baartekk97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2021
Częstochowa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kidd Teraz to ja Ciebie nie rozumiem. Nigdzie nie napisałem, że Morawiecki tak nie powiedział, ale jeszcze trzeba umieć złapać kontekst.
To są jedyne wyciągnięte z kontekstu cytaty:
“starts the third world war”; “defend our rights with any weapons which are at our disposal”.
4
A niektórzy są zdziwieni, że Polacy są przeciwni wpuszczaniu uchodźców
0
@Kidd Nie ośmieszaj się. To nie jest oryginał wywiadu tylko przeklejak z podsumowania.
1
@Przemek2323 "Demontaż sądownictwa przez Ziobrę sprawia, że już widoczny jest spadek nowych inwestycji."
Jak informuje portal fDi Intelligence (należący do Financial Times) Polska jest w 2021 roku trzecim największym odbiorcą bezpośrednich inwestycji zagranicznych na świecie, tuż za USA i Hiszpanią. Ich wartość wynosi 1,2 mld dolarów.
Według World Investment Report 2021 Polska jest piątą gospodarką na świecie pod względem wartości ogłoszonych w 2020 r. projektów typu „greenfield” (czyli inwestycje bezpośrednie przeprowadzane przez zagraniczne podmioty), ustępując miejsca jedynie USA, Wielkiej Brytanii, Chinom oraz Niemcom.
Faktycznie widoczny jest ten spadek xD
0
@Herato Real Madryt tylko trochę lepszy:
1. Hazard
2. Bale
3. Cristiano Ronaldo
4. Zidane
5. James
6. Kaka
7. Jovic
8. Figo
9. Militao
10. Mendy
5
@Przemek2323 Tak, tak. Nikt nie inwestuje w Chinach, nikt nie inwestuje w Turcji, nikt nie inwestuje w Afryce.
No chyba, że wyznawcy Tuska uważają, że Chiny czy Turcja to kraje demokratyczne.
0
@Kidd Zacytuj jakiś fragment z oryginału.
Poza tym jak czytałeś to po co wrzucasz tłumaczenie z wp czy innego onetu? (Pewnie z WP, bo tam znalazłem identycznie napisane).
0
@Kidd Polecam przeczytać oryginał zanim zaczniesz wrzucać takie pierdy:
https://www.ft.com/content/ac57409d-20c9-4d65-9a5d-6661277cd9af
0
@AmigoBlancos Kaczyński lepszy, bo podniósł cenę paliwa w całej Europie.
1
@dawidor9 Za marzenia się nie płaci :)
0
@Janiama A popatrz teraz na Albę. Jakby zapier...ł do obrony to Alaba nie miałby opcji zagrania do Rodrygo i cała akcja mogłaby spalić na panewce.
Nasza gra w obronie to jest prowizorka.
0
@dawidor9 Taaaa, na pewno....
0
@AdiKingu96 Ciekawe czy Ty byś zrezygnował z odprawy.
0
@Sysia11 Faktycznie, moze trochę przesadziłem, ale TOP5 już nie takie pewne.
0
@klopx Co jadłeś na kolację? :)
0
@ranger3120 Ronaldo to będzie miał problem żeby do TOP10 się załapać.
0
@Kidd Jakieś insajderskie info czy czutka? :)
7
@Herato Pod warunkiem, że za chwilę nie rozleci się fizycznie.
1
@Kidd Papszun nie da się przekupić :)
1
24 października o północy zakończyło się głosowanie dziennikarzy w plebiscycie organizowanym przez "France Football".
Głupota totalna. Złota Piłka za rok 2021, a głosowanie zakończone na ponad 2 miesiące przez końcem roku.
0
@Anonymus0608 Bayern
3
@klopx Przez Ciebie w pracy patrzą się na mnie dziwnie. :)
0
@sonek Powiedz, że obecny pracodawca zaoferował Ci podwyżkę i chciałbyś trochę więcej. Musisz wyczuć gościa :)
PS
Daj znać jak Ci poszło. Powodzonka :)
2
@agaFCB Piękna. Pozdrów ją od Laramblowiczów :)
12
@k.b.fcbarca Wczoraj rozruszał trochę nasz zespół, przynajmniej przez pierwsze 10 - 15 minut. Ale co do zasady to masz rację - gramy bardzo statycznie. Na Rayo czy inne Levante to starcza, ale z lepiej zorganizowanymi drużynami jest problem.
0
@sonek To drap ile się da. Tylko dobrze zagadaj.
1
@Mathew16 A mi się wydaje, że gdyby Real przegrywał i potrzebował strzelić 2 gole to by to zrobił bez większego problemu. Grali bardzo zachowawczo, szczególnie w drugiej połowie.
1
@sonek Zależy jaka praca, branża, itd. Jak jesteś kierowcą ciężarówki to możesz sobie negocjować, jak jesteś bibliotekarzem to raczej bym nie przeginał pałki :)
0
@bartekvisca Maść konopna albo maść końska. Wszelkie inne wymysły wielkich koncernów farmaceutycznych są wuja warte.
7
Dobre wychowanie by Romuś Giertych