0

@FCB_dimiC O Montiela, Romero czy Acunę też cała Europa się nie zabija. Przeciętniacy.

0

@-barca4ever- Jak będę rozmawiał z Pochettino to zapytam.

7

@Ratamahatta Na MŚ w 2010 mieli zdecydowanie lepszą pakę.

0

@AmigoBlancos Odważnie. Będzie marnował swój potencjał.

0

Handanović jest cienki jak sik węża, taki mediolański Wojciech Szczęsny. Nie dziwię się, że ostro walczą o Onanę.

0

@reakwon To uzasadnia noszenie maseczek, ale nie uzasadnia segregacji społeczeństwa.

3

@Dojaar La Liga: mimo wszystko Atletico
PL: Manchester City
Włochy: Juventus
Francja: PSG
Niemcy: Bayern

3

@GeneralXavi To, że jesteś zaszczepiony nie oznacza, że nie możesz zachorować. Szczepionka chroni przed ciężkim przebiegiem choroby, a nie przed zachorowaniem.
Było mówione jakiś pierdyliard razy, ale niektórym i tak trudno zrozumieć.

0

@tomek8756 Moim zdaniem nieważne jakie masz poglądy, a i tak nie masz na kogo głosować w tym kraju. Także tego.

2

@Kgorecki2500 Śmierdzi ustawką na kilometr. Chyba tylko wyborcy PO/PiS są na tyle naiwni, że wierzą, że to nie jest PR-owy strzał.

0

@Kgorecki2500 Cóż można powiedzieć - piłeś, nie pisz.

0

@Sulimo Bo nie mamy na ten moment następcy. Negocjacje trwają. Tak trudno to zrozumieć?

0

Jeżeli nie będzie jakiejś większej kompromitacji to zostanie na stanowisku do przerwy reprezentacyjnej.

1

@Patrykl145 On kompromituje ten klub swoimi wypowiedziami.

45

Dobre :D


2

@Kettger Bo to jest przechowalnia dla nierobów. Mojemu sąsiadowi 3 lata temu zmarła żona na raka jelita grubego. Od 3 lat dostaje z gminy wezwania do zapłaty za śmieci wystawione na żonę. Zgłaszał trzy razy, za każdym razem mówili, że już poprawili i cały czas to samo.
Jakby to powiedział Zbyszek S.: szkoda szczępić ryja.

0

@Barca1992 Wyjazd więc może być ciężko. Tym bardziej, że gramy co 3 dni, a kordełka króciutka. Remis będzie dobrym wynikiem.

0

@Kettger Kolega @prokofiew może pracował jedynie w urzędach, gdzie dostaniesz nawet 10 lat na aklimatyzację.

0

@Kgorecki2500 Widzę, że nie zrozumiałeś dygresji.

A czy Mazurek siłą zmusił tych posłów do imprezowania? Patrząc na zdjęcia wydaje mi się, że poszli tam z własnej woli. Mogli grzecznie podziękować, powiedzieć że są w pracy, etc. Broniąc posłów wyświadczasz im niedźwiedzią przysługę.

0

@betonito Poczytaj inne wypowiedzi Kryśki to będziesz wiedział, że ona już dawno odleciała.

0

@Bogan Staś Czerczesow potrafił tak zrobić.

1

@Arkon Teraz jest super. Jak jeszcze ogarną te remonty, bo pół centrum rozkopane, to będzie bajka.

0

@kuczyniak Wiem coś o tym :)

3

@Arkon Tomaszów Mazowiecki. Za darmo, nowoczesne autobusy, sporo elektryków, dużo kursów, zawsze na czas. Małe miasto a potrafią zorganizować.

0

@YayaToure24 Trochę irytujące jest to, że gospodarzami MŚ i ME są cały czas te same kraje.

1

@LS A jesteś pewien, że sam Xavi chce teraz przyjśc?

0

@ElKamil Też nie wierzyłem, że Koeman odpali niezłą fuchę w reprze Holandii, a jednak...

1

@Kapitan hawk Jest to kontynuacja sukcesów Platformy Obywatelskiej czyli Marek L. - pedofil. W imię Boga... (przypominam Płońsk, chadecję, całowanie chleba, znak krzyża, itd.)

https://tvn24.pl/tvnwarszawa/najnowsze/byly-radny-oskarzony-o-pedofilie-62154

4

@BorzyKrzys ja nie siedzę i wieczorami nie wrzucam przez 2 godziny wysrywów co tam w Wiadomościach powiedzieli.

2

@AlicjaFCB @Klaudix Dla mnie to jest jakaś abstrakcja. Jak ma nie wprowadzać młodych skoro tylko młodych ma na ławce, a przegrywamy i mamy problemy w ofensywie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?