baartekk97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2021
Częstochowa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Odcinkowy Dlaczego jest jedyną tego typu enklawą? Na pewno jest jedynym państwem w całości położonym powyżej 1000 m npm
1
@Sensible Nie wziąleś pod uwagi tego, że rekord we Francji wynika z przyjazdów ludzi z Wielkiej Brytanii :)
0
@Joe_Pesci Jeżeli już miałbym odpalić to tylko na City - Leicester. Reszta meczów z Boxing Day raczej nie powala.
0
@Homeopata8989 Dla mnie to Depay bis. Ale zawsze to jakaś opcja.
1
@DonAndrzejos Jestem smutny jak langusta...
2
Zarząd jak zwykle w ostatnim czasie robi dobrą minę do złej gry. A skończy się tak jak z Messim:
"Nie spodziewaliśmy się, że sytuacja jest tak zła."
"Robimy wszystko co w naszej mocy."
" Nie spodziewaliśmy się, że przychody będą tak niskie."
"Jesteśmy bardzo smutni, ale czujemy, że wybraliśmy najlepsze rozwiązanie dla klubu."
"Wrócimy silniejsi."
Mydlenie oczu.
0
Takimi wypowiedziami tylko kompromituje ten klub. Widocznie każdy kraj musi mieć swojego Janka Tomaszewskiego.
27
Opozycja w pigułce. Nawet liczyć nie potrafi.
https://mobile.twitter.com/AnkaPolska/status/1465606929565237249
0
Oficjalnie przepraszam, że nabijałem się z ministra Niedzielskiego, jednak są komunie w grudniu:
https://www.se.pl/wiadomosci/exclusive/13-letni-syn-gorniak-przyjmie-w-grudniu-pierwsza-komunie-swieta-aa-nYJe-GsVg-SbD3.html
0
@mientusek1407
Dortmund - wyjazd
Barcelona - dom
Main - dom
Stuttgart - wyjazd
Wolfsburg - dom
0
@MarioVeB! Dziecinne zachowanie. Jak brakuje argumentów to się wyzywa ludzi od pisowców. xD
2
@Stagiryta Zrobione.
0
Elegancki męski zegarek tak do około 500 zł. Ktoś, coś??
3
@Kgorecki2500 Taaaaa.... a świstak siedzi i zawija. Pewnie było odniesienie do tego zdjęcia, gdzie Tusk udzielił poparcia Strajkowi Kobiet i Pani LemparT (to nazwisko z "t" na końcu), ale oczywiście protuskowa propaganda musi robić ze swojego guru ofiarę:
3
@CatalanDream Nie trudź się, on i tak bedzie tu uskuteczniał swoja protuskowa propagandę.
0
@MarioVeB! Hehehe. Co Ty bredzisz? Jeżeli już o coś dbają to o swoje potrzeby.
https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Beda-podwyzki-dla-prezydent-Gdanska-radnych-miasta-i-dzielnic-n161818.html
Tylko bez pitu pitu o inflacji, bo podwyżka z 12,5 tys. zł do ponad 20 tys. zł jest kosmiczna!
4
@Witekk10 Oni nie odśnieżają tylko wykaszaja pobocze.
6
Zdjęcie sprzed kilku lat, ale idealnie podsumowuje 30 lat polskiego samorządu :)
https://mobile.twitter.com/Eric00001989/status/1464860213115297802
0
https://mobile.twitter.com/SokolimOkiem/status/1464963341307289618
1
@Abominacja Ludzie jak świnie - zjedzą wszystko i jeszcze powiedzą że dobre xD
6
Bez komentarza. I wszystko dla śmieciowego żarcia.
https://mobile.twitter.com/DziennikWalb/status/1464675209584259073
0
@mart Co masz zrobić? Odpowiedz sobie na pytanie czy potrzebujesz pieniędzy. Jeśli nie, to do sejfu i trzymaj na gorsze czasy
0
2
Hiszpańska policja zatrzymala 14 ultrasów FC Barcelony z grupy Boixos Nois. U zatrzymanych znaleziono m. in. narkotyki oraz nazistowskie akcesoria. Policja o Boixos Nois:
"NIezwykle brutalna, hierarchiczna i zdyscyplinowana organizacja o wyraźnym przestępczym charakterze."
1
W zasadzie to chłop ma rację - po co wprowadzać kolejne restrykcje, skoro i tak większość nie będzie ich przestrzegać?
0
@clyde Pamiętaj, że badanie możesz zrobić w godzinach pracy - będziesz miał to potraktowane jakbyś normalnie pracował.
5
van der Vaart o wczorajszym występie Messiego: "Messi chodził po boisku. Czy nie jest mu wstyd przed kolegami? Chodził w kółko, a wszyscy go mijali. Denerwuję się na niego. Szkoda, bo taki piłkarz już nigdy się nie narodzi. Zaczęło się już za Ronalda Koemana w Barcelonie. To była właściwie odmowa pracy. To nie jest normalne dla takiego piłkarza."
Messi pokonuje średnio 8,29 km na mecz (Liga Mistrzow).
0
@clyde Nie musisz teraz przedłużać. W czasie pandemii te badania które robiłeś ostatnio są nadal ważne (do 180 dni po ustaniu pandemii).
0
Taka sytuacja
https://mobile.twitter.com/woj_w77/status/1463470016700026889
1
@teacherakademicki Może Wprost, ale teraz chyba tylko internetowo i ręki za nich nie dam sobie uciąć.
Jak Ci ktoś napisze że jest to Newsweek, Polityka, Sieci, czy Uwazam rze to masz pewność że to członek jednej z politycznych sekt.