baartekk97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2021
Częstochowa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@!34RC3!_0N4 Mi akurat urosła, ale to nie ma znaczenia. Chodzi o sam fakt prezentacji tych danych. Nie twierdzę że jest dobrze, wręcz przeciwnie: dołożenie odniesienia do pensji pokazałoby że jest źle. Stwierdzam jedynie obiektywny fakt: prezentacja takich danych bez odniesienia do pensji jest nic nie warta i może służyć wyłącznie w celach propagandowych.
@NaFazieHitman
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@NaFazieHitman Takie rzeczy zawsze bada się w odniesieniu do płac, bo inaczej są g....o warte.
1
@osa91 Chyba nie rozumiesz. Chcesz dać mandat Kamińskiemu skoro on był tylko pasażerem?
35
Koleś totalnie odleciał
https://mobile.twitter.com/BartStaszewski/status/1463504126877315072
0
@Objectivo Może i go upomniał. Nie wiem, nie jeżdżę z Kamińskim jednym samochodem.
1
@tomek8756 Co by Tusk nie zrobił to go będziesz usprawiedliwiał?
0
@tomek8756 Ale to nie on jechał tylko szofer.
15
Mam nadzieję że Gdańszczanie są zadowoleni ze "świetnie" wydanych 50 kawałków
https://mobile.twitter.com/szachmad/status/1463512693176995844
1
@maciar Kosiniaka trzeba pytać. Głupota ale co zrobisz.
0
@Kinginiesta trzebaby zapytać Pana Kosiniaka albo kogoś innego z PSL. Podejrzewam ze nie
0
@Nieznajomy To jest propozycja cwaniaków z PSL, która na szczęście nie przejdzie.
1
https://mobile.twitter.com/KlaudiuszSlezak/status/1463455117240381444
0
@Kgorecki2500 I kto to pisze...
20
Profesor Bralczyk zaorał.... sami zobaczcie kogo.
https://mobile.twitter.com/karolzapala/status/1463172147032039447
To jest kwintesencja polskiej polityki. Większość klakierów nawet nie zwraca uwagi na to co mówią, tylko kto to mówi i na tej podstawie decydują czy ma rację czy nie.
1
@-barca4ever- Cezary z Pazurem i dziadek Strejlau
0
@FC1899Barca Czyli za 2-3 dni atak zimy w Polsce ;)
0
@Bogan To jest niezgodne z prawem.
https://fotelik.info/pl/news/od-kiedy-fotelik-samochodowy-przodem-do-kierunku-jazdy,916.html
10
Takie cuda w TVN-ie:
https://mobile.twitter.com/BlackMcSnow/status/1463022807156207616
1
17 listopada odbyła się ostatnia sesja Rady Miejskiej w Nowogardzie. Podczas przerwy radna Jowita Pawlak (bezpartyjna, wybrana z Komitety Wyborczego Wyborców NOWA) nie wyłączyła mikrofonu i ucięła sobie pogawędkę z kolegą. Rozmowa była nagrywana i została opublikowana na kanale urzędu miasta w Nowogardzie na YouTube.
Radna w rozmowie ze znajomym chwaliła nową drogę do Kołobrzegu, dzięki której z Nowogardu można tam dojechać w zaledwie 40 minut. W trakcie pogawędki Jowita Pawlak podzieliła się wstrząsającymi szczegółami w związku z zatrzymaniem przez policję, do jakiego doszło na tej trasie.
"Ale mnie tam złapali raz. Za mną jechali BMW, nieoznakowanym, i ja wyprzedzałam, a on wiesz, za mną się chował. I tak trzy razy. Aż za tym trzecim razem mnie wyprzedził, włączył te światła "follow me", wiesz, nie, i "policja", kurka i musiałam zjechać. Dobrze, że Przemek ze mną jechał. To mówi: no wiecie panowie, no żona mnie tu wiezie na wczasy. I on mówi – no dobra, to tylko pouczenie, a miałam 170 km/h, tak jak mnie nagrał."
Przemek, prywatnie mąż Pani Jowity, jest... policjantem KPP w Goleniowie.
Żeby było śmieszniej Pani Jowita jest urzędnikiem publicznym (pracuje w starostwie) plus dodatkowo pracuje jako... nauczyciel.
Bez komentarza.
3
@Przemek2323 I kto to pisze...
0
@cules100pro 3 gole z karnych.
7
Opinia jednego z sędziów:
Bareja by tego lepiej nie wymyślił. Do sądu przychodzi facet, którego sądzimy za brak maseczki w bodajże sklepie i trafia na sędziów, którzy siedzą gromadnie w sali rozpraw za stołami i wyglądają jak "u cioci na imieninach". Jak my potem wyglądamy przed tymi, których sądzimy. No, parodia.
1
@trolownik zależy od dietetyka, ale jeśli ma odpowiedni sprzęt to bez problemu. Tylko tak 2-3 dni przed pomiarem nie pij alkoholu i standardowo: najlepiej na czczo i nie forsować się przez 12h przed pomiarem.
8
@Criss18Barca Mam nadzieję ze chociaż zarobisz.
0
@Witekk10 A konkretny model?
0
Smartfon do około 1000 zł. Do dzwonienia, smsowania, przeglądania Internetu, ewentualnie zrobienia kilku zdjęć (ale nie musi to być jakość porównywalna z lustrzankami). Taki żeby miał dobrą baterię, nie zacinał się i posłużył przez kolejne 3 lata. Co polecacie?
1
@Mamrotek22 Price jest irytujący, także #TeamWright
1
@Emhyr Chodzi mi bardziej o to, że to się fajnie ogląda. Siadasz wygodnie w fotelu i oglądasz dobry mecz, ze zwrotami akcji, twardą grą, piłką ofensywną. W La Liga też są ciekawe spotkania, ale większość to męczenie buły.
0
@DonAndrzejos Prawie robi wielką różnicę. Równie dobrze można powiedzieć, że prawie wylądowaliśmy na 4 miejscu.