0

@Tasde A to za czasów państwa platformerskiego nie było niszczenia życia ludziom przez kastę w wymiarze sprawiedliwości? Widocznie nie znasz historii Macieja Dobrowolskiego. 3 lata i 4 miesiące w areszcie wydobywczym. Dwa miesiące po wyjściu z aresztu prokuratura uchyliła wszystkie oskarżenia.
A Tomasza Komendę kojarzysz? Prokuratura wróciła do sprawy dopiero w 2016 roku.

1

@Gorostiaga A skąd info, że ma być naprzemiennie? Z tego co wiem to co tydzień kto inny ma prawo pierwszeństwa w wyborze meczu.

0

@BarcaaVEB Tam od początku pandemii rozdają gry za darmo. Co tydzień nowa gra. Było m.in.: NBA 2020, FM 2020, GTA V,.

0

@Pawel13sz Urugwaj jako taki ma 3,5 mln mieszkańców, cała aglomeracja warszawska - 3 mln.

0

@Colin94 @Profesorek Też polecam, a jeżeli lubisz grać w duecie to polecam 7 Cudów Świata: Pojedynek.

Do tego Everdell, Mr Jack i klasycznie Osadnicy z Catanu.

0

@Burza_Barca "Odwrócona piramida. Historia taktyki piłkarskiej" Wilsona.


0

@Criss18Barca Stylówy pierwej sort.

Swoją drogą - największą karierę zrobił ten, który był 6. Pierwsze dwa miejsca nawet nie zaistniały w skokach.

0

@doc Swoją drogą City zrobiło niezły biznes. Kupić za 28, sprzedać za przynajmniej 50.

0

@Chaoss Wracasz do domu, jacyś wandale rozwalili Ci bramę, dzwonisz po bagiety, zanim przyjadą minie trochę czasu, więc sprawdzasz czy nic nie ukradli i weryfikujesz monitoring, a tu taki zonk.

22

Gareth Bale lubi to.

1

@Odcinkowy Ok, zgadza się. Napisałem, że kraj jest malutki, ale co do zasady to Lesotho nie jest jedyną taką enklawą. :)

Ale co do jednego na pewno się zgodzimy - ciekawy kraj :)

1

@avexavi Tak. Do pralki.

0

@clyde Byłem, polecam.

2

Pięknie uśmiecha się Robert Pires :)

0

Belgia
Holandia
Polska
Węgry

0

@Odcinkowy Z tym San Marino to nie do końca. Kraj jest malutki, ale jest tam kilka miast :)

0

@Tridente2015 Liczyłbym tutaj na pomoc miasta.

0

@Greenalley Jak wejdziesz na rynek pracy to zmienisz zdanie :)

1

Przecież jest jeszcze Lluís Companys, dawny stadion Espanyolu.

2

@MesQueUnClub96 Jutro wigilia klasowa. Ubierz się ładnie.

0

@lucca87 Zobaczysz Haalanda w Barcelonie jak świnia niebo.

Z tym Realem w LM to przypomnę tylko, że rok temu awansowali do półfinału mając ponad 60 kontuzji w ciągu sezonu, mnóstwo problemów, grając na stadionie treningowym. W tym sezonie mają taką petardę na skrzydle jak Vinicius, Militao i Alaba też wkroczyli na poziom światowy, do tego bramkarz światowej klasy, solidny środek pola i jedna z trzech najlepszych "9" na świecie. Lidera Serie A pokonali dwa razy, mając kontrolę nad tymi spotkaniami.
Oczywiście do rozstrzygających spotkań jest jeszcze dużo czasu i wiele może się zmienić, ale twierdzenie w tym momencie, że Europy to oni nie zawojują to tylko pobożne życzenie.

10

Nie rozumiem waszego oburzenia. Dobra pensja, fajne miejsce do życia, duże miasto, super klimat. Po co na siłę szukać szczęścia gdzie indziej?

0

@Lionel_Messi10 To się jeszcze okaże.

1

@DonMajkeL Na kiedy niby mieliby to przełożyć jak terminarz napchany jak kieszenie polityków?

Poza tym dużo zależy od tego których piłkarzy to dotyczy. Jak wypadnie Vallejo, Hazard, Bale czy Mariano to raczej płakać nie będą.

0

Zmieńcie ankietę na stronie - obecna trochę już nieaktualna :)

2

@Chaoss Exactly ;)
Do tego dochodzi jeszcze Watykan. Łącznie są trzy takie państwa: Watykan, San Marino i Lesotho.
@JimMorrisonFCB

0

@doc A Sevilla nic o tym nie wie :D

0

@Tuc Ciekawe czy dadzą radę wystawić wszystkie trofea, które zdobył z klubem...

0

@Colon Chcesz mieć proces? Wesoły Romek przeczyta i już po Tobie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?