1

@lucca87 Nie masz argumentów, to kończysz dyskusję xD
Kurtyna po raz drugi.

PS
Ciebie zaorać to jak zabrać lizaka przedszkolakowi.

4

Ostatnich 5 mundiali (od 2002 roku):
Europa - 13 miejsc na podium na 15 możliwych (4 razy mistrzostwo, 4 razy vicemistrzostwo, 5 razy trzecie miejsce).
Ameryka Południowa - 2 miejsca na podium na 15 możliwych (1 raz mistrzostwo, 1 raz vicemistrzostwo).

Same Niemcy mają mistrzostwo, wicemistrzostwo i dwa 3 miejsca, czyli więcej niż cała Ameryka Południowa razem wzięta.
Dla porównania w latach 1974 - 2002 poza jednym (!) mundialem (1982 gdzie Brazylijczycy przegrali mecz o 3 miejsce z Polską) zawsze przynajmniej jedna drużyna z Ameryki Płd. znajdowała się na podium mistrzostw świata!

Kiedyś zawsze ktoś z Ameryki Płd. był na podium MŚ, teraz są tam okazjonalnie. Ale i tak znajdują się "Janusze" piłki nożnej, którzy twierdzą, że Ameryka Płd jest lepsza od Europy.

Kurtyna.

0

@Bagsik88 Ostatnich 5 mundiali to mistrzostwo świata, wicemistrzostwo świata, 2 razy trzecie miejsce. Tylko w 2018 odpadli z grupy. W tym czasie Brazylia i Argentyna razem wzięte jedno mistrzostwo i jedno vice.

1

@lucca87 Ostatnie mistrzostwo 20 lat temu. Ostatnich 5 mundiali to w przypadku Ameryki Południowej 2 miejsca na podium - Brazylia mistrz 2002 i Argentyna wicemistrz 2014. W tym czasie Europa 13 miejsc na podium (4 razy mistrz, 4 razy vice, 5 razy trzecie miejsce). Kurtyna.

8

@Janas11224 Idź mu pomóż, a nie leżysz. ;)

1

@TheNekro94 Drużyny południowoamerykańskie są od kilkunastu lat dużo słabsze niż drużyny europejskie. To są fakty. Mogły mieć jeden gorszy mundial, ale jak przegrywasz przez 20 lat to raczej nie jest to przypadek.

14

Tusk kłamie. Nowe, nie znałem. ;)

0

@kamiVeB Flahscore podaje bzdury.

0

@JohnnyBarca Oby nigdy nie doszło do tragedii jak ta z Hillsborough

4

@IronSanHybrid Interesujące jest to, że o obniżaniu akcyzy zawsze mówią tylko Ci, którzy akurat są w opozycji. I to niezależnie od reprezentowanej opcji politycznej.

7

@Kgorecki2500 Do tego kawka i Wybiórcza do poczytania. A w tle leci przemówienie Donalda...
Twój idealny poranek. :D

2

Komentarz usunięty

1

@Jonyx Żeby nie było jak z Robbenem. W Chelsea szklanka, w Realu szklanka, a w Monachium postawili go na nogi.

1

@tadzik447 Nie musi. Nie musisz nawet go o tym informować.

Chyba, że masz umowę o zakazie konkurencji albo jesteś kierowcą. Wtedy to inna bajka.

0

@Rust_Cohle Chodzi o to, żebyś przypilnował żeby obie firmy odprowadzały za Ciebie składki (ZUS, etc.). Są takie sytuacje, że pracodawcy wmawiają pracownikom, że na drugiej umowie nie trzeba już ZUSu odprowadzać.

0

@Arkon Oczywiście, że każda wątpliwość działa na korzyść oskarżonego - dlatego nic z tym nie zrobiono.
Jeśli się dobrze ustawił to mogło nie wyłapać. Pamiętaj też o tym, że mecz był w Polsce, za realizację obrazu odpowiadała polska telewizja ;)

0

@kamilo0066 Niestety naiwniaków nie brakuje. Oni się niczym nie różnią, zmienia się tylko szyld partyjny.

1

@John_Doe Nie można patrzeć tylko na samą Warszawę, bo Otwock, Piaseczno, Ząbki czy Pruszków są dosłownie rzut beretem. Aglomeracja warszawska ma ponad 3 mln mieszkańców.

0

@Rust_Cohle do MŚ jest jeszcze daleka droga. Równie dobrze mogą wymiatać. 14 miesięcy to w futbolu mnóstwo czasu.

Włochy systematycznie pną się w rankingu FIFA. Przypomnę, że Włosi nie pojechali na MŚ w 2018 roku do Rosji, więc zjazd mieli konkretny.

0

@Arkon Przeczytaj raz jeszcze to co napisałem, bo kompletnie nie rozumiesz.

Jak było to wie tylko Glik.

3

@Rust_Cohle Oczywiście, że tak. Tylko uważaj żeby Cię ze składkami nie wydymali.

2

@Rust_Cohle Dlaczego śmiech na sali. Ostatnich 15 spotkań to 2 remisy i 1 porażka (z Argentyną w finale CA, w meczu na styku).

23

Trzaskowski w wywiadzie dla Onetu o wydarzeniach z niedzieli: "Ważne, że były tłumy. Chyba nikt temu nie zaprzeczy, że kwestia członkostwa Polski w Unii Europejskiej budzi olbrzymie emocje. Najważniejsze jest to, że zainteresowanie było olbrzymie i od kampanii prezydenckiej nie było takich tłumów na ulicach polskich miast."

Ten sam wywiad, ten sam Trzaskowski, o Marszu Niepodległości 2021: "Najczęściej sąd staje na stanowisku, że a priori nie można zakazać przed marszem tego typu zgromadzenia. Inaczej było w pandemii, sąd się przychylił do mojego wniosku. Mam nadzieję, że teraz będzie tak samo, że epidemia to nie jest czas na organizowanie aż tak wielkich demonstracji."

To tak jakby ktoś nie wiedział co znaczy zwrot: PODWÓJNE STANDARDY.

#BekaZNaiwnych

0

@Arkon Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Nie napisali, że Glik tego nie zrobił. Napisali, że nie mają na to dowodów (poza tym co mówią Anglicy), więc odpuszczają.

0

@patrykzmc2000 Zwykłe nabijanie sobie zasięgów. Gościu nie ma bladego pojęcia.

2

@DLFCB Karnego na Buksie nie odgwizdał.

0

@olejtm A masz kartę którą płacisz podpiętą do konta walutowego?

11

We Francji poza Emanuelem Makaronem wszyscy kandydaci na urząd Prezydenta popierają wyrok polskiego TK.

"Słyszy się, że Polska wiedziała, czego się spodziewać przystępując do Unii. Czy podpisując traktaty nie miała ich przed oczami? Oczywiście. Ale przecież traktaty nie zawierały niczego o sprawach takich jak aborcja i małżeństwa osób tej samej płci, ani o statusie sędziów."


7

0

@maniak33333 Doucz się z ekonomii, bo masz gigantyczne braki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?