baartekk97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2021
Częstochowa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 Trzeba obejrzeć film żeby przeczytać książkę?
0
@katalonczyk987 Raczej nie powinno się nic stać, ale 100% pewności nikt Ci nie da.
4
@Bobo25 Czyli kłamią, skoro są świadomi, że to co obiecują jest niemożliwe do zrealizowania.
11
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
4
Program Mieszkanie Plus okazał się klapą, ale jak widać druga strona nie lepsza. W czasie kampanii samorządowej w 2018 roku Rafał Trzaskowski obiecał budowę 1500 (!) miejskich mieszkań rocznie.
Ile z tego wyszło?
https://webp-konwerter.infor.pl/eyJmIjoiaHR0cHM6Ly9nLmluZm9yLnBsL3AvX/2ZpbGVzLzM3MTc0MDAwLzEtbWllc3prYW5pYS/1rb211bmFsbmUtbmFqYm9nYXRzemUtZ21pbnk/tKDAwMiktMzcxNzM3MDUucG5nIiwidyI6NzcxfQ.webp
Kurtyna.
0
@Kengo Bez komentarza. Nie masz pojęcia o czym piszesz.
0
@AlexDark00 Jedni wolą dzielić, drudzy wolą łączyć. Życie.
1
@Kengo Lewandowski, sezon 20/21, współczynnik xG w Bundeslidze 32.08, strzelił 41 goli.
Lewandowski, sezon 18/19, współczynnik xG w Bundeslidze 33,14, strzelił 22 gole
Tyle jest warty ten współczynnik.
Po drugie nigdzie nie napisałem, że dane statystyczne są bez wartości. Dane statystyczne mają wartość, ale współczynnik xG jest bezwartościowy. Jak tego nie zrozumiesz to zostaniesz w tyle.
3
@ranger3120 Jak możesz dojeżdżać to nie wynajmuj.
0
@ShinobiQWE W weekendy na Krupówkach czy nad morzem tłumy, że nie da się przejść, więc chyba nie jest tak źle.
0
@AlexDark00 Nie muszę płakać. Przewalił to przewalił. Mi to zwisa i powiewa.
0
@Dembele_gora Ojciec Mateusz.
12
Joanna Scheuring-Wielgus z Lewicy w dzisiejszym wywiadzie dla Radia ZET:
-"Nigdy nie widziałam czegoś tak obrzydliwego jak na tej konferencji. Dwa Mariusze z konferencji to są osoby skazane". Prowadząca rozmowę Beata Lubecka zdziwiła się i pytała, za co skazano Mariusza Błaszczaka. Jej rozmówczyni stwierdziła, że ma na myśli Kamińskiego i Wąsika. Dopiero wtedy dowiedziała się, że imię tego drugiego to Maciej.
- Scheuring-Wielgus pytana o Sylwię Spurek, nazwała ją Rzeczniczką Praw Obywatelskich. Tu również musiała zostać poprawiona, ponieważ wspomniana polityk była jedynie zastępczynią RPO do marca 2019 roku.
- Podawała tez, że na granicę nie zostało wpuszczonych „chyba 16 lekarzy”. Tu również się pomyliła - w odpowiedzi usłyszała, że było ich dokładnie 21.
-Powołując się na raport organizacji, której nazwy nie potrafiła sobie przypomnieć, podała zaskakujące wyniki badań: "Powstał taki raport na temat nierówności mężczyzn w Polsce. W tym raporcie mówiono np. o tym, że mężczyźni są gorzej wykształceni niż kobiety. To akurat wiedziałam. Ale też, że mężczyźni gorzej dbają o swoje zdrowie. Że co piąty mężczyzna jest analfabetą, a co dziesiąta kobieta".
"Ale przepraszam w Polsce czy na świecie?" – dopytywała Lubecka.
"W Polsce" – utrzymywała Scheuring-Wielgus.
Dopytywana kilka razy, podtrzymywała swoją wypowiedź.
"Nie znałby alfabetu? Co piąty mężczyzna? Przecież edukacja jest powszechna. Czyli 20 procent mężczyzn w Polsce to analfabeci?" – śmiała się dziennikarka.
Jej rozmówczyni do końca nie wycofała się ze swojego zdania, zapowiadając jedynie powrót do tego raportu.
To tak jakby ktoś się dziwił dlaczego dalej w Polsce rządzi PiS.
0
@AlexDark00 My się naśmiewamy z Szeryfa, oni się naśmiewają z 8-2. Do czego to prowadzi? Do niczego. Jałowa rozrywka dla mentalnych dzieciaków.
1
@Oskar00 Polakowi zawsze się cieszy morda jak "somsiadowi" stanie się coś złego.
0
@katalonczyk987 Wróżenie z fusów. Pasek powinno się wymieniać co około 5 lat, w Fabii nawet co 4 lata. I to niezależnie czy zrobisz 10 czy 90 tys. km.
Myślę, że przez tydzień nic wielkiego się nie stanie skoro i tak przeciągnąłes wymianę o 5 lat :)
0
@maroon przeczytał na soku z buraka albo innej gó..o stronce na fejsbuku. Oczywiście nie zweryfikował. To są idealni wyborcy dla Donalda - łykną wszystko jak pelikan suchą bułkę.
0
@katalonczyk987 Pasek czy łańcuch?
1
@Kengo Te współczynniki są ch**a warte. Specjalnie obejrzałem ten mecz. Równie dobrze Real mógł wygrać 5-1. Mieli kilka setek.
48
@TheNekro94 Naturalny to jest seks dwóch osobników różnej płci.
1
@jedrek7000 Może dla podkreślenia wielkości ;)
2
@FC1899Barca Zidane czy Ronaldinho trochę z d..y wzięte. To inna pozycja na boisku. ZZ nigdy nie był goleadorem.
0
@Cochise do Tuska. Niby czarodziej, a jak wychodzi to wszyscy wiemy.
0
@HighestInTheRoom Nie, źle rozumiesz. Brak maseczki na powietrzu powinien być ukarany adekwatnie do wagi przewinienia.
A twierdznie, że tak samo będzie w Polsce to głupota.
1
@IronSanHybrid Satelicki, nie satelitarny :D
0
@HighestInTheRoom A gdzie miałeś pałowanych ludzi za brak maseczek?
Reakcja powinna być adekwatna do przewinienia.
@CuttingHead Kto i co prognozował? Konkrety.
6
:D
1
@ProMILs Moim zdaniem ludzie przeceniają rolę Tuska. On ma w tym kraju największy elektorat negatywny spośród polityków.
0
@HighestInTheRoom Jeżeli ktoś nie przestrzega prawa to tak - popieram pałowanie takich ludzi.
Ale nie wierzę w żadne idiotyczne teorie spiskowe.
1
@HighestInTheRoom Nadajesz się do paczki Macierewicza.