0

Po trzech spotkaniach możemy już pi razy drzwi wskazać potencjalnych rywali Barcelony w 1/8 LM (oczywiście pod warunkiem, że tam awansujemy):
Grupa A: City lub PSG
Grupa B: Liverpool
Grupa C: Ajax lub BVB
Grupa D: brak (nie próbujcie mnie nawet przekonać, że Real tego nie udźwignie)
Grupa E: brak
Grupa F: United, Atalanta lub brak
Grupa G: Salzburg
Grupa H: Juventus lub Chelsea

Dla porównania potencjalni rywale na których mogliśmy trafić w 1/8 finału w poprzednim sezonie:
Bayern Monachium
Manchester City
Liverpool
Chelsea
Borussia Dortmund
Paris Saint-Germain

Przy dobrym losowaniu (np. Salzburg, a w ćwierćfinale zwycięzca spotkania BVB-Atalanta), nawet z Kumanem na ławce, można się doczłapać do półfinału.

2

@MesQueUnClub_87 U mnie 33,60 zł, a w sąsiednim mieście gdzie zarobki są dużo większe już 36,70 zł.

0

@Kgorecki2500 Taaaaaa.....

0

@MesQueUnClub_87 Idealna temperatura dla pizzy do 400-500 stopni C. Wiadomo, że z piekarnika tyle nie wyciągniesz, ale trzeba ustawiać max temperaturę i na kilka minutek. Wtedy zawsze wyjdzie bajkowa.
Dodatki to już Twoja własna inwencja.

0

@deyna2018 Aha, czyli lepiej jakby Twojej mamie nie podnieśli. Niech płaci więcej za prąd, a świadczenie ma na tym samym poziomie. F*ck logic.

Tylko nie pisz, że chciałbyś żeby prąd nie zdrożał, bo nie na tym polega wolna gospodarka.

0

0

0

@pele1282 NIe wiedziałem, że z Kornela taki erotoman.

1

@IronSanHybrid Wstydzisz się przyznać? :)

A tak na poważnie to szkoda, że masz wajchę przesuniętą tylko w jedną stronę. Dlatego jeśli ktoś ma tu ograniczone myślenie, to na pewno nie jestem to ja :P

Skoro nie palisz to co Ci zależy że jakiś Janusz czy inny Maciek albo Grażyna będą płacić 20 zł za paczkę fajek?

0

@maroon Bo z mojej składki zdrowotnej i moich podatków utrzymywany jest system opieki zdrowotnej i nie chciałbym żeby te pieniądze były marnowane na leczenie, jak to nazwałeś, imbecyli, którzy na własne życzenie trują siebie i wszystkich wokół.

1

@IronSanHybrid Jak Cię nie będzie stać na papierosy to zgodnie z tym co zalecał wielki przeciwnik PiSu (a jak wnoszę Twój faworyt) Bronisław Komorowski: weź kredyt i zmień pracę :)

0

@IronSanHybrid Akcyzę na to g....o zwane papierosami to Ty szanuj!

0

@Vebrol Jak Dan Petrescu zaczął w Wiśle robić treningi takie jak się robi w innych europejskich ligach, to piłkarze specjalnie grali na zwolnienie trenera. Potem poszedł do Unirei Urziceni, robił to samo i było pierwsze w historii mistrzostwo Rumunii oraz faza grupowa LM (gdzie potrafili wygrać 1-0 z Sevillą).

2

@amanter Gavi w meczu z Valencią potrafił zagrać nieszablonowo 2 albo 3 razy. Ma zadatki na piłkarza, który jednym podaniem rozrywa linię defensywną rywala.

Poza tym żeby zagrać takie podanie to musi być ruch ze strony napastników.

0

@SuperPatsonFCB Gdyby nie 711 pewnych połączeń to może byłoby mi go szkoda.

1

@Kamiloza91 W Anglii, przy ich intensywności gry, by przepadł. Fizycznie to nie jest już ten sam gość co 10 lat. Nadrabia inteligencją boiskową, ale to za mało na PL.
To pokazuje regres La Ligi.

0

@Janiama Weź się za trenerkę.

0

@endriuuu2 Plus zbiórkę na zatrudnienie nowego trenera.

11

@prokofiew Daj mu spokój. Chłop ma 34 lata.

1

@Objectivo Bardzo ciężko. Siłę zrobisz, wytrzymałość zrobisz, ale szybkość to "naturalny dar". Oczywiście można się poprawić, ale nie będzie to jakiś ogromny postęp.

0

@marcin62 Nie wiem, też się zastanawiam. Mnie jako katolika to nie obraża.
Tym bardziej, że pewnie ma to jakiś związek z treścią książki.

2

@macio_944 Ma to, że sprawa dotyczy warszawskich ZTM-ów, które są pod panowaniem PO.

0

@sonek No to gratulacje :)

Stawiasz Piccolo.

1

A Rafałek wydawał się być taki postępowy....
Zacofana W-wa.


18

@Survier Poraża mnie wasz minimalizm.

0

@Emhyr Real od 19.10 do 06.11 gra praktycznie co 3 dni. A ławki też nie mają wybitnie szerokiej.
3 punkty z Barceloną ważą tyle samo co 3 punkty z Osasuną, Elche czy Rayo. Ancelotti to stary lis. Przejdzie przez ten okres minimalistycznie.

1

@JohnA Moim zdaniem Figo też dawał radę.

1

@Xxxbarca4ever Na La Rambli masz tylu "fahofcuf", że nie wiem czego Ty jeszcze szukasz ;)

0

@LyFT On tam zagrał wyjątkowo ze względu na Viniciusa

0

@FC1899Barca A za chwilę będzie sprostowanie ze strony Francuzów jak ze ZP dla Lewego za 2020

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?