baartekk97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2021
Częstochowa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kidd zapomniałeś dopisać HD
0
@R10marquez Ty za to nie. 1,5 mld euro to ogromne pieniądze.
3
@Encore do wyborów są jeszcze dwa lata. To dużo czasu. W 2013 roku PO też było pewne zwycięstwa, potem wyszły taśmy i stało się co się stało.
0
Sondaż IBRIS dla Rzeczpospolitej: "Słabnie efekt Tuska"
- PiS: 34% (+0,4)
- PO: 23% (-4)
- Polska 2050 Szymona Hołowni: 12% (+1)
- Lewica: 7% (-2)
- Konfederacja: 6% (+1)
- PSL: 5% (bz)
- Niezdecydowani: 13% (+4)
0
@LS A Ty byś tak w swojej pracy zrobił?
0
@amanter O rekordzie Gerda Mullera też tak mówili..
0
@TheNekro94 Zrobiona pod gimbusów. Dla większości ludzi 30+ jest idiotyczna.
0
@R10marquez Od razu widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz.
1
@PatrykBarcelona Hebe
0
@karci0 wszędzie ostatnio perfumy poszły w górę. Te które ja kupowałem kosztowało 120 zł za flakonik, teraz kosztują 180.
0
@amanter Mnie najbardziej śmieszy zwrot: "korzystne warunki". Już to widzę jak firma z Dubaju na 12 lat zamrozi sobie tyle kasy.
1
@Bobo25 Ja jadę na dwa baty: Milan - Atletico i PSG - City
0
@wawrzyn1 Tylko 446 gmin na 2477 pobiera od swoich mieszkańców opłaty za posiadanie psa.
Straszna bieda będzie, naprawdę. Zrezygnują z obligatoryjnych "trzynastek", bo nie będzie ich stać. Urzędnicy będą przychodzić do pracy ze swoimi komputerami i akcesoriami biurowymi, a wójtowie/burmistrzowie/prezydenci będą pracować za najniższą krajową.
1
@wawrzyn1 Marne trollowanie. Obecnie max stawka wynosi 130 zł. Od 2022 roku będzie mogła wynieść 135 zł, ale o wszystkim decydują SAMORZĄDY.
3
@Dojaar Wooow. Widzisz jaki wielki sukces osiągnąłeś. Właśnie odkryłeś wady demokracji.
99
@Dojaar Ośmieszasz się. Dla Ciebie demokracja jest tylko wtedy jak zgadzają się z Twoimi poglądami. W Polsce nie ma demokracji, bo większość ludzi nie podziela Twoich poglądów.
0
@masq Zgadza się.
0
@_catalan Niech tak gra z Bayernem.
0
@Bobo25 @Sysia11 Zgadza się Bobo. Nie oglądam za bardzo meczów PSG, więc nie mogę powiedzieć czy faktycznie mu nie podaje.
0
@masq U mnie jest 25 zł.
https://www.gog.com/game/grim_dawn
Chyba że chodzi Ci o wersję definitive:
https://www.gog.com/game/grim_dawn_definitive_edition
0
@maroon https://palestra.pl/pl/czasopismo/wydanie/1-2-2013/artykul/odpowiedzialnosc-cywilna-radcy-prawnego-i-adwokata-za-bledy-procesowe
Teoretycznie masz możliwość dochodzenia roszczeń, ale w praktyce przepis jest martwy. To tak jak z urzędnikami. Od 2010 lub 2011 roku jest przepis o odpowiedzialności urzędników, ale do tej pory na jego mocy nie skazano ani jednej osoby!
6
@FC1899Barca To pokazuje jak przerośnięte ego ma szejk. Mógłby wziąć 220 mln euro i mieć czystą atmosferę w drużynie. A tak będą tarcia, a za rok zostanie z figą.
0
Na GOG.com jest fana promocja na gry typu HACK'N'SLASH
https://www.gog.com/promo/20210922_rpg_month_hacknslash
1
@Shapiro Borysewicz lepszy od Kukiza nie jest.
https://kultura.onet.pl/muzyka/wiadomosci/jan-b-uslyszal-zarzuty-ujawniono-szczegoly-sprawy-znanego-muzyka/0e9wqhy
5
@Mroziu Po co Ci to wiedzieć - przecież taki zatwardziały rewolucjonista jak Ty nie będzie oglądał reżimowej telewizji.
0
@maroon Niestety nie.
1
@YayaToure24 Zasady przyznawania nagród w tej grze są zagadką. I nie ma znaczenia która to wersja FM'a. Ja gram w wersję 2020 i mimo iż dominuję w lidze polskiej (sezon bez porażki, potrójna korona, król strzelców i asyst, etc.) to żaden z moich piłkarzy nie może wygrać tytułu zawodnika sezonu, a ja nie jestem najlepszym trenerem :)
0
@marcin62 Nie maruda tylko realista. Chłopak potrzebuje teraz spokoju.
0
@Sysia11 To nie ma znaczenia czy ktoś jest większym czy mniejszym talentem. Chodzi o sam fakt powrotu po długotrwałej kontuzji. Za chwilę przyjdą dużo większe obciążenia treningowe i meczowe + ogromna presja związania z koniecznością ciągnięcia tego wózka. Tu trzeba na spokojnie.
1
@BART97 Wejście do rządu twardych socjalistów i zielonych to nie jest dobra sytuacja dla Polski. Przez ostatnie 8 lat rządziła koalicja CDU/CSU z SPD, ale obie partie wykluczają ponowny mariaż. Najprawdopodobniej nowy rząd stworzy SPD do spółki z Zielonymi i FDP.
Będzie ogromna presja na jeszcze szybsze zmiany proekologiczne, co dla polskiej gospodarki może być trudne. CDU/CSU miało dużo bardziej pragmatyczne podejście. Zauważ, że Angela Merkel przez ostatnich 6 lat, odkąd w Polsce rządzi PiS, nie krytykowała otwarcie polskiego rządu. Zawsze tym złym policjantem była Bruksela.
Jak będzie w rzeczywistości to się okaże.