1

@jedrek7000 Najbardziej przereklamowany duet czyli Laskowski z Podolińskim.
W ostatnim meczu Hiszpanów nie ogarneli, że padła bramka.
W studiu Kurowski, Mila, Żewłakow i Boras (zastępuje Szczęsnego).
Wywiady m. in. Borczuch, Przybysz, Tomczyk i hot Sylwia :)

5

Pisarz Szczepan Twardoch, zadeklarowany przeciwnik obecnej władzy, masakruje jutrzejszy spęd:

https://x.com/bazyliowymus/status/1446476565739675649

0

https://www.rp.pl/prawo-dla-ciebie/art92871-komisja-europejska-vs-niemiecki-trybunal-sprawiedliwosci-w-sprawie-wyzszosci-prawa-unijnego-nad-krajowym

Niemieccy niewdzięcznicy uznają wyższość prawa krajowego nad unijnym. Skandal. Natychmiast zabrać dotacje. A w niedzielę o 18 protest na placu Zamkowym :)

#zaślepieniNIEogarną

1

@Rothan1 Eurosport należy do grupy Discovery i TVN należy do grupy Discovery, więc pewnie będzie ten sam komentarz. Ale na TVN pewnie będą reklamy po każdym skoku :)

9

@Dojaar Wyrok wydała sędzia Urszula Gołębiewska-Budnik, która w 2017 roku przestała być prezesem SR Warszawa-Śródmieście na mocy decyzji Zbigniewa Ziobry, także nie podejrzewałbym jej o romans z władzą.

5

Wyrokiem nakazowym z 27 września Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia skazał Katarzynę A., aktywistkę znaną jako "Babcia Kasia" za naruszenie nietykalności cielesnej trzech funkcjonariuszy policji. Oskarżona została skazana na pół roku prac społecznych.



"26 marca 2021 r. w Warszawie, przy placu Powstańców Warszawy naruszyła nietykalność cielesną funkcjonariuszy policji (...) w ten sposób, że odpychała oburącz na wysokości klatki piersiowej oraz szarpała za kamizelkę taktyczną". Katarzyna A. miała również - doprowadzona do radiowozu - kopać policjantów, deptać ich i szarpać. Jednego z nich uderzyła pięścią, a kolejnego odepchnęła. Przepychanki kontynuowane były także w radiowozie, podczas transportu "Babci Kasi" do komendy policji przy ul. Wilczej w Warszawie.



Miała być kobietą roku a jest kobietą wyROKU. Znowu w życiu mi nie wyszło... ;)



0

@Homeopata8989 Jak będą słabo skakać to w ogóle będzie dramat. Dobrze że mam Eurosport.

0

@Encore A to teraz nie jest jednym z najlepiej zarabiających?

2

@krawczykPSG Na Sofascore dostał najgorsze oceny w Hiszpanii.

0

@Xxxbarca4ever Z tym Busim to nie przesadzaj.

1

@Tasde Ale nie kupuj w ten sposób. Znajdź firmę stacjonarną.

0

@messiistheking Patrząc na wczorajszy mecz Hiszpanii ja się z tym zgadzam. LE ma pilkarzy mocno przeciętnych, a potrafił zagrać dobry mecz z Mistrzem Europy. Między drużyną, a Koemanem nie ma chemii. Z tego już nic nie będzie.

0

@FC1899Barca Oczywiście klasycznie w tym kraju - dane z d*py wzięte. Średnia pensja netto w 2021 roku (dane do sierpnia 2021) to 4209 zł. Podejrzewam, że jakby ktoś zaczął sprawdzać dokładnie to by się okazało, że inne dane też przekłamane. Dajcie realne statystyki.

0

Komentarz usunięty

7

@Momals11 Dane z d*py wzięte. Messi nie strzelił 30 goli w 2021 roku w La Liga, nie zagrał 6 spotkań w LM, itd.

13

@joloskyy Ter Stegen, który mocno obniżył loty ma 90, a Courtois, który co chwila ratuje tyłki białym ma 89.

2

@Rust_Cohle @arcziFCB Trza pytać Rafałka. Przecież "swoich" nie zwolni. ;)

0

@krawczykPSG Wyższy level propagandy - wrzucać statystyki z lipca 2021.

0

@Criss18Barca Stać nas?

2

Afera mobbingowa w Warszawie

Radio ZET podaje, że na podstawie wymiarów biustu przełożeni w Centrum Obsługi Podatnika w Warszawie mieli oceniać, czy urzędniczki mogą korzystać z prawa do wcześniejszego wyjścia z pracy w związku z karmieniem dzieci.
"Niemożliwe, że z tak małym biustem karmi pani dziecko" - miała usłyszeć podczas jednego z zebrań urzędniczka Centrum Obsługi Podatnika w Warszawie.
Do zdarzenia miało dojść na przełomie marca i kwietnia tego roku w Centrum Obsługi Podatnika Urzędu Miasta. Urzędniczki opisały wszystko w anonimowym mailu, który został wysłany do prezydenta Rafała Trzaskowskiego i Dyrektor Kadr.

Jak udało się ustalić dziennikarzom radia sprawie ukręcono łeb jeszcze przed wakacjami. Dopiero po interwencji dziennikarzy Radia Zet prezydent Rafał Trzaskowski zapowiedział kontrolę.




0

@obaster Jak wróci Tusk to sobie doliczysz jeszcze 800.

4

0

@Aqualitek Widzę, że nie znasz sytuacji. Nie wziął ich przez roztargnienie, tylko perfidnie ukradł:

https://www.cda.pl/video/20397062f

3

0

@Aqualitek Po tym nic mnie już nie zdziwi:

https://www.rp.pl/sady-i-trybunaly/art2107021-sedzia-zabral-50-zl-przez-roztargnienie-sn-uniewinnil-miroslawa-topyle

Sprawa też była medialna, ale tak czy siak ukręcili temu łeb.

3



Spotkanie zarządu poważnego związku sportowego, a wygląda jak spotkanie klubu AA albo Monaru. ;)

0

@Sulimo Czyli źle napisałeś, bo wychodzi na to, że na kontynentalnej Europie są przynajmniej 2 wulkany: Wezuwiusz i Pola Flegrejskie.

1

Odnośnie komunikatu La Ligi dotyczącego limitu płacowego: pozdro dla wszystkich, którzy jeszcze nie tak dawno chcieli kupować Haalanda i jeszcze przy okazji wziąć Pogbę. Tacy z was finansiści jak ze mnie di Caprio.

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10679187#comment-10679187

0

@Sulimo Teoretycznie Elbrus też jest wulkanem, tyle że uśpionym. Niektórzy zaliczają go do Europy, dla innych leży w Azji.
Podobnie Pola Flegrejskie - niektórzy traktują je jak wulkan.

9

@Shapiro Najsmutniejsze że Naczelna Rada i inne tego typu twory będą bronić tego potwora.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?