2

@Gaz Nie wydaje mi się. Ramosa chciał przedłużyć tylko ten zaczął odstawiać szopki. Bale, Isco czy Mariano też chętnie by się pozbyl już 2 lata temu.

1

@ProMILs Dokładnie. Tona piasku i kilkadziesiąt zbitych palet. I za to wszystko prawie milion złotych.
Do tego doliczyć 300 tys. zł wydane na festiwal "Inwazja klaunów" i już ile kaski się uzbierało.

2

@Ghotti Kamienice rozdawali podstawionym ludziom, a nie stać ich żeby za gaz zapłacić? Warszawo, co z wami xD

0

@Seba_89_ Cena nawozu, tego azotowego, jest wypadkową cen gazu (90% składowej). Silą rzeczy skoro gaz jest cholernie drogi, to i nawozy drogie. Gaz w obrocie na rynku b2b podrożał prawie 7-krotnie (grudzień 2020 – ok. 72,15 zł za MWh vs. grudzień 2021 ok. 531,51 zł za MWh). I nie pomoże tu nawet Król Maciuś I jako minister rolnictwa.

Przy tych cenach płodów rolnych to tragedii dla rolników nie ma. Rzepak aktualnie 3600 zł za tonę. Rok temu kosztował 1600-1700 zł za tonę. 2 lata temu młyn kupował żyto konsumpcyjne po 450 zł za tonę. I to jeszcze wielką łaskę robili że biorą bo zapotrzebowania wielkiego nie było. Teraz za 1100 zł kupia i jeszcze bedą po ręcach calować.

0

@Huck Tak, tak już widzę te tabuny przedsiębiorcow pakujących manatki. xD

0

@Zoker PiS ma tyle do cen gazu co słoń do cen słoniny.

9

Smutna prawda jest taka, że gdyby nie problemy finansowe to Ci młodzi mieliby problem z grą. Musialo nas grubo przycisnąć żebyśmy im zaufali. I to jest największy problem, bo widać, że jest potencjał, ale trzeba im dać szansę zeby mogli go uwolnic

0

@SkyWalkerr o 12:00 to raczej jakaś kawiarnia albo restauracja.

1

@Barca1992 Ten syf powinien kosztować 20 zł za litr.

0

@SkyWalkerr Nie radzę. Rozłożą nogi.

0

@puyol_presidend5 Soler czy Guedes się łapali, na bramce najcześciej Courtois, ale też często trafiał się Diego Lopez z Espanyolu. Byli piłkarze Mallorki (Maffeo) czy Osasuny (David Garcia), Trejo z Rayo (sa na 4 miejscu, ale maja tylko 2 pkt więcej niż Barca). Także Araujo też mógł się załapać, gdyby naprawdę uważali że jest lepszy chociażby od Militao czy Alaby.

I o dziwo bardzo rzadko trafiali się piłkarze drugiej w tabeli Sevilli (chyba tylko Kounde się trafiał jeśli mnie pamięć nie myli). Także Twoja teoria całkowicie upadła. Nikt nie patrzy na to czy klub jest 15 jak Mallorca czy drugi jak Sevilla. Liczy się to jak ktoś gra.

PS
Nie twierdzę, że Araujo jest słaby, ale na ten moment (podkreślam: na ten moment), przy tej formie Alaby i Militao, na środku obrony za duzo by nie pograł.

0

@DonMatteo901 Niech ktoś napisze o tych 2 mld i o tym ze to za nasz hajs. Miejmy to już za sobą.

0

@mientusek1407 @PatriBarca @Criss18Barca @puyol_presidend5

Z racji że koniec roku i przerwa w grze więc wielu dziennikarzy wrzuca swoje najlepsze jedenastki po pierwszej części sezonu La Liga. Patrzę, przeglądam, praktycznie wszędzie Alaba i Militao jako podstawowi stoperzy (najczęściej w trójce). Araujo nigdzie nie było.

A Wy piszecie, że mialby w Realu pierwszy skład. Albo oni sie nie znają, albo Wy :)

1

@Gaz A może część z nich, np. taki Trincao czy Demir, są po prostu słabi, a już na pewno za słabi na topowe kluby. Ale większosc kibiców podchodzi do tego w ten sposób, że jak młody i idzie do Barcy to na pewno wielki talent i będzie z niego gwiazdor. A później wielkie rozczarowanie.

Nie mówię już o tym, że o sukcesie w sporcie (jak i w zyciu) decyduje mnóstwo czynników i nie na każdy z nich mamy wpływ.

0

@dzagos W Andaluzji czy Katalonii klimat jest fajny, ale są regiony gdzie praktycznie niewiele rózni się od tego w Polsce.

0

@Barca1992 Skoro podpisali kontrakt na pokazywanie w tv sportowej to muszą to pokazywać.

2

@kuz zrzekł się obywatelstwa w 2008 roku. Niektórzy łykają tania propagande jak pelikan suchą bułkę.

0

@Ojciec5tkidzieci Swoją drogą niezły bait japczaka. Napisz miliard to ludzie lepiej łykną, a tam jest napisane 843 mln. Ponad 150 mln brakuje do miliarda.

0

@pikass14 źle patrzysz, 4,43 Ci zapłacą.

1

@Azacca otoz nie. Tam jest liczba wypadków w których ktoś zginął. W jednym wypadku może zginąć 5 Osób i tego tam nie widać. @Kusco15

5

@Kusco15 Korwin pisze o śmiertelności, a chłopak wrzuca liczbę wypadków. Przecież to różnica jak między rumem a rumakiem.

4

Nieźle nas Boniek urządził z tym siwym bajerantem.

https://mobile.twitter.com/Many_Jablonski/status/1475797071936557063

2

2

@jedrek7000 Laporta nie wyciąga, tylko bierze go na kredyt. Gra va vanque. Pierwszą ratę zapłacimy latem, liczy że klub sie podniesie, awansuje do LM, do tego czasu pozbędzie się Coutinho, Dembele i Umtitiego i znowu będzie kaska.

City oddaje go, bo chłopak sam chciał zmienic otoczenie. Zresztą w ataku City jest taka konkurencja że dla nich to żaden problem. I tak zrobili na nim niezły deal.

2

@tbas Przeczytałeś w ogóle ten tekst? Tam jest o podatku VAT, czyli o podatku od towarów i usług, a nie o PiT.

0

@messi564 Są kluby które nie mają drugiej drużyny i jakoś sobie radzą.
Masz w pierwszej drużynie 25 piłkarzy plus możesz do pierwszego składu wstawić 4 graczy z drugiej drużyny. Każdego z nich możesz zmienić w czasie meczu innym piłkarzem z drugiej drużyny, więc łatwo licząc masz 33 piłkarzy. Nawet w dobie COVIDato nie jest mało.

1

@william_wallace Poczytaj o arabskiej wiośnie i jaśminowej rewolucji. W Tunezji jest takie bezrobocie i bieda, że ludzie non stop od 10 lat protestują i obalają kolejne rządu.

1

@BART97 Za to pasożytem można nazwać Mariano z Realu - jeśli oczywiście wierzyć doniesieniom medialnym, że latem miał ofertę z Rayo, gdzie mógł zarabiać więcej, a i tak wolał zostać w Realu. Przecież nawet nie musiałby zmieniać miejsca zamieszkania, bo stadion Rayo to inna cześć tego samego miasta.

0

@sintesox źródło?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?