2

@Herato Mario Kempes zdecydowanie.

1

@wyrek Co do zasady - @Emhyr skłamał pisząc ze nikt nie podaje statystyk dotyczących grypy - są ogólnodostępne.

Co do samych liczb - uważam, że ma to związek z pieniędzmi i zwykłą ludzką chciwością. Bardziej opłaca się leczyć covida, więc jest jak jest.

0

@lucca87 Luka Jović

1

@Emhyr Weź się z tą grypą nie ośmieszaj. Wystarczy trzy razy kliknąć, ale widocznie dla Ciebie za trudne.

http://wwwold.pzh.gov.pl/oldpage/epimeld/grypa/index.htm

Jak będziesz miał problem odczytać te statystyki to daj znać - pomogę.

1

@Commandement Przeczytaj książki - tam dopiero jest kozak.

3

@agrad0 A po meczu z Sevillą będzie płacz że pół składu do wyje....a. Poczekajmy co pokaża na tle mocnego rywala. To Elche nadaje się do tarcia chrzanu.

0

@Pruto Myślę, że gdyby nie pandemia to by to hulało jeszcze dobrych kilkanaście lat.

0

@Volley Zgadza się. :)
Mimo wszystko wolę ten koniec kija z poręczeniem, bo dzięki temu klub jest w jakimś tam stopniu zabezpieczony.

0

@MrSake Nie ośmieszaj się. Dobrze wiesz o czym piszę. Pojawi się nagle znikąd jakiś Alejandro, który stwierdzi że bez problemów pozbędzie się pasożytów pokroju Umtitiego, w ich miejsce sprowadzi Haalanda, Pogbę, Olmo i de Ligta. W międzyczasie odnowi stadion, przedstawi wyliczenia wyssane z palca, a socios to kupią, bo chcą wielkiej Barcy.
Domek z kart się zacznie sypać, Alejandro okaże się gołodupcem, a klub zostanie z ręką w nocniku.

0

@MichalZZZ Jeżeli mówimy o piłkarzu z którym mamy się bić o najwyższe cele to na ten moment dużo mu brakuje. Ciężko stwierdzić jak się dalej rozwinie. Pamiętasz jak Sport zrobił z Modricia najgorszy transfer w lidze hiszpańskiej? Teraz możemy się z tego śmiać. Początki mogą być trudne. Militao też nie zachwycał na początku. Dzisiaj to jest najlepszy stoper w lidze hiszpańskiej i europejska czołówka. Potrzeba sezonu lub dwóch by jednoznacznie określić czy z tej mąki bedzie chleb.

0

@MichalZZZ Jakby był takim kozakiem, to wydaje mi się, że Guardiola bardziej by o niego powalczył.

2

@takisobiektos Widać, że sadełka trochę nabrał.

14

Czyli będzie mógł przyjść byle kto, obiecać złote góry, pobawić się w Football Managera na żywo, a potem zwinąć żagiel i nic mu nie zrobicie. Super.
Jednak to obligatoryjne poręczenie zniechęcało niektórych parodystów.

1

@Przemek2323 To nie jest ironia, ani sarkazm tylko jesteś w tej chorej grupie Polaków, która zapisała się do jednego z politycznych klanów i wszędzie musisz się odnosić do swoich wrogów.

Smutne to jest, ale prawdziwe.

1

@tbas Wiatraki bez prądu z węgla nic nie znaczą. W Polsce trzymają się wyłącznie dzięki choremu systemowi zielonych certyfikatów.

0

@MysticCat Kolega widzę w branży działa skoro tak namawia. :)

Pompa ciepła bez fotowoltaiki to finansowe samobójstwo. Za to pompa ciepła z fotowoltaiką, przy obecnych wyższych cenach energii, oznacza kilkanaście (około 15) lat zwrotu z instalacji. Za kilka lat będzie już lepsza, wydajniejsza technologia.

1

@mekston to wtedy też się nie zgadza, tym razem na niekorzyść Messiego. Nijak nie pasuje . Nie wiadomo ile takich błędów jest w innych sezonach.

Generalnie grafika nic nie warta.

1

@Momals11 Źródło? Bo statystyki z dziury wyjęte. Liga, LM i puchar krajowy to 95 bramek i asyst Messiego w sezonie 11/12.

15

Bardzo ważna informacja przed świętami. Dbajcie o siebie

https://mobile.twitter.com/pikus_pol/status/1472140143968538625

3

@Momals11 Oho, ktoś tu chce zdetronizować Pana Zordona xD

1

Pomału zaczyna to zalatywać pewnym mało sympatycznym Holendrem.

1

@Kozinho. Ludzie w tym kraju nie są zbyt inteligentni. Niestety. Możesz im młotkiem do głowy wbijać, że podwyżka prądu wynika w największej mierze z gwałtownego skoku cen uprawnień do emisji CO2 w systemie ETS, ale to i tak nic nie da. Oni i tak powiedzą, że to wina PiSu, a jak się z tym nie zgadzasz to znaczy że głosujesz na Kaczyńskiego.

0

1

@Chinaski Szkoda że nie zrozumiałeś. Przecież ten obrazek jest ironiczny, prześmiewczy.

Dziennikarze tygodnika "WPROST" są ZA segregacją sanitarną.

0

@Kinginiesta Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem, bo widzę, że masz z tym problem. Piątek nigdzie nie powiedział o naciskach z KANCELARII PREMIERA. Pisanie o tym to demagogia i kłamstwo.

0

@Tasde Niczego nie tłumaczę. To Ty sprowadzasz patologie wymiaru sprawiedliwości do "pisowskiego państwa". A to nieprawda, co sam zresztą przed chwilą napisałeś.

1

@Momals11 Jak dla kogoś rating Sofascore jest wyznacznikiem to nie mam pytań.

Messi w grudniu - 4 mecze, 2 gole i asysta; nota wg SofaScore 8,0
Salah w grudniu - 5 spotkań, 5 goli i asysta; nota wg SofaScore 7,4

Nie twierdzę, że Messi nie zasłużył na taką ocenę za grudzień, ale obiektywnie rzecz biorąc w tym miesiącu Salah to jest TOP. Strzela, asystuje, mnóstwo kluczowych podań, najważniejszy gracz Liverpoolu, a ocena o kilka procent gorsza od Messiego na którego wszyscy narzekają.

Lewandowski w styczniu 2021 - 6 spotkań, 7 goli, asysta; ocena: 7,6

Ocenę 7,6 dostał Messi za mecz z PSG przegrany przez Barcę 1-4. Szanujmy się. Jeżeli ktoś uważa, że popisy Lewandowskiego w styczniu 2021 można porównać ze słabym meczem Leo z PSG to niech każdy sobie odpowie.

1

@SelloutCrowd Ah tak piękny kawalerze?
Dowódca zmiany nie pracował w Kancelarii Premiera. Dowódca zmiany pracował w BORze. Piątek mówi o niebezpośrednich naciskach dowódcy zmiany i kolegów z pracy, a nie kogokolwiek z Kancelarii Premiera. Jak nie widzisz różnicy to bardzo mi przykro.

1

@Kinginiesta Teraz to Ty kłamiesz z tym naciskiem z kanelarii. Cytat:

"Jednak podczas śledztwa w sprawie wypadku Piątek zeznał, że sygnały dźwiękowe były włączone. Dziś twierdzi, że kłamał, podobnie jak jego koledzy. Podkreśla, że nikt wprost nie instruował go do składania fałszywych zeznań."




0

@Madridistaaa Na takie info brakuje skali Tier.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?