0

@bixmix Spisywałem się przez Internet, podawałem wartości orientacyjne. Nikt Ci jajec nie utnie jak napiszesz, że masz 130 m2, a masz w rzeczywistości 145.

19

Dziennikarze "Faktu" zapytali niektórych polityków o przyczynę nieobecności w Sejmie podczas piątkowego posiedzenia o godz. 21:50, podczas którego prezes NIK, Marian Banaś, na niemal pustej sali sejmowej wygłaszał raport ze swojej działalności za poprzedni rok.

Były lider PO, Borys Budka:
"Miałem prace związane z przygotowaniem konwencji. Zajmowaliśmy się tym wspólnie z posłami Siemoniakiem i Neumannem."

Obecny lider PSL, Władysław Kosiniak - Kamysz:
"Tego dnia miałem inne zadania" a także: "musiałem doprowadzić do porządku posła Brauna. (...) Jedna osoba nie może zajmować się wszystkim."

Poseł Solidarnej Polski, Tadeusz Cymański:
"Byłem już zapoznany ze wszystkimi komentarzami w tej sprawie."

Cała trójka w tym czasie przy lampce wina świętowała w restauracji 50 urodziny dziennikarza Roberta Mazurka.
Z dedykacją dla wszystkich, którzy się tak tu spinają na tematy polityczne. Jesteście giganaiwni - wszyscy was dymają jak chcą, a Wy się spinacie.

1

@TheNekro94 W Kieleckim to dopiero piździ...

0

@Kettger Jest 50% szans, że przyjdzie. My chcemy, Conte nie chce.

0

@YayaToure24 Ciekawe co by powiedział Wojciech Hadaj wiedząc, że Jaga tyle razy została Mistrzem Polski.

0

@Djzordon Maxi Gomez nawet na piłkę nie patrzył. Szukał jakiegokolwiek kontaktu żeby tylko się przewrócić i wywalczyć karnego. Żałosne.

1

@MesQueUnClub96 Popatrz na statystyki z meczu Celty z Cadiz. Cadiz wygrało 2-1 mimo iż miało przez 90 minut tylko 87 celnych podań (mniej niż 1 na minutę).

4

@mekston Bardzo nietypowa sytuacja jest fakt, ze po raz 4 z rzedu odpadamy na ME ze Słowenią

0

@michal26 Nie psuli swoich akcji, bo podawaliśmy im piłki. Tak ciężko to zrozumieć? Dzisiaj lepiej serwujemy, odrzucamy Serbów od siatki i są tego efekty.
Osobną kwestią są sprawy mentalne. Serbom już się nie chce.

PS
Posłuchaj co przed chwila powiedzieli Ruciak i Zagumny w studiu TVP. Potwierdzili to co napisałem.

0

@michal26 Popatrz na statystyki z wczoraj i dzisiaj, a zobaczysz różnicę.

0

@MesQueUnClub_87 Grała lepiej, bo graliśmy gównianą zagrywkę (poza pierwszym setem). Zagrywka w siatkówce jest jak serwis w tenisie ziemnym - kluczowy element.

0

@michal26 Mylisz się. Dzisiaj, na razie, gramy dobrze zagrywką. Wczoraj pary starczyło nam tylko na 1 set. A dobra gra zagrywką sprawia, że rywale stają się bezradni.
No i Kurek wreszcie coś trafia.

0

@arasz1819 Wolisz umrzeć na dżumę czy na cholerę?

0

@RR On by bardziej pasował na atak. Kurek tez kiedys bawił się w przyjmującego.

2

Trza bylo wczoraj tak grać.

1

@LeoMessiah Wpisz sobie w wyszukiwarkę "Young Leosia nudes" i znajdziesz linki na wykopie.
@https://www.fcbarca.com/user/maleta009" class="author__name">maleta009
https://www.fcbarca.com/user/maleta009" class="author__name">

6

@ranger3120 Przecież ona jest brzydka jak Mielno w listopadzie.

0

@FCB_dimiC To bida piszczy. Tak to jest w tym panstwie :)

0

Jest i Pani Pelagia.

0

@Przemek2323 Od kogoś, kto jest zakochany w Donku nie da się niczego mądrego nauczyć.

0

@Przemek2323 Jakoś dziwnie wyglądają posty o sporcie u gościa, który jest znany z politycznych wysrywów.

Co do Messiego to 100% racji - jeszcze się tam nastrzela. GOAT.

0

@Vebrol NIepotrzebnie jesteś dla siebie taki krytyczny. Zdarza się :P

0

@Xxxbarca4ever Chodzi o to, że potencjał mamy na dużo lepsze wyniki.

