baartekk97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2021
Częstochowa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Herato Mario Kempes zdecydowanie.
1
@wyrek Co do zasady - @Emhyr skłamał pisząc ze nikt nie podaje statystyk dotyczących grypy - są ogólnodostępne.
Co do samych liczb - uważam, że ma to związek z pieniędzmi i zwykłą ludzką chciwością. Bardziej opłaca się leczyć covida, więc jest jak jest.
0
@lucca87 Luka Jović
1
@Emhyr Weź się z tą grypą nie ośmieszaj. Wystarczy trzy razy kliknąć, ale widocznie dla Ciebie za trudne.
http://wwwold.pzh.gov.pl/oldpage/epimeld/grypa/index.htm
Jak będziesz miał problem odczytać te statystyki to daj znać - pomogę.
1
@Commandement Przeczytaj książki - tam dopiero jest kozak.
3
@agrad0 A po meczu z Sevillą będzie płacz że pół składu do wyje....a. Poczekajmy co pokaża na tle mocnego rywala. To Elche nadaje się do tarcia chrzanu.
0
@Pruto Myślę, że gdyby nie pandemia to by to hulało jeszcze dobrych kilkanaście lat.
0
@Volley Zgadza się. :)
Mimo wszystko wolę ten koniec kija z poręczeniem, bo dzięki temu klub jest w jakimś tam stopniu zabezpieczony.
0
@MrSake Nie ośmieszaj się. Dobrze wiesz o czym piszę. Pojawi się nagle znikąd jakiś Alejandro, który stwierdzi że bez problemów pozbędzie się pasożytów pokroju Umtitiego, w ich miejsce sprowadzi Haalanda, Pogbę, Olmo i de Ligta. W międzyczasie odnowi stadion, przedstawi wyliczenia wyssane z palca, a socios to kupią, bo chcą wielkiej Barcy.
Domek z kart się zacznie sypać, Alejandro okaże się gołodupcem, a klub zostanie z ręką w nocniku.
0
@MichalZZZ Jeżeli mówimy o piłkarzu z którym mamy się bić o najwyższe cele to na ten moment dużo mu brakuje. Ciężko stwierdzić jak się dalej rozwinie. Pamiętasz jak Sport zrobił z Modricia najgorszy transfer w lidze hiszpańskiej? Teraz możemy się z tego śmiać. Początki mogą być trudne. Militao też nie zachwycał na początku. Dzisiaj to jest najlepszy stoper w lidze hiszpańskiej i europejska czołówka. Potrzeba sezonu lub dwóch by jednoznacznie określić czy z tej mąki bedzie chleb.
0
@MichalZZZ Jakby był takim kozakiem, to wydaje mi się, że Guardiola bardziej by o niego powalczył.
2
@takisobiektos Widać, że sadełka trochę nabrał.
14
Czyli będzie mógł przyjść byle kto, obiecać złote góry, pobawić się w Football Managera na żywo, a potem zwinąć żagiel i nic mu nie zrobicie. Super.
Jednak to obligatoryjne poręczenie zniechęcało niektórych parodystów.
1
@Przemek2323 To nie jest ironia, ani sarkazm tylko jesteś w tej chorej grupie Polaków, która zapisała się do jednego z politycznych klanów i wszędzie musisz się odnosić do swoich wrogów.
Smutne to jest, ale prawdziwe.
1
@tbas Wiatraki bez prądu z węgla nic nie znaczą. W Polsce trzymają się wyłącznie dzięki choremu systemowi zielonych certyfikatów.
0
@MysticCat Kolega widzę w branży działa skoro tak namawia. :)
Pompa ciepła bez fotowoltaiki to finansowe samobójstwo. Za to pompa ciepła z fotowoltaiką, przy obecnych wyższych cenach energii, oznacza kilkanaście (około 15) lat zwrotu z instalacji. Za kilka lat będzie już lepsza, wydajniejsza technologia.
