23

10

Serie A jest 10 razy ciekawsza niż La Liga.

1

@Kgorecki2500 Tylko kisiel. Stanowcze nie dla budyniarzy.

0

#STOPWariatomDrogowym

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Studio TVN przed konkursem skoków: "To jest bardzo ładna skocznia, bardzo ładnie położona, po lewej stronie drzewka, po prawej stronie drzewka. "

Aha.

5

Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że sam Tusk potrafi przyznać się do błędu i posypać głowę popiołem, ale i tak znajdzie się ogromna rzesza "useful idiots", którzy będą umniejszać jego haniebny wyczyn i próbować przekonywać innych, że w zasadzie to nic się nie stało i każdy przekracza prędkość. Żenada.

0

Skoro guru opozycji ma w nosie przepisy to co mają powiedzieć zwykli obywatele?

0

@Przemek2323 Jechal Skodą

0

@FC1899Barca Sondaż do kosza.

0

@MysticCat Wzięli 500 mln euro kredytu na stadion, 400 mln już właściwie spłacili.

1

@FafitFCB Bramki to jedno, ale mi imponuje jego odejście. Na kilku krokach zostawia rywala.

0

@DonMatteo901 Bo inflacja :D

0

@Zoker Jedź na 3 miesiące do GB, poszorujesz trochę na zmywaku i będzie miał C1 bez problemu.
Wiem, że teraz po wyjściu z UE jest z tym problem, ale to najlepszy sposób.

9

0

@barcelonaLM Tabarez to jedno, ale tam jest ogromna luka pokoleniowa. W niektórych meczach Copa America po zejściu z boiska Fede Valverde średnia wieku piłkarzy na boisku wynosiła ponad 30 lat.

2

@paweldunajecfcb Tarantino - zdecydowanie Wściekłe Psy

3

@IronSanHybrid Patrzyłem kiedyś na wyniki oglądalności i jest ogromna zależność między zajmowanymi miejscami, a oglądalnością. Jak skaczemy słabo to oglądalność leci na łeb na szyję. Jak naszym idzie dobrze to padają rekordy oglądalności.

2

@IronSanHybrid Będą dobrze skakać, będzie oglądalność i Kurskiego będzie piekło.
Będą słabo skakać to Kurski będzie miał gdzieś skoki w TVNie, bo nikt na to nie będzie patrzył.

2

@IronSanHybrid serologiczny 130 zł.

0

@marian_konopka Ale na PiS i tak zagłosowała mniejszość. Najwięcej spośród wszystkich partii, ale relatywnie jest to tylko 1/4 wszystkich mających prawo głosu (tych co głosowali i tych co nie głosowali). 3/4 tortu można zgarnąć dla siebie.
Ale jeśli jedynym pomysłem największej partii opozycyjnej jest straszenie PiSem, to jest to poziom dna.

5

@maroon #BekaZnaiwnych

1

@LS Skoro krytykowali pomysł rządzących, byli oburzeni tą ustawą, chcieli ją zablokować, to jeśli teraz wyciągają łapska po łatwe pieniądze mieszkańców oznacza, że są podłymi i obłudnymi cwaniaczkami.

9

@FC1899Barca Człowieku to są radni, nie pracownicy na etacie. Oni mają jedną, góra dwie 2-godzinne sesje w ciągu miesiąca. W tym roku odbyło się 14 sesji.
Normalnie chodzą do innej pracy, większość z radnych Koalicji Obywatelskiej pracuje oczywiście w miejskich spółkach na dyrektorskich stanowiskach.

1

@IronSanHybrid Portugalię, żeby nasz lizboński szaman nie miał wymówek. Będzie grał u siebie.

7

#BekaZnaiwnych

Pamiętacie jak w sierpniu osoby związane z Koalicją Obywatelską były oburzone przegłosowanymi przez Sejm podwyżkami dla posłów, senatorów, etc.? Nawet powstał specjalny projekt mający zablokować te działania.



To teraz czytajcie:

Radni Rady Miejskiej Łodzi już w listopadzie jako pierwsi w kraju otrzymają podwyżki diet - z ponad 2,6 tys. zł do blisko 4,3 tys. zł i to z wyrównaniem od sierpnia. To blisko 60 proc. więcej niż dotychczas. Podwyżki umożliwiło podpisanie przez prezydenta RP nowelizację ustawy o wynagrodzeniu osób zajmujących kierownicze stanowiska państwowe, która zakłada także wyższe diety dla rad gmin, miast, powiatów i sejmików.
Pieniądze na podwyżki przesunięto już na sesji październikowej i to z wyrównaniem od 1 sierpnia - łącznie 205 tys. zł. Oznacza to, że w listopadzie radni otrzymają diety w nowej wysokości: 4 tys. 294 zł i 60 gr., z tym, że kwota nieopodatkowana to 3 tys. zł., a od kwoty 1294 zł i 60 gr. zapłacą 19 proc. podatku, czyli łącznie i tak wyjdzie około 3,9 tys. zł "na rękę". Co więcej, ustawa gwarantuje możliwość wprowadzenia podwyżek od listopada, ale z wyrównaniem od sierpnia.
Zmiany w budżecie na październikowej sesji przeszły po cichutku, bez dyskusji i emocji, a radni do dziś nie chcą o tym mówić pod nazwiskami:

"Łodzią rządzi Koalicja Obywatelska, która bezlitośnie krytykowała posłów PiS za projekty podwyżek dla parlamentarzystów i najważniejszych osób w państwie, więc nie wypada jej teraz zwracać uwagi na ten temat."

Ustawa daje także możliwość podwyższenia wynagrodzenia wójtom, prezydentom i burmistrzom miast, czyli najwyższym urzędnikom samorządowym z wyboru. W przypadku Łodzi prezydent może zatem zarabiać już nie maksymalnie 12,5 tys. zł brutto, ale 20 tys. zł. Projekt dotyczący podniesienia wynagrodzenia prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej (PO), do Biura Rady Miejskiej nie wpłynął, lecz jego powstanie jest tylko kwestią czasu.



0

@bartas97 Za co mordo?

3

@MesQueUnClub96 Rosjan powinni zdyskwalifikować za to co grają.

5

@Pilka_jest_okragla Od mieszania herbata nie będzie słodsza.

0

@Janiama Bez Modricia ta drużyna nie istnieje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?