedynek gołej dupy z batem :)
0
@Criss18Barca Chłop ma 72 lata.
2
@NaFazieHitman UE już wyraża zaniepokojenie. Możecie się czuć bezpieczni.
2
@Kgorecki2500 Jakie git. Przecież to jest niezgodne z linią twojego guru Donalda Tuska.
0
@Encore W ostatnich derbach Mediolanu nie imponował.
6
@Przemek2323 Problem polega na tym, że pierwszym ktory obrzuca blotem jesteś Ty (tak, tak).
2
@maatiixx Spalenie podobizny Tuska. Tym będzie żył TVN i Gazeta Wybiórcza przez 3 kolejne dni.
1
Kupował ktoś na tej stronie? Hiszpania szału nie robi, ale Holandia dla mnie sztosik.
https://powercanvas.pl/pl/352-kolekcja-kibica
0
@zmiter912576 Ekspres do kawy?
18
Wiceprezydent Warszawy w akcji. Jak czujecie się jako psychopaci? :)
1
@PatrychoO Piotr Fronczewski
1
@AmigoBlancos Akurat drogie chipsy i cola to dobry pomysł.