0

@Xxxbarca4ever I popatrz na gablotę Barcy z tytułami za ten okres. 5 razy w historii wygraliśmy LM/Puchar Mistrzów z czego 4 razy z Messim.
Polska siatkówka ma jedno ME z 2009 roku.

1

Podziwiam optymizm tych, którzy realnie myślą o transferze Haalanda do Barcelony. Abstrahując już nawet od kwestii finansowych (trzeba mieć na całą operację pewnie jakieś 120 - 130 mln euro: kwota odstępnego dla BVB, roczna pensja, premia za podpis dla piłkarza i jego tatusia plus haracz dla spaślaka Raioli). Czy naprawdę uważacie, że projekt sportowy Barcelony jest tak zachęcający dla kogoś tak zafiksowanego na wygrywanie jak Erling Haaland? Czy naprawdę uważacie, że Haaland odrzuci ofertę z Paryża (gdzie mógłby tworzyć epickie trio z Neymarem i Messim) z obu wielkich klubów z Manchesteru (gdzie mógłby tworzyć mniej epickie trio z Ronaldo i Sancho albo być liderem projektu Guardioli), czy chociażby z Madrytu (gdzie wraz z Mbappe mógłby błyszczeć na odnowionym Bernabeu)? Czy naprawdę uważacie, że drużyna która jest brutalnie tłamszona przez Bayern na Camp Nou, która nawet nie potrafi oddać celnego strzału jest świetlaną przyszłością dla jednego z najzdolniejszych graczy na świecie? Bochum dostało siódemkę, ale potrafiło oddać celny strzał i miało 40 groźnych atakow w ciągu meczu. Barcelona w starciu z Bayernem uzbierała ich... 21.

Podajecie argumenty, że Barca jest fajna, bo stawia na młodych. A na kogo niby ma stawiać skoro skoro ławka jest króciutka? Kto z graczy ofensywnych (pomoc + atak) siedział na ławce w meczu z Bayernem? Stary koń Coutinho, Puig który ma kosę z Koemanem i grał nie będzie, 17-letni Gavi, 18-letni Demir i 19-letni Nico. Reszta to bramkarze i obrońcy. Grają młodzi, bo tylko oni nam zostali.

Zazdroszczę Wam tego optymizmu, bo trzeba sobie jasno i otwarcie powiedzieć: dla największych gwiazd światowego futbolu Barcelona nie jest obecnie klubem marzeń. Facet, który był dla nich największym magnesem aktualnie jest oklaskiwany w Paryżu.

0

@lukas10 Barca stawia na młodych, bo nie ma kto grać. Jakby Koeman miał alterantywę to Gavi grałby co najwyżej ogony w starciu z Getafe czy innym Cadizem przy prowadzeniu 4-0.
Nawet Juventus ma większe perspektywy.

0

@tadzik447 Zgadza się. W żadnym miejscu nie stwierdziłem, że mamy zajebistych piłkarzy, są super, świetni i w ogóle. Mamy piłkarzy przeciętnych, na niektórych pozycjach nawet słabych. Tę reprezentację za uszy ciągnie Lewandowski. Na EURO zagrali poniżej oczekiwań.
Ale to nic nie zmiana w kontekście siatkarzy. Zagrali źle w Tokio, zagrali źle wczoraj. I nie ma co ich usprawiedliwiać. Sami stwierdzili, że jadą do Tokio po złoto, że tylko taki medal ich interesuje. Przed ME byli już bardziej oszczędni w deklaracjach, ale każdy wiedział, że u siebie gramy o najwyższe miejsce na podium. Nie wyszło.

0

@KacperVEB Bo Pedri gra na innej pozycji.
@Kettger
Ok, to słucham propozycji finansowania. Kogo sprzedać, kogo się pozbyć, żeby zrobić miejsce w drabince płacowej dla Norwega, mieć pieniądze dla BVB, starego Haalanda i spaślaka Raioli? Przypomnę tylko, że latem mieliśmy problem z zarejestrowaniem Depaya i Aguero i jeśli wierzyć pinokiowi Tebasowi, to udało się to zrobić w dużej mierze dzięki pewnym przeksięgowaniom, które wyjdą w kolejnych okienkach. Pozbyć się Fatiego?
I druga kwestia: jak sportowo przekonać go do gry w naszej drużynie? Powiemy mu: przyjdź do nas, mamy Luuka, będzie fajnie?
Popatrzcie na skład City, Chelsea, PSG, czy nawet Realu jeśli przyjdzie Mbappe. Nie mamy do nich podjazdu. Haaland chce wygrywać, święcić triumfy, a nie przez kilka kolejnych lat próbować wyciągnąć wielki klub z bagna w jakie wprowadził je parodysta Bartolomeusz.

0

@tadzik447 A powinno.

1

@Colon Powinno się zacząć od: Kochany pamiętniczku...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?