1
@mekston to wtedy też się nie zgadza, tym razem na niekorzyść Messiego. Nijak nie pasuje . Nie wiadomo ile takich błędów jest w innych sezonach.
Generalnie grafika nic nie warta.
1
@Momals11 Źródło? Bo statystyki z dziury wyjęte. Liga, LM i puchar krajowy to 95 bramek i asyst Messiego w sezonie 11/12.
15
Bardzo ważna informacja przed świętami. Dbajcie o siebie
https://mobile.twitter.com/pikus_pol/status/1472140143968538625
3
@Momals11 Oho, ktoś tu chce zdetronizować Pana Zordona xD
1
Pomału zaczyna to zalatywać pewnym mało sympatycznym Holendrem.
1
@Kozinho. Ludzie w tym kraju nie są zbyt inteligentni. Niestety. Możesz im młotkiem do głowy wbijać, że podwyżka prądu wynika w największej mierze z gwałtownego skoku cen uprawnień do emisji CO2 w systemie ETS, ale to i tak nic nie da. Oni i tak powiedzą, że to wina PiSu, a jak się z tym nie zgadzasz to znaczy że głosujesz na Kaczyńskiego.
0
W czerwcu będzie grubo
https://mobile.twitter.com/LaczyNasPilka/status/1471757905879785478
1
@Chinaski Szkoda że nie zrozumiałeś. Przecież ten obrazek jest ironiczny, prześmiewczy.
Dziennikarze tygodnika "WPROST" są ZA segregacją sanitarną.
0
@Kinginiesta Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem, bo widzę, że masz z tym problem. Piątek nigdzie nie powiedział o naciskach z KANCELARII PREMIERA. Pisanie o tym to demagogia i kłamstwo.
0
@Tasde Niczego nie tłumaczę. To Ty sprowadzasz patologie wymiaru sprawiedliwości do "pisowskiego państwa". A to nieprawda, co sam zresztą przed chwilą napisałeś.
1
@Momals11 Jak dla kogoś rating Sofascore jest wyznacznikiem to nie mam pytań.
Messi w grudniu - 4 mecze, 2 gole i asysta; nota wg SofaScore 8,0
Salah w grudniu - 5 spotkań, 5 goli i asysta; nota wg SofaScore 7,4
Nie twierdzę, że Messi nie zasłużył na taką ocenę za grudzień, ale obiektywnie rzecz biorąc w tym miesiącu Salah to jest TOP. Strzela, asystuje, mnóstwo kluczowych podań, najważniejszy gracz Liverpoolu, a ocena o kilka procent gorsza od Messiego na którego wszyscy narzekają.
Lewandowski w styczniu 2021 - 6 spotkań, 7 goli, asysta; ocena: 7,6
Ocenę 7,6 dostał Messi za mecz z PSG przegrany przez Barcę 1-4. Szanujmy się. Jeżeli ktoś uważa, że popisy Lewandowskiego w styczniu 2021 można porównać ze słabym meczem Leo z PSG to niech każdy sobie odpowie.
1
@SelloutCrowd Ah tak piękny kawalerze?
Dowódca zmiany nie pracował w Kancelarii Premiera. Dowódca zmiany pracował w BORze. Piątek mówi o niebezpośrednich naciskach dowódcy zmiany i kolegów z pracy, a nie kogokolwiek z Kancelarii Premiera. Jak nie widzisz różnicy to bardzo mi przykro.
1
@Kinginiesta Teraz to Ty kłamiesz z tym naciskiem z kanelarii. Cytat:
"Jednak podczas śledztwa w sprawie wypadku Piątek zeznał, że sygnały dźwiękowe były włączone. Dziś twierdzi, że kłamał, podobnie jak jego koledzy. Podkreśla, że nikt wprost nie instruował go do składania fałszywych zeznań."
0
@Madridistaaa Na takie info brakuje skali Tier.