baartekk97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2021
Częstochowa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB_dimiC O Montiela, Romero czy Acunę też cała Europa się nie zabija. Przeciętniacy.
0
@-barca4ever- Jak będę rozmawiał z Pochettino to zapytam.
7
@Ratamahatta Na MŚ w 2010 mieli zdecydowanie lepszą pakę.
0
@AmigoBlancos Odważnie. Będzie marnował swój potencjał.
0
Handanović jest cienki jak sik węża, taki mediolański Wojciech Szczęsny. Nie dziwię się, że ostro walczą o Onanę.
0
@reakwon To uzasadnia noszenie maseczek, ale nie uzasadnia segregacji społeczeństwa.
3
@Dojaar La Liga: mimo wszystko Atletico
PL: Manchester City
Włochy: Juventus
Francja: PSG
Niemcy: Bayern
3
@GeneralXavi To, że jesteś zaszczepiony nie oznacza, że nie możesz zachorować. Szczepionka chroni przed ciężkim przebiegiem choroby, a nie przed zachorowaniem.
Było mówione jakiś pierdyliard razy, ale niektórym i tak trudno zrozumieć.
0
@tomek8756 Moim zdaniem nieważne jakie masz poglądy, a i tak nie masz na kogo głosować w tym kraju. Także tego.
2
@Kgorecki2500 Śmierdzi ustawką na kilometr. Chyba tylko wyborcy PO/PiS są na tyle naiwni, że wierzą, że to nie jest PR-owy strzał.
0
@Kgorecki2500 Cóż można powiedzieć - piłeś, nie pisz.
0
@Sulimo Bo nie mamy na ten moment następcy. Negocjacje trwają. Tak trudno to zrozumieć?
0
Jeżeli nie będzie jakiejś większej kompromitacji to zostanie na stanowisku do przerwy reprezentacyjnej.
1
@Patrykl145 On kompromituje ten klub swoimi wypowiedziami.
45
Dobre :D
2
@Kettger Bo to jest przechowalnia dla nierobów. Mojemu sąsiadowi 3 lata temu zmarła żona na raka jelita grubego. Od 3 lat dostaje z gminy wezwania do zapłaty za śmieci wystawione na żonę. Zgłaszał trzy razy, za każdym razem mówili, że już poprawili i cały czas to samo.
Jakby to powiedział Zbyszek S.: szkoda szczępić ryja.
0
@Barca1992 Wyjazd więc może być ciężko. Tym bardziej, że gramy co 3 dni, a kordełka króciutka. Remis będzie dobrym wynikiem.
0
@Kettger Kolega @prokofiew może pracował jedynie w urzędach, gdzie dostaniesz nawet 10 lat na aklimatyzację.
0
@Kgorecki2500 Widzę, że nie zrozumiałeś dygresji.
A czy Mazurek siłą zmusił tych posłów do imprezowania? Patrząc na zdjęcia wydaje mi się, że poszli tam z własnej woli. Mogli grzecznie podziękować, powiedzieć że są w pracy, etc. Broniąc posłów wyświadczasz im niedźwiedzią przysługę.
0
@betonito Poczytaj inne wypowiedzi Kryśki to będziesz wiedział, że ona już dawno odleciała.
0
@Bogan Staś Czerczesow potrafił tak zrobić.
1
@Arkon Teraz jest super. Jak jeszcze ogarną te remonty, bo pół centrum rozkopane, to będzie bajka.
0
@kuczyniak Wiem coś o tym :)
3
@Arkon Tomaszów Mazowiecki. Za darmo, nowoczesne autobusy, sporo elektryków, dużo kursów, zawsze na czas. Małe miasto a potrafią zorganizować.
0
@YayaToure24 Trochę irytujące jest to, że gospodarzami MŚ i ME są cały czas te same kraje.
1
@LS A jesteś pewien, że sam Xavi chce teraz przyjśc?
0
@ElKamil Też nie wierzyłem, że Koeman odpali niezłą fuchę w reprze Holandii, a jednak...
1
@Kapitan hawk Jest to kontynuacja sukcesów Platformy Obywatelskiej czyli Marek L. - pedofil. W imię Boga... (przypominam Płońsk, chadecję, całowanie chleba, znak krzyża, itd.)
https://tvn24.pl/tvnwarszawa/najnowsze/byly-radny-oskarzony-o-pedofilie-62154
4
@BorzyKrzys ja nie siedzę i wieczorami nie wrzucam przez 2 godziny wysrywów co tam w Wiadomościach powiedzieli.
2
@AlicjaFCB @Klaudix Dla mnie to jest jakaś abstrakcja. Jak ma nie wprowadzać młodych skoro tylko młodych ma na ławce, a przegrywamy i mamy problemy w ofensywie?