0

@patrykzmc2000 Dembele chcesz wymieniać jak on ma kontrakt do czerwca?

0

@draxidox A Uniejów? Bliżej niż Czeladź.

3

Dembele. Ten hejt w jego kierunku jest dziecinny. To normalne że każdy chce dobrze zarabiać. Ciekaw ilu z was zrezygnowało by z części pensji bo pracodawca chciałby zatrudnić jeszcze jedna osobę.

0

@Uukasz_93 tu masz wszystko wyjaśnione jak krowie na granicy:

https://www.biznes.gov.pl/pl/opisy-procedur/-/proc/298

18

1

@Rekin_bialy Cewitum i to ich śpiewanie.
STS.

0

Ci komentatorzy z TVN/Eurosportu kompletnie nie czują skoczni. Od razu było widać ze Lindvikowi braknie, a oni jakby orgazmu dostali.

1

@DCHX Listkiewicz rzucił głupi pomysł, a widzę że niektórzy łyknęli.

1

@Uukasz_93 nie ktoś tylko Prezydent Andrzej Duda.

1

@pacior95 Poczekaj bo do meczu jeszcze trochę czasu i nie wiadomo kto jeszcze wypadnie.

0

Brawo Adaś. 129,5 metra. Rekord skoczni GaPa. Trochę przysiadł, ale ważne że ustał. Polo Tajner uśmiechnięty.

2

Izolacja osób zakażonych w Hiszpanii została skrócona z 10 dni do 7 dni.

0

Horngacher cwany lis. Wiedział co się święci. Jak odchodził nasi świętowali sukcesy, ale zdawał sobie sprawę, że to już długo nie potrwa, a następców Stocha, Żyły i Kubackiego brakuje.

1

@D10SLEO A nie czekasz na czarnoskórego papieża? :)

1

@taris Peselu nie oszukasz. Ich prime juz minął.

0

@xDoMinO26x Nie będzie 15 pkt za stłuczkę, ale 1500 zł mandatu może wpaść.

0

Kubacki następny orzeł z Polski. 111,5 m.

4

Żyła wygrał serię próbną ze 137 m, teraz 114m i raczej nie wejdzie do drugiej serii jako lucky looser.

1

@Amigo_Blanco Wczoraj onet pisał o tym, że Polska zgodziła się zapłacić karę za Turów. 3 godziny później okazało się że to bzdura wyssana z palca.

Właśnie przez takie sytuacje, których na onecie są setki, warto poczekać na to co napiszą i dopiero potem oceniać.

To samo można napisać np. o sprawie nie stawiania się na przesłuchania przez Giertych co jest jawnym łamaniem prawa, gdzie media kojarzone z opozycją staraja się przemilczeć i zatuszować temat. Można się tak obrzucać w nieskonczoność.

0

@xDoMinO26x Nową maksymalną karą 15 punktów karnych obwarowane zostały takie wykroczenia, jak:

wyprzedzanie na przejściach dla pieszych i bezpośrednio przed nimi,
przekroczenie dopuszczalnej prędkości powyżej 50 km/h
omijanie pojazdu, który jechał w tym samym kierunku, lecz zatrzymał się w celu ustąpienia pieszym,
niezatrzymanie się do kontroli i ucieczka, spowodowanie wypadku drogowego, sprowadzenie katastrofy w ruchu lądowym,
niezatrzymanie pojazdu w razie przechodzenia przez jezdnię osoby niepełnosprawnej, używającej specjalnego znaku lub osoby o widocznej ograniczonej sprawności ruchowej w celu umożliwienia jej przejścia,
niezastosowanie się, w celu uniknięcia kontroli, do sygnału osoby uprawnionej do kontroli ruchu drogowego, nakazującego zatrzymanie pojazdu,
nieustąpienie pierwszeństwa przez kierującego pojazdem, który skręca w drogę poprzeczną, pieszemu przechodzącemu na skrzyżowaniu przez jezdnię drogi, na którą wjeżdża,
nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu dla pieszych albo na nie wchodzącemu,
naruszenie zakazu wyprzedzania na przejazdach rowerowych i bezpośrednio przed nimi,
kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego,
kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie po spożyciu alkoholu lub środka podobnie działającego do alkoholu.


0

@Amigo_Blanco Poczekajmy na szczegóły. Pamiętaj, że to onet.

0

@reloaded Nieważne gdzie, ważne z kim ;)

5

@xDoMinO26x Przy drobnej stłuczce się można dogadać i nie wzywać policji.

0

@jokerfcb1899 Gratulacje :)
Stawiasz kolejkę.

2

@KibicBarcy123 Sofascore to jest takie dno jesli chodzi o oceny że tylko jacyś desperaci z tego korzystają.

0

@D44H Przez 9 miesięcy uzbierało mi się ponad 2000 zł na plusie, czystego zysku (i to nie licząc premii 250 zł, którą dostanę na koniec roku). Wraz z biegiem czasu zysk będzie rósł bo obracasz większym kapitałem.
Nawet jak będziesz chciał po jakimś czasie zrezygnować to i tak na tym zyskasz.
Zawsze to lepiej niż miałoby się kisić na koncie oszczędnosciowym czy lokacie (wtedy stracisz ze względu na inflację). Jak jesteś młody to warto.

0

@kiper09 A skąd wiesz jak będzie wyglądał skład Barcelony wtedy gdy zagramy to przełożone spotkanie?

0

@Peszko07 Źródło? Chodzi o 2017 rok, bo dane masz z d...y wzięte.
Raport NIK, wydatki za 2017 rok: 203,6 mln zł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?